Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015

 • 1
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015

Frikiğe çantalı önlem

Basketbolcu Mirsad Türkcan'ın eski eşi Dina Dzankoviç yeni bir ilişkiye başladığı fotoğrafçı Mehmet Turgut'la önceki gün Cihangir'deydi. Şiddet gördüğü gerekçesiyle eşinden 4 yıl önce boşanan Dzankoviç, mini eteğinin azizliğine uğramamak için çantasını kullandı. Turgut ise objektiflere şaşkın bakışlar attı.

Kaynak: Makaron

 • 2
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015

Mithatcan Özer'den Hande Doğandemir açıklaması

Başrollerini Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ve Mithatcan Özer'in paylaştığı Özcan Deniz'in yeni filmi 'Her Şey Aşktan'ın Rumelihisarı'ndaki çekimleri hayli hareketli geçti.

Rol gereği önce Özyıldız kendini İstanbul Boğazı'nın serin sularına bıraktı. Hemen ardından da Doğandemir ve diğer kadın oyuncular atladı. Ekip sudan can simitleriyle çekip çıkarıldı.

Playboy değilim

İlk oyunculuk deneyimini yaşayan aynı zamanda filmin müziklerini de yapan Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan Özer, rol arkadaşı Hande Doğandemir'le aşk yaşadıkları haberleri sorulunca, "Ben playboy değilim, hiç de olmadım. Hande kardeşim" dedi.

Mithatcan Özer rolünü ise şöyle tanımladı: "Benim karakterim biraz sığ. Eve, arabaya, eğlenceye düşkün. Tam benlik goygoycu, eller havayacı..."

Kaynak: Makaron

 • 3
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015

Reçber ailesinin servetlik tatili

Rüştü Reçber, eşi Işıl Hanım ve çocuklarıyla birlikte Ramazan gelmeden önce ABD'nin yolunu tuttu. 5 haftadır en lüks otellerde konaklayan ailenin masrafı, Işıl Reçber'in alışverişiyle birlikte 300 bin lirayı buldu.

Futbolu bıraktıktan sonra tüm vaktini ailesine adayan Rüştü Reçber, bu sene de kural bozmadı. Son yıllarda yaz aylarına denk gelen Ramazan'dan önce ABD'nin yolunu tutan Reçber Ailesi, yine servetlik bir tatile imza atıyor. 5 hafta önce ABD'ye giden Rüştü ve güzel eşi Işıl Hanım, buradaki lüks yaşantılarıyla da dikkat çekiyor.

EN LÜKS MEKANLAR

Instagram'da yaptığı paylaşımlarla sık sık tepkilerin hedefi haline gelen Işıl Reçber, burada gezdiği ve konakladığı mekanların fotoğrafını da paylaşarak lüks yaşamına devam ettiğini gözler önüne seriyor.

Beverly Hills, California, Los Angeles, Las Vegas ve Hawaii'nin en görkemli restoranlarında yemek yiyip en lüks otellerinde konaklayan Reçber Ailesi'nin tatil için servet harcadığı konuşuluyor. Son olarak Hawaii'de konakladıkları Four Seasons Hulalai Otel'de 4 kişilik bir suit oda tutan Rüştü Reçber'in buna karşılık 4 bin dolar yaklaşık 11 bin lira ödediği öğrenildi.

ALIŞVERİŞ TUTKUNLARI

35 gündür ABD'de olan Reçber Ailesi, Miami ve Beverly Hills'teki en lüks mekanlarda vakit geçirdi. Eşi ve çocuklarının yemeiçmesi için hiçbir masraftan kaçınmayan Rüştü Reçber, alışveriş için de her zamanki gibi kesenin ağzını açtı. Lükse düşkünlüğüyle tanınan Işıl Hanım'ın kendisi, eşi ve çocukları için yaptığı masraflar da hesaba katılınca Rüştü Reçber, ABD'de yaklaşık 300 bin liralık harcama yaptı.

Kaynak: Takvim

 • 4
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015

Yeşim Salkım ile Hakan Eratik tek celsede boşandı

Yeşim Salkım'ın 1 Temmuz'da Hakan Eratik'e açtığı boşanma davası sonuçlandı. Çiftin 8 yıllık evliliği 14 Temmuz günü anlaşmalı olarak tek celsede sona erdi.

Bakırköy 1. Aile Mahkemesi'nde görülen boşanma davasına Yeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik avukatlarıyla katıldı.

Anlaşmalı olarak boşanan çift birbirinden mal ve para talep etmedi. Mahkemeden boşanma haricinde şu kararlar çıktı:

- Çiftin kızları Meryem Ada'nın velayeti Yeşim Salkım'a verilecek.

- Hakan Eratik, kızı için aylık 1000 lira iştirak nafakası ödeyecek.

- Hakan Eratik, her ayın 1. ve 3. hafta sonu cumartesi saat 10.00'dan pazar günü saat 15.00'e kadar, dini bayramların 2. günü saat 10.00'dan 3. günü saat 15.00'e kadar, sömestr tatillerinin ilk pazartesi günü sabah 10.00'dan pazartesi saat 15.00'e kadar ve yaz tatilinde temmuz ayının 1. günü saat 10.00'dan 15. günü saat 15.00'e kadar Meryem Ada'yı yanına alabilecek.

Yeşim Salkım, dava sonuçlandıktan sonra yaptığı açıklamada, "Bundan böyle Ada'nın annesi ve babası, birbirimizin en yakın dostu olarak yeni bir hayata başlıyoruz. Bu yolda her türlü zorluğu yine birlikte aşacağız" dedi.

Kaynak: Hürriyet

 • 5
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015

Bülent Ersoy'un aldığı kumaşın fiyatı dudak uçuklattı

Önceki gün alışverişte görüntülenen Diva, kendisi için kapatılan modaevinde 150 metrelik gül desenli kumaşa 50 bin lira ödedi.

Üzerine aldığı giysilere harcadığı paralarla dillerden düşmeyen ünlü sanatçı Bülent Ersoy, bu kez elbisesinin kumaşını kendisi almak istedi.

MAĞAZA DİVA İÇİN KAPATILDI

Bülent Ersoy, önceki gün Bakırköy'deki bir modaevinde alışverişteydi. O gün kendisi için kapatılan ve başka müşteri alınmayan modaevinde yaklaşık iki saat kalan sanatçı, uzun incelemeler sonunda iki farklı kumaşta karar kıldı.

"BİKİNİLİ GÖRÜNTÜLENMEKTEN KORKMAM"

Biri rengarenk çiçekli, diğeri beyaz üstünde kırmızı gül desenli kumaşlardan toplam 150 metre alan Ersoy'a bu alışveriş 50 bin liraya mâl oldu. Çıkışta habercilerin sorularını yanıtlayan Ersoy, yaz tatiline bayramdan sonra çıkacağını söyledi ve ekledi: "Ben bikinili görüntülenmekten korkmam evladım. Zaten siz tatilde de bulursunuz beni."

 • 6
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015

Malkoç Süalp sessizliğini bozdu

Mahkeme, eşi Bade İşçil'in koydurduğu 2 aylık yaklaşmama ve öfke kontrolü kararına itiraz eden Malkoç Süalp'i kısmen haklı buldu. Süalp'le ilgili "eşinin konutu ile işyerine 2 ay yaklaşmama, öfke kontrolü için rehabilitasyon programlarından destek alma" kararı kaldırıldı.

Bade İşçil'in suçlamalarına itiraz eden Malkoç Süalp, ünlü oyuncunun lüks ve şöhret tutkusu nedeniyle aralarında tartışma çıktığını, boşanmayı da asıl kendisinin istediğini ileri sürdü.

Mahkeme, Süalp'i kısmen haklı buldu. Bu gelişme üzerine İşçil'in konutuna ve işyerine 2 ay yaklaşmaması, ayrıca öfke kontrolü ve stresle başa çıkma için rehabilitasyon programlarından destek alması kararı kaldırıldı.

Mahkeme, Malkoç Süalp'in eşine karşı şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama benzeri söz ve davranışlarda bulunmaması yönündeki kararın ise devamına karar verdi.

"Şiddete uğrayan aslında benim"

Malkoç Süalp, eşinin iddialarına ve suçlamalarına itiraz dilekçesinde şöyle karşılık verdi:

"Eşimin aşırı kıskançlığı, hırs tutkusu ve agresif yapısı yüzünden tartıştık. Tartıştığımız süreçte hiçbir zaman onu tehdit etmedim, hakarette bulunmadım. Buna rağmen eşim bana boşanma davası açtı. Daha sonra kendisi de pişman olup vazgeçti...

Bana bebeğimiz için barışmak istediğini söyledi. Çocuğumuz için teklifini kabul ettim. Boşanma durumunu basına duyurunca yine aramızda tartışma çıktı...

Bu tartışmalar sırasında feragat ettiği boşanma davasının arkasında olduğunu, dilekçedeki iddialarının az bile olduğunu, aslında pişman olmadığını söyledi. Ben de kendisine evliliğin böyle yürümeyeceğini, boşanmak istediğimi söyledim...

Boşanmak istediğimi söyleyince 'Ben sana daha neler yapacağım, senin iş hayatını bitireceğim, senin hayatını mahvedeceğim' diyerek tehditte bulundu...

Bu tehditleri 7-8-9 Temmuz 2015 tarihlerinde, üç gün boyunca sürdürdü. Üzerime yürüdü. Asıl şiddete uğrayan benim. Suçlamaları kabul etmiyorum."

Kaynak: Hürriyet

 • 7
 • 21
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Temmuz 2015

Mehmet Günsür'ün şaşırtan hali

Yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür, önceki gün instagram hesabından ilginç bir selfie paylaştı. "Antiselfie" diyerek bu pozu çeken Günsür, her şeye rağmen büyük beğeni kazandı. Hayranları yakışıklı oyuncunun bu fotoğrafına, "Ne yaparsan yap çirkin olamazsın", "Senin bu halin bile çok tatlı" yorumları yaptı.

BİZE ULAŞIN