Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ramazan Etkinlikleri Muhteşem Konserlerle Son Buldu

Giriş Tarihi: 13.7.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Ramazan Etkinlikleri Muhteşem Konserlerle Son Buldu
Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı boyunca düzenlediği Ramazanda Park Buluşmaları etkinliklerinde, ’in sevilen sanatçılarıyla Eskişehirlilerin bayram havasında bir Ramazan geçirmelerini sağladı.
Etkinlikler kapsamında son olarak, Saim Günal, Mesut Girgin ve Tuğçe Gendigelen konserleriyle Eskişehirliler, bayram coşkusunu erkenden yaşamaya başladı.
Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı dolayısıyla düzenlediği Park Buluşmaları etkinlikleri sona erdi. Kent Park ile Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda gerçekleştirilen etkinliklerin son gününde iki muhteşem konser vatandaşlarla buluştu. Kent Park’ta sahne alan Eskişehir’in sevilen ve güçlü sesi Mesut Girgin, seslendirdiği şarkılarla kendisini dinlemeye gelenlere güzel bir konser sundu. Eskişehirliler, sanatçının seslendirdiği şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederken, hareketli parçalarla oynadılar.
Bilim Kültür ve Sanat Park’ında ise katıldığı ses yarışmasında büyük bir başarı sergileyip Türkiye’nin ve Eskişehirlilerin büyük beğenisini alan Tuğçe Gendigelen, seslendirdiği popüler eserler ile Amfi Tiyatroyu dolduran Eskişehirlilerin eğlenceli zaman geçirmesini sağladı. Ramazan etkinliklerinde Kentpark ve Bilim Kültür Sanat Parkı’nı dolduran Eskişehirlilere teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehirlilerin ve tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ramazan Etkinlikleri Muhteşem Konserlerle Son Buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN