Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Herkes onların vücudunu konuşuyor!

Herkes onların vücudunu konuşuyor!
Yaz aylarının gelmesiyle herkesi vücudunu şekle sokma telaşı sardı. Ama dünyaca ünlü yıldızlar, imrenilen bir vücuda sahip olmak için deniz sezonunun gelmesini beklemiyor. Çünkü onların vücutları her daim güzel olmak zorunda. ZAC EFRON (Oyuncu, 23 yaşında) "Bir 'seks objesi' olarak görülmeyi ciddeyi alamazsınız. Bana böyle yaklaştıklarında sadece gülüyorum. Ama bu aynı zamanda kontrol edemediğim bir şey. Tabii negatif yönde dikkat çekmekten çok daha iyi bir şey olduğunu da söylemeliyim."
Herkes onların vücudunu konuşuyor!
RYAN PHILLIPPE (Oyuncu, 36 yaşında) "Kendimi güçlü hissetmeyi seviyorum. Spor yapmak artık benim için vazgeçilmez bir şey haline geldi. Spor yaparak sadece güçlenmiyorum, aynı zamanda stresimi de atıyorum."
Herkes onların vücudunu konuşuyor!
CAIRA (R&B şarkıcısı, 25 yaşında) "Kendimi en çok, evde tek başıma çıplak halde dolaşırken seksi buluyorum. Çıplaklık yeni takıntım diyebilirim. Kulağa tuhaf gelebilir ama vücuduma bakmak çok hoşuma gidiyor. Bence bu çok güzel bir duygu."
Herkes onların vücudunu konuşuyor!
KATY PERRY (Şarkıcı, 26 yaşında) "Gençken, 'Vücudumdaki bu kıvrımları nasıl saklayacağım?' diye düşünürdüm. Ama artık vücudumun farklı yerlerine nasıl dikkat çekmem gerektiğini biliyorum. Kum saati şeklinde, vücuduma göre yapılmış kıyafetler giyiyorum."
Herkes onların vücudunu konuşuyor!
RIHANNA (Şarkıcı, 23 yaşında) "Sağlıklı olmak her zaman çok önemli ama dikkatler her zaman üzerinizdeyse bu yeterli olmuyor. Vücuduma dikkat ediyorum çünkü sahnede ya da kırmızı halıda şık bir kıyafetin içinde güzel görünmek istiyorum. O yüzden de düzenli olarak spor yapıyorum."
BİZE ULAŞIN