Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP PM Üyesi Ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Gaye Usluer:

Giriş Tarihi: 27.5.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 13:44
CHP PM Üyesi Ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Gaye Usluer:
CHP PM Üyesi ve milletvekili adayı Prof. Dr. Gaye Usluer, ülkenin işçi ve emekçiye aktarılacak kaynağı olduğunu belirterek "Önemli olan bu kaynağı nereye aktaracağımız, siz yerin altına, yollara, saraylara, uçaklara aktarıyorsunuz biz halka vereceğiz” diye konuştu.
Usluer, CHP milletvekili adayları ile birlikte Sarar fabrikalarında çalışan işçilerle birlikte öğle yemeği yedi, Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ile görüştü. Diğer adaylarla birlikte fabrika satış mağazasını gezerek ürünleri inceleyen Usluer, birlikte yemek yediği işçilere CHP’nin, aynı zamanda parti programı olan seçim bildirgesini anlattı ve CHP iktidarında asgari ücretin bin 1500 lira olacağını aktardı. Bunu açıkladıklarında, iktidar partisinin bunu eleştirdiğini ve kendilerine kaynak sorduğunu anlatan CHP PM Üyesi ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Gaye Usluer, “Kaynak belli, dünyanın 20 büyük ekonomisinden biriysek, işçi ve emekçiye aktarılacak kaynağımız da var demektir. Önemli olan bu kaynağı nereye aktaracağımız, siz yerin altına, yollara, saraylara, uçaklara aktarıyorsunuz biz halka vereceğiz” diye konuştu.
“EMEKÇİLERE UMUT OLACAĞIZ”
Sarar’ın Türkiye için sağladığı istihdam alanına dikkat çeken Prof. Dr. Usluer, “Ülke ekonomisine katkı sağlayan li bir markanın, kaliteli ürünleri ile adını duyurması ve zirvede yer alması bizi de mutlu ediyor” dedi. Ülkenin Sarar gibi üretken, yenilikçi ve güçlü sanayicilere ihtiyacı olduğunu dile getiren Prof. Dr. Usluer, çalışmaları için Cemalettin Sarar’ı tebrik etti. 2011 yılında da Sarar fabrikalarında çalışanlarla buluştuklarını anımsatan Prof. Dr. Usluer, “O tarihteki çalışanların bizlere bakan yüzü ile şimdiki bakışlar birbirinden çok farklı, insanlar şimdi partimize daha olumlu ve daha umutla bakıyor, bizden bir şeyler beklediklerini görüyorum bakışlarında. Biz de işçilere, emekçilere umut olmak ve yaşanabilir bir Türkiye’yi onlarla birlikte kurmak için iktidara talibiz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP PM Üyesi Ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Gaye Usluer:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN