;

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014

 • 1
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014

Burcu Esmersoy'dan samimi açıklamalar

Ekranların sevilen sunucusu Burcu Esmersoy, hakkında merak edilen soruları, telefonla bağlandığı Söylemezsem Olmaz programında içtenlikle cevapladı.

Sevgilisi Başar Savur'un geçmişte birliktelik yaşadığı Özgü Namal için, "İkimizin arasında bir sıkıntı yok, Özgü dünya tatlısı bir insan." diyen Esmersoy, evlenmeyi ve çocuk yapmayı çok istediğini açıkladı. Ali Atıf Bir'in kendisi için söylediği, "Türkiye Burcu Esmersoy'u abarttı ki abarttı. Yok böyle bir marka taşıma gücü bu kızcağızda!" sözlerini de cevaplayan ünlü sunucu, "Ali Bey programına gitmediğim için bana kızmış olabilir." dedi.

Burcu Esmersoy'un açıklamaları şöyle;

"EVLİLİK SÖYLENTİLERİ HAKKINDA KONUŞMAYACAĞIM"

Evlilik söylentileri hakkında konuşmama kararı aldım. Geçen sefer çok konuştum, olmayınca da insanlar hayal kırıklığa uğradı. Bundan böyle insanlarda beklenti yaratmak istemiyorum. İlişkilerimin hepsi ciddi ilişkiler oluyor. Her şey çok güzel gidiyor, ama aşkın bittiği noktada, evlilik için saygı ve sevginin devam etmesi gerekir ya; onları göremeyince evlenmemek gerektiğini düşünüyorum.

"ALDATILMADIM!"

Hak etmediğim şeylere maruz kaldığım konuşuluyor, böyle bir şey söz konusu değil. Hakkımda çıkan 'Aldatıldı!' haberleri de doğru değil. Birlikte olduğum kimseden öyle bir şey görmedim. Olursa ayrıldıktan sonra bir birliktelik oluyor; insanlar da aldatıldık zannediyorlar. Benim gizli saklım yok. Utanılacak hiçbir şeyim yok. Gizli saklı, yasak bir aşk da yaşamadığıma göre her şeyim ortada.

"ÖZGÜ NAMAL İLE ARAMIZDA BİR SIKINTI YOK"

Özgü Namal ile aynı ajanstayız. Görüşüyoruz. Onun Başar ile ilişkisi biteli 1.5 yıl olmuş, Neden böyle şeyleri düşüneyim ki? Özgü dünya tatlısı bir insan, ikimizin arasında hiçbir sıkıntı yok, olamaz da!

"ÇOCUK İSTİYORUM"

Başar'ın ailesiyle 5 yıl önce tanıştım. Çocuk istiyorum. Bir çocuğumun olması gerektiğini düşünüyorum. Çocuktan da öte, evlilik ne kadar zor olursa olsun mutlaka evlenilmeli diye düşünüyorum.

"SÖZLERİM YANLIŞ ANLAŞILDI"

'Kadınlığın tadını çıkartıyorum.' sözlerim yanlış anlaşıldı. Bu sözü söyleme sebebim; spor sipikerliği yaptığım dönemde erkeksi bir ortamda çalışıyordum ve erkeksi bir tavrım vardı. Eski programlarımı izlediğimde kıyafetlerimden davranışlarıma kadar erkeksi olduğumu görüyorum. NTV Spor'dan ayrıldıktan sonra ise kadın olduğumu fark ettim. Söylediğim sözde ilişkilerimle alakalı bir yorum söz konusu değildi.

"ALİ ATIF BİR BANA KIZMIŞ OLABİLİR"

Ali Bey programına gitmediğim için bana kızmış olabilir. Bazen kızdığımız insanların canını yakmak istediğimiz olmuştur. Ali Bey haklıdır da. Sözlerini karalama olarak düşünmüyorum, bu tür şeyler olabilir.

"ÜRÜNLERİMİZDEN HÜLYA AVŞAR'A DA YOLLAYACAĞIM"

Ticarete atılıyorum. Yakın bir arkadaşımla tekstil şirketi kurdum. Spor yapan bayanlar beni anlayacaktır, spor kıyafeti bulmakta çok zorlanıyoruz. Biz bütün isteklere cevap verebilecek güzel taytlar ve spor sütyenleri yaptık, onları satacağız. Hülya Avşar'a da yollayacağım. Onun çok beğeneceği bir ürünümüz var.

 • 2
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014

Ceyda Ateş'e ihanet şoku

Ceyda Ateş'in evlilik hayali iyice suya düştü! Güzel oyuncuyla ilişkisine karşı çıktıkları için ailesine rest çekerek ABD'ye giden Buğra Toplusoy, 3 aydır yabancı bir güzelle gününü gün ediyor.

Oyuncu Ceyda Ateş'in bütün hayalleri alt üst oldu. Yaz başında Buğra Toplusoy ile evlenmeyi planlayan ancak bir dizi projesinde rol aldığı için bunu erteleyen Ateş'e ABD'den kötü haber geldi. Roman Mağazaları'nın veliahtı olan Buğra Bey, babası Turgut Toplusoy'un karşı çıkmasına rağmen güzel oyuncuyla beraber olmuştu. Hatta ailesine karşı çıkan Buğra Bey, aşkı için babasının şirketindeki işini bırakıp ABD'ye yerleşmişti. Amerika hayalleri istediği gibi gitmeyen Buğra Toplusoy, teselliyi Fransız bir güzelde buldu. 3 aydır Fransız sevgilisiyle doludizgin aşk yaşayan Toplusoy'un bir arkadaşının evinde kaldığı konuşuluyor.

ABD'YE GİDECEK
İş hayatında beklediği başarıyı yakalayamayan Buğra Toplusoy'un, Fransız sevgilisiyle çok mutlu olduğu gelen bilgiler arasında. Son dönemde sevgilisinin soğuk tavırlarından şüphelenen Ceyda Ateş ise 14 Ekim'de Toplusoy'un doğum gününü kutlamak için ABD'ye gidecek.

DANS EDERKEN BURNUNU KIRDI
Ceyda Ateş, geçtiğimiz çarşamba gecesi Kapadokya'da bir kutlama yemeğinde dans ederken burnunu kırdı. Bir arkadaşının dirseğinin burnuna çarpmasıyla yaralanan Ateş, hastaneye kaldırıldı. Güzel oyuncu, 'Artık nazar boncuğuyla gezeceğim' diye konuştu.

Kaynak: Takvim

 • 3
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014

Kardeşim demişti ama...

Geçen yıl, Semih Erden'le görüntülendiğinde, "O benim kardeşim" diyen Saba Tümer, önceki akşam da ünlü basketçiyle beraberdi. İkili, Arnavutköy Atlas Balık'ta Boğaz'a karşı yemek yerken objektife takıldı.

 • 4
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014

Ece Erken hamile

24 Haziran'da sürpriz bir kararla kendisinden 11 yaş küçük Serkan Uçar ile İzmir'de dünya evine giren Ece Erken'den müjdeli haber geldi. 1.5 aylık hamile olduğu öğrenilen Erken, nazar korkusuyla haberi yakın çevresinden bile gizliyor.

 • 5
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014

Eski gözdesini unutmadı

Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi ve çocuğu Ali Ege'nin annesi Petek Ertüre, 30'uncu yaşgününü Arabesque'te kutladı. Gecenin sürprizi ünlü işadamının kutlamaya katılması oldu. Ağaoğlu, eski aşkına Cartier marka pahalı bir bilezik hediye edip onun gönlünü aldı.

 • 6
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014

Öğrencilik yıllarına geri döndü

Farah Zeynep Abdullah, Çağan Irmak'ın 'Unutursam Fısılda' adlı yeni filminde okul yıllarına döndü. Filmde 'Ayperi' adlı lise öğrencisi genç bir kızı canlandıran oyuncu,1970'li yıllara ait okul forması giyerek kamera karşısına geçti.

 • 7
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Eylül 2014

Utandıran flaşlar

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi Başak Dizer, önceki akşam alışveriş turuna çıktı. Nişantaşı'nı gezen Dizer, mini deri eteği ile dikkatleri üzerine çekti. Basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başak Dizer, patlayan flaşlardan utandı.

BİZE ULAŞIN