Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)

 • 1
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)

Vildan Atasever: Allah mutlu etsin

2010'da evlendiği Vildan Atasever'le evliliği 4,5 yıl süren İsmail Hacıoğlu, geçtiğimiz haftalarda Duygu Kaya ile nikah masasına oturdu.
Önceki gün Nişantaşı'da objektife takılan Atasever, 21 Ocak 2015'te anlaşmalı olarak boşandığı eski eşinin yeniden evlenmesiyle ilgili soru üzerine "Allah herkesi mutlu etsin" demekle yetindi.,

Kaynak: Hürriyet

 • 2
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)

Kıvanç Tatlıtuğ ateş püskürdü

Kısa süre önce nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile birlikte gittiği Hawaii tatilinin fotoğraflarının medyada çıkmasını sert sözlerle eleştirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ, "Ülkemin böyle karışık ve üzücü zamanlarını düşünerek, hem nikahım, hem de balayım sırf haber olmasın, gündemi meşgul etmesin diye yapabileceğim en sessiz şekilde yapmaya ve gidebileceğim en uzak yere gitmeye çalıştım. Benim ve ekran yüzü olmayan eşimin özel görüntülerini, bize saygı göstermeden özensizce tam sayfa basan magazin gazetecilik anlayışını kınıyorum" sözleriyle yapılan habere tepki gösterdi.

Kenan İmirzalıoğlu da nişanlısı Sinem Kobal ile birlikte sürekli haberlerinin çıkmasını bu sözlerle eleştirdi:

Akşam'da yer alan habere göre; ünlü oyuncu, önceki gün Cihangir'de karşılaştığı habercilerin evlilik hazırlıklarıyla ilgili soruları üzerine, ilginç bir benzetme yaptı: "Açıkçası bizim durumumuz Biri Bizi Gözetliyor Evi gibi oldu. 'Ailesi geldi, kız istedi, yüzük aldılar' gibi haberlerden rahatsızlık duyuyorum. Sonuçta biz de bir yuva kuracağız. Bu sevgililik meselesi değil artık, aile kurmaya çabalıyoruz. Lütfen mahremiyetimize saygı gösterin. Uzaydan gelmedik, biz de bu memleketin insanıyız. Memleketin derdi başından aşkın zaten. Ülkede bunca sorun varken her gün kendi haberlerimi okumaktan hicap duyuyorum, gerçekten o zaman kendimden utanıyorum."

 • 3
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)

Hülya Avşar'dan yapımcısını kızdıran paylaşım
Hülya Avşar, üzerinde "Safiye Sultan" kıyafetiyle sosyal medya fenomeni 'B diyen kadın'ı taklit eden bir video çekti, yapımcısı küplere bindi.

Sosyal medya geçen hafta "Hafta sonunu kiminle geçirmek istersiniz" sorusuna, A) Eşinizle... şıkkından sonra, diğer seçenekleri dinlemeden "B" diye cevap veren kadının videosuyla çalkalandı. Videonun bir benzerini de Hülya Avşar, Muhteşem Yüzyıl-Kösem dizisinin setinde üzerinde Safiye Sultan kıyafeti varken çekti.

Vatan'da yer alan habere göre; Avşar'ın eğlenceli videosunu yakınları sosyal medya hesaplarından paylaşınca yapımcı Timur Savcı duruma müdahale etti.

Avşar'ı arayan Savcı, "Rolün inandırıcılığını etkiler" diyerek videonun paylaşılan hesaplardan silinmesini istedi. Bunun üzerine Avşar ve ekibi videoyu yükleyenleri tek tek arayarak "O videoyu hemen silin" ricasında bulundu.

 • 4
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)

Leyla Tanlar sevgilisiyle dudak dudağa

Leyla Tanlar ile Tarık Emir Tekin'in inkar ettiği aşk belgelendi. Tekin "İlkokuldan arkadaşım" dediği oyuncuyla Cihangir'de aşka geldi.Beşiktaşlı eski futbolcu Metin Tekin'le şarkıcı Şevval Sam'ın oğlu Tarık Emir Tekin, "İlkokuldan arkadaşım" dediği oyuncu Leyla Tanlar'la Cihangir'de objektiflere takıldı.Yaklaşık iyi aydır birlikte görüntülenen ancak sürekli arkadaş olduklarını söyleyip birlikteliklerini inkar eden çift, önceki gün Cihangir'de romantik anlar yaşadı.Çiçeği burnunda yeni sevgililer bir kafede buluşup sohbet etti. Veda vakti geldiğinde Tanlar, gitmesi gerektiğini söylediği halde sevgilisi Tekin'i tişörtünden çekip öpücüklere boğdu.Fotoğraflarının çekildiğini fark eden Tekin hızlıca koşarak mekandan çıkarken, Tanlar ise farklı yöne giderek gözden kayboldu.

Kaynak: Milliyet

 • 5
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)

Ünlü oyuncudan 'evlilik teklifi' paylaşımı
Amerikalı model Sarah Scotti ile evlilik hazırlığında olan Tolga Karel, önceki gün Instagram'da özel bir paylaşım yaptı.
Elinde yüzükle Scotti'nin önünde diz çökmüş evlenme teklif ederken çekilen fotoğrafını sayfasına yükleyen oyuncu, o paylaşımla düğünün 5 Temmuz'da olduğunu da ilan etti.

 • 6
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)


İbrahim hamileyken de bana şiddet uyguladı

Eşi İbrahim Toraman'dan şiddet gördüğü için boşanma kararı alan Eylem Toraman: İbrahim Toraman bana hamileyken şiddet uyguladı. Zorla evlilik sözleşmesi imzalattı. Çocuğum için boşanacağım
Beşiktaş'ın eski kaptanı İbrahim Toraman'ın eşi Eylem Toraman'a şiddet uyguladığı iddiaları, dün Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında masaya yatırıldı. Programın yorumcularından Oya Aydoğan, yeğeni Eylem Toraman'ın şiddet gördüğünü doğruladı. İbrahim Toraman ise katıldığı bir canlı yayında şiddet iddialarını yalanlayıp "Ailede kavgalar olur ancak eşime şiddet uygulamadım" demişti. 'Söylemezsem Olmaz' programına konuyla ilgili ilk kez konuşan Eylem Toraman, çarpıcı iddialarda bulundu:

AVM'DE DE DÖVDÜ
İbrahim Toraman'la evlendiğimde hamileydim. İbrahim önce çocuğu istemese de sonra romantik bir evlenme teklifi yaptı. İbrahim Toraman, bana hamileyken şiddet uyguladı. Zorla evlilik sözleşmesi imzalattı. Beni AVM'nin ortasında da dövdü, hatta bununla ilgili haberler de çıktı.
Aslında ceviz kabuğunu doldurmayacak bir olay yüzünden bana şiddet uyguladı. İbrahim Bey üç-dört günlüğüne Milano'ya gitmişti. Eve perdeci geldi. Bunu öğrenince, 'Ben yokken niye geldi?' diye çok sinirlendi. Oysa o gün onun yengesinin yanı sıra annem ve babam da evdeydi. Bu olay yüzünden bana öfkeliydi.
Kucağımda çocuk varken çay bardağı elimden düştü. Bunun üzerine Toraman saldırıp beni dövdü. Kafama darbe aldım ayrıca kafamı mermere çarpıp baygınlık geçirdim. Babamı aradım yardım istedim. Babam da polisi ve ambulans geldi. Bu olaylardan sonra uzaklaştırma kararı çıktı.
Maalesef çok aşık olduğum için evlendim. Şiddet gördüğüm halde düzelir diye sabrettim ve çok fazla fedakarlık yaptım. Ailemin üzülmesini istemediğim için sustum. Ancak onun ailesi yaşananları bildiği halde müdahale etmedi, hatta kuzeninin yanında da şiddet gördüm.
Benim değil, onun kıskançlığı yüzünden kavga ediyorduk. Evliliğim süresince kendisinden hiç maddi destek görmedim. Market alışverişini bile ben yaptım. Son iki aydır maddi konularda destek oluyordu. Bir kredi kartı verdi ama son kavgadan iki gün sonra bu kartı kapattırdı. Polis çağırıp onu rezil ettiğimi düşünüyordu. Ama benim o sırada can güvenliğim yoktu.
İbrahim Toraman'ın birisine aşık olduğunu ya da ciddi bir ilişkisi olduğunu düşünmüyorum. Kendisi evlilik için uygun biri değil. Bu olayın ortaya çıkması kariyeri için çok kötü olacak. Bu olayın açığa çıkmasını istemezdim. Çünkü oğlm Ali Erim'in babası, keşke anlaşmalı bir biçimde boşanabilseydik. Bugün boşanma davası açıyorum. Beni ailesinden hiçbiri aramadı, İbrahim Bey de arayıp oğlunu sormadı.

SEVGİM BİTMEDİ
İki telefonu vardı ve şifreliydi. Birkaç kez gelen telefonları açtım ve bir kadın çıktı. Kadının Milano'da olduğunu öğrendim. Ara sıra Milano'ya gidip çapkınlık yapıyordu. Buna itiraz ettiğimde özgürlüğüne düşkün biri olduğunu söylüyordu.
İbrahim Toraman'a olan sevgim bitmedi. Boşanma kararı almamın sebebi çocuğum. İbrahim Toraman da boşanmaktan yana. Aşk gözümü kör etti ama başka kadınlar susmasın. Yaşadıklarım ders olsun. Ben bir avukat olarak bunu yaşadıysam toplumda hâlâ kadına şiddet var demektir.

 • 7
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (01.03.2016)

Kerem Bursin'den beklenen haber

Serenay Sarıkaya ile rol alacağı 'Günaydın Sevgilim' adlı filminin çekimleri ertelenen Kerem Bürsin, yeni dizisinde ekranlara boksör olarak geri dönecek.
Son günlerin gözde oyuncusu Kerem Bürsin, yeni sezonda hayranlarıyla bol bol hasret giderecek!

Rol aldığı dizisi final yaptıktan sonra yeni projeler için ince eleyip sıkı dokuyan yakışıklı oyuncu, ekranlara boksör olarak geri dönecek. Yaz ayında çekimleri başlayacak olan dizi için şimdiden özel boks dersleri alan oyuncu, vücudunu istenilen şekle soktuktan sonra tüm özgüveniyle kamera karşısındaki yerini alacak.

Bu arada sevgilisi Serenay Sarıkaya ile rol alacağı 'Günaydın Sevgilim' filminin çekimleri de yaza ertelendi. Oyuncu, yazın tatil yapmak yerine kavurucu sıcaklarda film setinde ter dökecek...

Kaynak: Akşam

BİZE ULAŞIN