Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin dünyasından başlıklar

 • 1
 • 44
Magazin dünyasından başlıklar
Magazin dünyasından başlıklar

Haftaya evleniyor

Güzel şarkıcı Ebru Polat Zorlu Center Avm’de düğün alışverişi sonrası görüntülendi. Şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir kararla nişanlanmış ve Haziran ayına kalmadan evlenip anne olmak istediğini söylemişti. Polat, yine bir sürpriz yaparak önümüzdeki hafta İtalya’nın Milano şehrinde evleneceğini söyledi. Hazırlıkların büyük ölçüde bittiğini fotoğraf çekimlerinin dahi tamamlandığını söyleyen şarkıcı, "2015 yılının başında da inşallah anne olacağım" dedi. Nişanlısının ismi sorulduğunda ise Polat, 'Onu şu anda açıklamıyoruz arkadaşlar düğünden sonra' açıklamasında bulundu.

Kaynak: Akşam

 • 2
 • 44
Magazin dünyasından başlıklar
Magazin dünyasından başlıklar

İdo Tatlıses'ten eski sevgilisine gönderme

İdo, eski sevgilisinin yeni sevgilisine Twitter'dan seslendi.

İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo Tatlıses, babasının Twitter'ını kapatmasına rağmen sosyal medya tutkusundan vazgeçemiyor. Stüdyosuna girdiği yeni albümünün şarkı sözlerini, arkadaşlarıyla eğlence fotoğraflarını an be an twitter'dan paylaşan İdo Tatlıses, bu kez eski sevgilisine ağır bir göndermede bulundu.

"SAKIN BOŞ BIRAKMA SONRA BANA SARIYOR"
Tatlıses, 'Eski sevgilimin yeni sevgilisine söylüyorum. Sakın boş bırakma sonra bana sarıyo..' yazdı. İdo'nun bu sözlerle kimi kastettiği ise merak konusu oldu.

 • 3
 • 44
Magazin dünyasından başlıklar
Magazin dünyasından başlıklar

Yasmin Erbil gecelerde

Mehmet Ali Erbil’in küçük kızı Yasmin, önceki gece arkadaşlarıyla Nişantaşı’ndaki Sess Bar’dan çıkarken görüntülendi. Mini eteğiyle dikkat çeken Yasmin, objektifleri fark edince panikledi, muhabirlere “Bu gece de çekmeseniz ne olur sanki” deyip hızla uzaklaştı.

 • 4
 • 44
Magazin dünyasından başlıklar
Magazin dünyasından başlıklar

Vatan Şaşmaz'ın yeni aşkı

Eşi Nurşen Kocayaş'la boşanan ve adı avukat Hande Var'la anılan Vatan Şaşmaz, bir başka güzelle objektiflere takıldı. Şaşmaz, Anadolu Hisarı Big Chef'te kahvaltı yaptığı sevgilisine sık sık öpücük kondurdu. İlk kez görüntülendiği partrnerinin ise sunucuya "Çıkarken seni ararım aşkım" demesi dikkat çekti.

 • 5
 • 44
Magazin dünyasından başlıklar
Magazin dünyasından başlıklar

Ceyda Ateş doktor yasağını deldi

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından üçüncüsü düzenlenen Medya Ödül Töreni önceki akşam gerçekleşti. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin her yıl düzenlediği medya ödülleri töreni 12 bin öğrenci arasında yapılan anket sonucu sahiplerini buldu. Uzun süredir bacağında yaşadığı damar genişleme problemi nedeni ile geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Ceyda Ateş, doktorlarının getirdiği topuklu ayakkabı yasağını ödül töreninde deldi. Törende en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Ateş’in keyfinin hayli yerinde olduğu görüldü.

 • 6
 • 44
Magazin dünyasından başlıklar
Magazin dünyasından başlıklar

Gülben Ergen'den aşk açıklaması

Gülben Ergen, eski manken Ömer Seval’le aşk yaşadığı iddiasına yanıt verdi. Önceki gün yardımcısıyla Akmerkez’de alışveriş yaparken görüntülenen şarkıcı, dedikodularla ilgili sorular üzerine “Yok öyle bir şey yok” dedi, ardından ekledi: “Ben zaten bu konuya Twitter adresimden yanıt vermiştim.”

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Hürriyet

 • 7
 • 44
Magazin dünyasından başlıklar
Magazin dünyasından başlıklar

Londra'da sinem kavgası

AYNI KULÜPTE EĞLENCE

Halefle selefin tatsız karşılaşması! Geçtiğimiz ay Chelsea-Galatasaray arasında oynanan maçı izlemek için Londra'ya giden Arda Turan'ın; eski nişanlısı Sinem Kobal ve onun yeni sevgilisi Kaan Kalyon ile, şehrin gözde gece kulüplerinden birinde pişti olduğu ortaya çıktı. Kobal ile Kalyon'un, karşılarında Turan'ı görünce şoke oldukları öğrenildi.

ARDA TURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

MEKANI TERK ETMİŞLER

Aynı gece mekanda olan diğer Türkler'in anlattığına göre; Sinem Kobal ile Kaan Kalyon'un samimi tavırlarından rahatsız olan Arda Turan'ın canı sıkılmış. Daha sonra Turan'ın yanındakilerle, Kobal-Kalyon çiftinin arkadaşları arasında bir tartışma yaşanmış. Bunun üzerine Sinem Kobal ile yeni sevgilisi mekanı terk etmiş.

ESKİ TAKIMINI DESTEKLEDİ

Geçtiğimiz ay Chelsea- Galatasaray arasında oynanan maçı izlemek için Londra'ya giden Arda Turan; karşılaşmayı, aralarında Haluk Ulusoy'un da bulunduğu bir grup Türk'le birlikte izledi. Turan, maç boyunca eski takımını tezahüratlarla destekledi.

BİZE ULAŞIN