Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Engin Altan Düzyatan sette kaza geçirdi!

Belgesel dizi Çırağan Baskını'nında rol alan Engin Altan Düzyatan, dizi setinde geçirdiği kaza sonucu kafasını sert bir şekilde çarptı. Akşam'ın haberine göre kaza, Abdülhamit’in ajanlarını canlandıran Ahmet Mümtaz Taylan ve Engin Altan Düzyatan’ın ikili sahnesinde yaşandı. Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki çekimlerde Taylan’ın sırtında merdivenlerden inen Düzyatan, kafasını demir parmaklıklara çarptı. Çarpmanın etkisiyle kafası şişen oyuncu ısrarlara rağmen hastaneye gitmeyi kabul etmedi. Set yarım saat aranın ardından devam etti.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

9 Mayıs'ta gelin kınası yakacak

Fatih Terim'in büyük kızı Merve'den sonra küçük kızı Buse de gelin olmaya hazırlanıyor. Buse Terim'in muradına ermesine bir aydan az kaldı. 16 Mayıs'ta beyaz atlı prensi Volkan Bahçekapılı ile Shangri-La Hotel'de bin kişilik bir düğünle evlenecek olan Buse Terim'in bekarlığa veda ve kına gecesiyle ilgili detayları öğrendim. 1 Mayıs'ta Dubai'de bekarlığa veda partisi düzenleyecek olan Buse Terim, 9 Mayıs'ta da İstanbul'da gelin kınası yakacak.

BİNDALLISINI SAİT HALİM PAŞA YALISI'NDA GİYECEK
Buse Terim'in akrabalarının ve dostlarının katılacağı kına gecesinin adresi ise Sait Halim Paşa Yalısı. Kızı Merve Çetin'in 2011'deki kına gecesinden antrenmanlı olan anne Fulya Terim, Buse'nin kına gecesinin organizasyonunu da üstlenmiş. Kulağıma gelenlere göre, Fulya Hanım'ın harıl harıl hazırlık yaptığı Buse'nin kına gecesi, günlerce konuşulan ablası Merve Çetin'in kına gecesinden aşağı kalmayacakmış. Bu arada abla Merve Çetin'in eline gelin kınasını, Terim ailesinin çok yakın dostu olan Demet Akbağ yakmıştı. Bakalım "Yüksek Yüksek Tepeler" türküsü eşliğinde Buse'nin gelin kınasını da yine Demet Akbağ mı yakacak?

Fulya Terim, büyük kızı Merve Çetin'e, 27 Ocak 2011'de Adile Sultan Sarayı'nda dillere destan bir kına gecesi düzenlemişti. Fulya Hanım, yine gelen tüm konuklara bindallı dağıtacakmış.

FATİH TERİM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BÜLENT CANKURT / SABAH GAZETESİ

 • 3
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hande Yener şaşırttı

Önceki akşam genç aşkı Ozan Öğüt'le görüntülenen Hande Yener'in olduğu araçtaki içki şişeleri herkesi şaşırttı!

'Alt Dudak' şarkısıyla müzik listelerini alt üst eden Hande Yener'in keyfi önceki akşam yerindeydi. Yener, genç aşkı Ozan Öğüt'ün aracında objektiflere takıldı. Çift, dostlarıyla Cihangir'deydi. Yanlarında iki de arkadaşları olan ikilinin bulunduğu araçtaki bira şişeleri ise görenleri şaşırttı. Bu arada makyajsız görüntü vermek istemeyen Hande Yener, flaşları fark edince yüzünü gizledi.

HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Simge Tertemiz'e saldırı

Ünlü sunucu Simge Tertemiz, dün akşam 21:00 sularında trafikte önce ağır küfürlü ardından itişme ve kakışmalı bir saldırı yaşadığını iddia etti.

Sunucu Simge Tertemiz dün içinde çocuğu ve annesinin de bulunduğu otomobilinde trafikte seyrederken saldırıya uğradığını söyledi. Tertemiz açıklamasında "23 Nisan sonrası çocuğum ve annemle vakit geçirdikten sonra eve dönerken trafikte bir beyefendiyle ışıklarda bir tartışma yaşadık. Ertesinde olay büyüdü. Ben kendisine hiçbir şey söylememiştim. Trafikle ilgili bir uyarıda bulundum camı indirip hayli ağır bir küfürde bulundu. Sonra benzin istasyonunda durduk. 2-3 kişi arabadan indi. Ben de 'Ne oluyor?' diye sormak ve kendimi ifade etmek için arabadan indim. Üzerime yürüdüler. Annem de arabadan indi. İtme-kakma, hırpalama şeklinde bir olay yaşadık. Etraftaki kimse de müdahale edip ayırmadı. Çocuğumun gözleri önünde yapılan bu saldırı eminim ki adalet tarafından karşılıksız kalmayacaktır. Karakolda ifademizi verdik, gülerek ayrıldık. Hak yerini bulacak eminim." ifadelerine yer verdi.

 • 5
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Murat hep dayak yiyormuş!'

Bebek'in ünlü mekanı Happily Ever After'ın 9'uncu yaşı önceki gün bir partiyle kutlandı. Mekanın yaratıcısı Ayşe Kucuroğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen partiye; Hande Subaşı, Eliz Sakuçoğlu ve Naz Elmas gibi ünlü isimler katıldı. Geceye yalnız katılan Eliz Sakuçoğlu, sevgilisi Murat Boz'un kick boks'a başladığını söyledi: "Murat eskiden hep dayak yiyormuş, artık dövecek."

 • 6
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Nejat İşler'in parmakları kesilmeyecek

Nejat İşler, 95 gün sonra taburcu oldu bu kez 'parmağı kesilecek mi?' tartışması başladı. Son noktayı doktorlar koydu: Sıkıntı büyük olsa taburcu edilmezdi.

Nejat İşler taburcu oldu, 'parmak' tartışması başladı. Emboli (pıhtı atması) nedeniyle el parmaklarının kesilmesi gündeme gelince ünlü oyuncunun tedavisi uzamıştı. 95 gün sonunda önceki akşam soluğu Cihangir'de alan İşler'in daha önce eldivenli olan sağ eli de görüntülendi. "Kangren mi oldu, parmakları kesilecek mi?" sorularına ise uzmanlar yanıt verdi.

'UZUN SÜRELİ YOĞUN BAKIM SEBEP OLUR'

Hayri Parlar (Florence Nightingale Hastanesi İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı): Uzun süre yoğun bakım servislerinde kalan hastalarda parmak morarması görülebilir.
Bu durum damar dışında bir kanamanın olduğunu gösterir ancak parmağın kesileceği anlamına gelmez. Zaten böyle bir durum söz konusu olsaydı taburcu edilmezdi.

Zahide Eriş Eken (Şişli Florence Nightingale Hastanesi Dermatoloji Uzmanı): Yoğun bakım süreci uzayan hastalarda bu durum yaşanabilir. Şu an için parmakların kesilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Ancak tedavi edilmez ve enfeksiyon oluşursa bu morluklar yayılmaya başlar, ilerleyen süreçte ise sıkıntılı sonuçlardoğurabilir.

NEJAT İŞLER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Vatan

 • 7
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Selena Gomez tüm dostlarını sildi

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, Instagram’da Justin Bieber dahil tüm yakın arkadaşlarını takip etmeyi bıraktı.

Selena Gomez, Instagram hesabı üzerinden hayranlarını ve yakın dostlarını şaşırtan bir hareket yaptı. Ünlü şarkıcı, fotoğraf paylaşım uygulamasında, eski sevgilisi Justin Bieber, yakın arkadaşı Taylor Swift, Ashley Benson, Vannessa Hudgens başta olmak üzere takip ettiği tüm isimleri sildi. 21 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz aylarda gizlice rehabilitasyon merkezinde tedavi görmüştü. Gomez’in yaşadığı duygusal sorunlar nedeniyle arkadaşlarını gözden geçirdiği düşünülüyor.

BİZE ULAŞIN