Türkiye'nin en iyi haber sitesi

li Ülkücü İşçiler İftar Yemeğinde Buluştular

Giriş Tarihi: 6.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 13:54
Eskişehirli Ülkücü İşçiler İftar Yemeğinde Buluştular
Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ayhan Uçkun, yönetim kurulu ve dernek üyesi ülkücüler, bir restorantda düzenlenen iftar yemeğinde buluştular.
Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanlığının düzenlediği iftar yemeğine; Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği İl Kadın Kolları Başkanı Sevgi Bal, ülkücü kadınlar, Eskişehir iline bağlı Ülkücü İşçiler Derneği ilçe başkanları da katıldı. Akşam ezanın okunması ile ülkücüler oruçlarını açtılar.
Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ayhan Uçkun, yaptığı açıklamada, ’’Bizleri iftar yemeğinde birbirimizle kucaklaştıran Cenab-ı Allah’a şükürler olsun. Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde iftar programı düzenledik. Bu tür programlarda ülküdaşlarımız bir araya geliyor, küslükler son buluyor, birlik ve beraberlik duyguları pekişiyor. Kırgınlıkları, küskünlükleri, şahsi düşünceleri bir kenara bırakarak, ülkücüye yakışan bir soğukkanlılık ve sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum. Sizleri Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum" şeklinde konuştu. İftar programı, ülkücülerin yaptığı dualarla son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eskişehirli Ülkücü İşçiler İftar Yemeğinde Buluştular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN