Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Para 'de! Peki nasıl mı harcıyor?

Para Beyonce'de! Peki nasıl mı harcıyor?

Forbes dergisine göre , 355 milyon dolarlık servetiyle dünyanın en çok kazanan ünlüleri arasında yer alıyor. Ünlü şarkıcı çok çalışarak edindiği servetini harcamaya gelince de oldukça cömert davranıyor.
Milyonlarca dolarlık malikaneler satın alıyor, lüks tatillere ve yat seyahatlerine çıkıyor. Ayrıca hediye vermekten de çok hoşlanıyor.

Ünlü şarkıcı, doğal felakete uğrayanların yardımı koşmaktan çekinmiyor, eğitime yönelik kampanyalar için yüklü çekler yazmakta da tereddüt etmiyor.İşte ünlü ismin harcamalarından bazıları:

Para Beyonce'de! Peki nasıl mı harcıyor?

Beyonce seyahate çıkmayı da çok seviyor

Eşiyle Paris'te Hotel Le Meurice'in penthouse'unda kalıp gecelik 20 bin dolar ödüyor. Deniz özlemini ise süperyatı Galactica Star ile çıktığı yolculuklarda gideriyor. 73 milyon dolar değerindeki yatın haftalık masrafı 900 bin doları buluyor.

Para Beyonce'de! Peki nasıl mı harcıyor?

-Birçok dolar milyoneri gibi de parasının çoğunu gayrımenkule yatırıyor. Ailesiyle zamanının büyük bölümünü tatil beldesi Hamptons'ta geçiren şarkıcı geçen yıl buradan 26 milyon dolar ödeyerek bir yazlık ev satın aldı. Komşuları arasında Martha Stewart, Steven Spielberg ve Russell Simmons bulunuyor. Yine geçen yıl Bel-Air'de beğendiği bir malikaneye 88 milyon dolar ödedi.

Para Beyonce'de! Peki nasıl mı harcıyor?

-Gelelim hediyelere. , eşi Jay Z'ye 41. doğum gününde 2 milyon dolar değerinde Buggati Veyron otomobil, kızlarının doğumunun ardından ise Babalar Günü'nde 40 milyon dolar değerinde Bombardier Challenger 850 model özel jet hediye etti.

-Beyonce, 1 milyon dolarlık özel yapım Mercedes minibüsündeki ses sistemine 150 bin dolar harcadı.

-Tek kullanımlık vizon takma kirpiklerinin değeri 60 dolar. Maniküre ise bin dolar harcıyor.

Para Beyonce'de! Peki nasıl mı harcıyor?

MÜCEVHER MAĞAZASININ MÜDAVİMİ

-Elitlere hizmet veren Jacob&Co. adlı mücevher mağazasının sürekli müşterileri arasında. Buradaki mücevherlerin fiyatları 200 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında değişiyor.
-Üç çocuklu 'nin ev harcamaları da yüksek. Evde tam zamanlı çalışan aşçısına ayda 7 bin 500 dolar maaş veriyor. Diyetisyeninin maaşı ise 4 bin dolar.
- Beyonce kızı Blue Ivy'ye ilk doğum gününde 80 bin dolar değerinde pırlantalarla süslü Barbie bebek armağan etti. Parti için 104 bin 460 dolar harcadı.
- Beyonce servetini yardıma ihtiyaç duyanlarla paylaşmakta da tereddüt etmiyor. 31 yardım kuruluşuna düzenli olarak ödeme yapıyor.

Para Beyonce'de! Peki nasıl mı harcıyor?

BEYONCE'NİN ALDIĞI MUHTEŞEM YAZLIK EVİN İÇİ DUDAK UÇUKLATIYOR!

Para Beyonce'de! Peki nasıl mı harcıyor?
BİZE ULAŞIN