Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Doğanın Pedalları" Fotoğraf Sergisi Açıldı

Giriş Tarihi: 22.6.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 17:22
Doğanın Pedalları Fotoğraf Sergisi Açıldı
Kent Konseyi Araba Yok Çalışma Grubu tarafından yapılan “Şehirde Bisiklet-Doğada Bisiklet” fotoğraf yarışmasına katılan, dereceye giren ve jürinin seçtiği fotoğraflardan oluşan “Doğanın Pedalları” fotoğraf sergisi düzenlendi.
Serginin açılış töreninde konuşan Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, şehrin bisiklet kültürünün geçmişten bugüne var olduğuna dikkat çekerek, “Biliyoruz ki ülkemizde yaşanan yoğun kentleşme ve içinde bulunduğumuz şartlar bizleri bisiklet kullanmaktan, hareket etmekten çok uzaklaştırdı. Ancak yine biliyoruz ki fiziksel aktiviteye dayalı aktif yaşam tarzı, her yaştan insanın hem fiziksel hem de ruhsal sağlığının korunması ve geliştirilmesinde büyük önem taşıyor. Bu yüzden çalışmalarımız durmaksızın sürecektir. Araba Yok Çalışma Grubu’nun daha önce düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren sanatçılarımızı açıklamış ve ödüllerini vermiştik. Şimdide bu yarışmanın fotoğraflarında oluşan sergiyi açıyoruz” diye konuştu.
Daha sonra, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı Oğuzhan Özen, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Ayşe Ünlüce, Araba Yok Çalışma Grubu Başkanı Erdem Korkmaz ve Esdak Başkanı Mehmet Öcal sergiyi birlikte açtı.
Sergi pazar gününe kadar fotoğraf severlerin beğenisine açık kalacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Doğanın Pedalları" Fotoğraf Sergisi Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN