Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015

 • 1
 • 29
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015

Mesut Özil ve eski aşkı Capristo yeniden bir arada

Geçtiğimiz günlerde Arsenal'de top koşturan Türk asıllı futbolcu Mesut Özil'in, Türkiye güzeli Amine Gülşe ile nişanlandığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Hatta, Mesut Özil kastedilirerek Gülşe'ye "İlişkiniz nasıl gidiyor?" sorusu sorulmuş ve "İlişkimizi gizli yaşıyoruz" yanıtını vermişti. Gülşe nişan yüzüğünün sorulması üzerine de "Evde bıraktım" diyerek bir anlamda nişan iddialarını doğrulamıştı.

Fakat Mesut Özil dün gece paylaştığı fotoğrafla büyük şaşkınlık yarattı.

Mesut Özil dün gece gerçekleştirilen Bambi 2015 Medya Ödülleri törenine eski sevgilisi Mandy Capristo'yla katıldı.

Amina Gülşe'yle nişanlandığı haberlerinin ardından dün gece resmi Twitter hesabından paylaştığı bu fotoğrafa kendisinin ve Mandy Capristo'nun soyadlarını birleştirerek 'Ozisto geri döndü' yazdı.

Bu gelişme büyük şaşkınlık yaratırken Amina Gülşe'nin bu duruma ne diyeceği merak konusu oldu.

 • 2
 • 29
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015

Acemi aşıklar yakayı ele verdi

Genç oyuncu Alina Boz, oyuncu sevgilisi Burak Yörük'le ilk kez görüntülendi. Nişantaşı'nda Yörük'ün kullandığı motosiklet üzerinde görüntülenen acemi aşıklar, muhabirlerle köşe kapmaca oynadı.

Kaynak: Cadde

 • 3
 • 29
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015

Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaşımı olay yarattı

Kıvanç Tatlıtuğ'un, sevgilisi Başak Dizer ile birlikte çekildiği fotoğrafa, genç kızlar yorum yağdırdı.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Instagram hesabından sevgilisi Başak Dizer ile birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Instagram'da 1 milyona yakın takipçisi olan Tatlıtuğ'un paylaştığı fotoğraf, kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi.

GENÇ KIZLAR YORUM YAĞDIRDI

Tatlıtuğ-Dizer çiftinin fotoğrafına genç kızların yorumları da art arda geldi. Fotoğraf kısa sürede binlerce kez yorumlandı.

 • 4
 • 29
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015

Seda Güven ile Onur Tuna'yı ele veren koltuk

Ağustos ayında 9 aylık eşi Keremcem'den boşanan Seda Güven'in adı, ayrılığın hemen ardından yakışıklı oyuncu Onur Tuna ile anılmaya başlamıştı. İkilinin sır gibi sakladığı beraberliğinin kanıtı ise geçtiğimiz akşam aynı koltukta otururken çekilen fotoğrafları oldu.

Bugüne kadar birçok aşkı günyüzüne çıkaran sosyal medya, yine yapacağını yaptı! Ağustos'ta 9 aylık eşi Keremcem'den boşanan Seda Güven'in adı ayrılığın hemen ardından oyuncu Onur Tuna ile anıldı. Hatta dedikodulara göre Tuna ile o dönem aşk yaşadığı Berrak Tüzünataç'ın ayrılık sebebi de Güven'di.

İDDİAYA SESSİZ KALMIŞLARDI

Bu iddialar karşısında sessiz kalan Seda Güven ile Onur Tuna'nın beraberliğini geçtiğimiz gün Instagram'da paylaştıkları kareler kanıtladı. Güzel oyuncu, beyaz bir sandalyede otururken çekilen fotoğrafını profilinde paylaşıp altına "Baktığım" notu düştü. Seda Güven'den kısa bir süre sonra da bu kez yakışıklı oyuncu, aynı sandalyede otururken çekilen pozunu yine instragram'da paylaştı. 'Filinta' dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Tuna ile güzel oyuncunun bu fotoğrafları, hayranlarının da gözünden kaçmadı.

DENİZ'İ DE KANEPE YAKMIŞTI

Seda Güven ile Onur Tuna'nın hayranları, ikilinin fotoğraflarına "Aşkınızı artık saklamaktan vazgeçin, herkese ilan edin. Birbirinize çok yakışıyorsunuz" yorumları yağdırdı. Bu arada Özcan Deniz'in, kendisinden 21 yaş küçük Buse Narcı ile aşkı da ikilinin ayrı ayrı fakat aynı kanepede verdikleri pozu Instagram'da yayınlamalarıyla ortaya çıkmıştı.

Kaynak: Takvim

 • 5
 • 29
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015

Kenan Doğulu'nun yeni imajı

Önceki akşam eşi Beren Saat ile sergiye katılan Kenan Doğulu, yeni saç modeliyle dikkat çekti.

Bir süredir ortalarda görünmeyen Beren Saat ile Kenan Doğulu, önceki gün Lütfi Kırdar'daki Contemporary İstanbul sergisine katıldı. Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı sergiye el ele gelen ünlü çiftten Doğulu, yeni saç modeliyle dikkat çekti. Beren Saat ise transparan bluzuyla yine göz kamaştırdı.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 29
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015

Mahkemeden Bade İşçil'e kötü haber

İş adamı Malkoç Süalp'le boşanma aşamasındaki Bade İşçil'in "Hediye" dediği saatlerin erkek saati olduğu ortaya çıktı. Mahkeme, İşçil'in mücevher ve taşınmazlara konulan tedbir kararına itirazını reddetti.

Karşılıklı boşanma davaları süren Bade İşçil ve Malkoç Süalp arasındaki mal paylaşımı kavgası kızıştı. Süalp, mahkeme sonuçlanıncaya kadar, babasından miras kalan kolyenin de içinde bulunduğu mücevherlerden 2 lüks saate, 2 taşınmazdan arabaya kadar tüm mal varlığına yarı oranında tedbir koydurdu. İşçil'in avukatı ise buna itiraz etti. Yüzük ile diğer bazı mücevherlerin evlilik teklifi hediyesi olduğunu aktaran İşçil'in avukatı, "Mücevherler, evlilik teklifi ve düğüne hazırlık sürecinde takılmış olup Yargıtay içtihatlarına göre kadına bağışlanmış sayılır ve kadının şahsi malı haline gelir" dedi.

'HİÇBİRİ HEDİYE DEĞİL'

İşçil'in iddialarını yalanlayan Süalp'in avukatı ise "Müvekkilimin Ulus Savoy Konutları'na yaptığı ödeme 2 milyon 800 bin lirayı aşmıştır. Maslak 42'de alınan taşınmazın müşterek çocuk Azur'un doğum hediyesi olarak davalıya verildiği iddiası da doğru değil. 250 bin lira değerindeki BMW marka aracın da davalıya hediye edildiği söz konusu değil. Hiç kimse müstakbel eşine 250 bin liralık hediye vermez. 425 bin dolarlık daireyi de hediye etmez. Değeri milyonlar olan değerli takı, saat ve mücevheratı da vermez" diye konuştu.

Süalp'in avukatı, "Davalının kasadaki mücevherleri götürdüğü, mahkemece keşif sonucu sabittir. Keşifte kolunda bulunan ve kendisine ait olduğunu iddia ettiği Rolex marka saat erkek saatidir. İngiltere'den 5 bin 200 sterline alınmıştır. Davalının 'dizi çekimlerinde kolumda vardı' dediği Rolex Daytona saati de erkek saatidir ve 18 bin sterline alınmıştır. İkisinin de faturası müvekkilim adınadır" dedi.

Süalp'in babasına ait hatıra kolyenin de İşçil'in fotoğraflarında dahi boynunda takılı olduğunu belirtti. Mahkeme, İşçil'in itirazını reddederek tedbir kararının devamına hükmetti.

 • 7
 • 29
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 13 Kasım 2015

Nur Yerlitaş'ın 'görgüsüzlük' açıklaması

Geçtiğimiz hafta düzenlenen VIP etkinlikte yaşananlara Nur Yerlitaş'tan cevap geldi.

Nur Yerlitaş, jüri üyesi olduğu TV programda yaşananları esprili bir dille anlattı ve 'Ayol size ne, ne var yani' dedi.

İşte Nur Yerlitaş'ın sunucu ve seyircileri kahkahaya boğan açıklamaları:

"Ay nereden gittim nereden bileyim, kırıta kırıta gittim. Firma beni VIP olarak çağırdı normalde gitmem. Ivana ile gittik kahve içtik bize ikramlar yaptılar. Süslendik püslendik. Aa bir gittik kalabalık var. Kapı açılacak tek tek içeri alacaklar sandım. Ay ne göreyim, bizim sevgili Fatih Ürek de vardı. Ben ne göreyim kardeşim ezdiler, ben yokum. Ben ömrümde görmedim böyle bir şey. Aman kardeşim beni aldılar, su getirdiler bir yere oturttular. Oturduğum yerde çocuk reyonuymuş yeğenime bir şeyler aldım. Düştük mü dile sonra. Yazdılar çizdiler. Ne var ne olmuş dedim, size ne. Bana dediler ki açgözlü kadın, doymaz mısın, senin bedenine göre var mı? Ay size ne, ayol size ne..."

BİZE ULAŞIN