Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014

 • 1
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014

Turgut Toplusoy'dan sert açıklama

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş'in sevgilisi Buğra Toplusoy tarafından aldatıldığı ortaya çıkmıştı. Buğra Toplusoy'un babası Turgut Toplusoy, Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve çok sert açıklamalar yaptı. "Bu kadar basit olacaksam yaşamayayım daha iyi" diyen Toplusoy, oğlu ile görüşmediğini söyledi.

Turgut Toplusoy'un açıklamaları şöyle;

"ŞİRKETİMDEKİ İNSANLAR DEDİKODU YAPAR DİYE KONUŞMUYORUM"

Buğra ile ilgili hiçbir şey konuşmuyoruz. Kardeşleri duymasın diye konuşmuyoruz. Çocuklar duyarlarsa üzülürler diye konuyu kapattık. Ben de çok üzülüyorum. Şirketimdeki insanlar dedikodu yapmasın diye konuşmuyorum.Benim binlerce çalışanım var; bu insanlar Buğra ve benim hakkında dedikodu yapabilirler. Gündem olmasın diye Buğra hakkında konuşmuyorum.

"85 YAŞINDAKİ ANNEM İZLEYİP ÜZÜLÜYOR"

Buğra'nın meseleleri beni ilgilendirmiyor. Umarım Allah doğru yolu ona gösterir. Başka bir hanımefendinin arkasından konuşmak benim ahlaki değerlerine aykırıdır.Benim annem 85 yaşında televizyon izleyip üzülüyor, çocuklarıma okulda Buğra ile ilgili sorular soruyorlar. Dün gece uyumadım. Neden uyumadım? Çünkü adımız gündem oluyor. Dünyada bu kadar problem varken, içimiz sızlarken, böyle gündemler çok gereksiz, çok lüzumsuz. Zamanımıza yazık oluyor.

"YAŞAMAYAYIM DAHA İYİ"

Oğlumla kesinlikle görüşmüyorum. Görüşenlerle de görüşmüyorum.Buğra'nın meselesini en yakınımdaki kişiler dahil açamıyor bana. Ne telefonu var, ne de başka bir şeyi Buğra'nın bende. Buğra ile ilgili hiçbir konuda bilgim yok. Bilgim varsa şerefsizim. Her şeyi televizyondan öğreniyorum. Ben vicdansız bir adam mıyım? Nasıl merak etmem oğlumu? Bu aşk gerçek bir aşksa devam eder, kendi akışına bırakmak lazım.Ben bu kadar basit olacaksam yaşamayayım daha iyi. Allah benim çektiğim acıları kimseye yaşatmasın…

"EŞİM BİLE CEYDA'NIN DURUMUNA ÜZÜLDÜ"

Siz oğlunuzu örnek bir çocuk olarak yetiştirseniz dahi kader onu başka bir yere götürebiliyor. Mücadele vermek boşunaymış.Hayattaki hiçbir şeye özen göstermiyorum artık. Bizim de kız evladımız var. Eşim şu an New York'ta…O bile Ceyda'ya üzüldüğünü söyledi bana.

"AÇIKLAMAZSAM ŞEREFSİZİM"

Anlamadığım sebepler var, sebebini biliyorsam açıklamazsam şerefsizim. ABD'de okuyan çocuklar ABD hayranıdır. İşadamlarına tavsiyem çocuklarını yurt dışında okutmasınlar. Bu olaylar gündemde ne kadar kalırsa o kadar sorun olur.

"64 YAŞINDAYIM, ÖMRÜM BİTTİ"

Beni en fazla üzen konu ailemin mutsuz olması. Ceyda da bir kız çocuğu onun da ailesi var. Ben karşı tarafın ailesine de üzülüyorum.İkisi de tuz buz olmasın; insanlar üzülmesin. Ölümlü bir dünyadayız, ben 64 yaşındayım, ömrüm bitti.

"CEYDA'DAN AYRILSA DA BUĞRA İLE GÖRÜŞMEYECEĞİM"

Buğra Toplusoy'un kendi kira geliri var; o parayla geçinebilir.Ceyda'dan ayrılsa da Buğra ile görüşmeyeceğim. Asla ve asla ben oğlumu aramam. Benim oğlumla olan ilişkimde zerre kadar suçum yok. Burada hadise Buğra'nın mektup bırakarak bizi terk etmesi..Buğra gelip özür dilerse, bizden izinsiz yurt dışına gittiğini, bizden aldıklarını satıp batırdığını söyleyip özür dilerse o zaman konuşuruz. Gelecek özür dileyecek, gelip özür dilemezse de kendisi bilir.

 • 2
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014

Partneri safra taşlarını kolye yapıp hediye etti

Alişan'la birlikte 'Her Şey Dahil' isimli programı sunan Çağla Şıkel, önceki akşam Arnavutköy'deki Atlas Balık'taydı. Dostlarıyla buluşup rakı-balık keyfi yapan ünlü sunucu, gecenin geç saatlerine kadar Boğaz'ın tadını çıkardı.

200 bin euro'luk cip
Mekan çıkışında gazetecilerle sohbet eden Şıkel, geçtiğimiz ay safra kesesi ameliyatı olan Alişan'ın operasyonla çıkarılan taşları kolye yaptırıp kendisine hediye ettiğini söyleyip şöyle konuştu: "Sağolsun Alişan güzel bir jest yapmış ama her zaman takmayacağım." Yeni sezon öncesi 200 bin Euro değerinde Land Rover marka yeni bir cip alan Çağla Şıkel, mekandan aracıyla ayrıldı.

 • 3
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014

Detoksla eridi

Gupse Özay, "Deliha" filmindeki rolü için aldığı kilolardan kurtuldu. Önceki gün Astoria'da görüntülenen oyuncu, "Bodrum'daki bir detox merkezine gittim. Sıkı denetimdeydim. Gerçekten zordu" dedi.

 • 4
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014

İşte Tarkan'ın yeni sevgilisi

Megastar Tarkan, gece yarısı yeni sevgilisi ile Bebek'te seyir halinde görüntülendi.

Megastar Tarkan, yeni sevgilisi ile Bebek'te tur atarken basın mensuplarını görünce hızlıca oradan uzaklaşmak istedi. Lüks otomobiliyle ters yöne giren Tarkan, karşıdan gelen araç nedeniyle yolda sıkışıp kaldı. Karanlık sokakta geri geri gitmeye çalışırken aracını park halindeki başka otomobile çarpan Megastar, güçlükle sokaktan çıktı. İki sevgili, daha sonra kayıplara karıştı. Megastar'ın hasara yol açtığı aracın sahibiyle irtibata geçerek maddi hasarı karşılayacağını söylediği öğrenildi.

 • 5
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014

Eski aşkını görünce...

Burcu Esmersoy'la eski sevgilisi Esat Yontunç, önceki gün İstinye Park'taydı. Esmersoy, motosikletiyle önünden geçen Yontunç'u görünce kafasını çevirdi.

 • 6
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014

Çakma Uğur Yücel'in foyası ortaya çıktı

Oyuncu Uğur Yücel, kendisine benzeyen ve gittiği yerlerde Uğur Yücel'miş gibi davranan şahıs hakkında medyaya uyarı gönderdi ve şikayetçi olacak.

Geçen hafta magazin basını Uğur Yücel'e ikizi kadar benzeyen bir kişiyi Kireçburnu'nda yanında kız arkadaşıyla görüntüledi. Mekan görevlileri 'sanatçıyı rahatsız etmeyin' diyerek araya girince şahıs 'Çeksinler önemli değil, onlar işini yapıyor' diyerek izin verdi. Böylece haber tüm magazin eklerinde yer aldı.

GERÇEĞİ SÖYLEMEDİ

Çakma Uğur Yücel'in foyasını gerçek Uğur Yücel ortaya çıkardı. Avukatıyla açıklama gönderen sanatçı "Bu kişinin Uğur Yücel olmadığına dair herhangi bir açıklama yapmamış olması endişe verici. İlerde yapılabileceği herhangi bir olumsuzluk beni zan altında bırakabilir. Şikayetçi olacağım" dedi.

 • 7
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 17 Eylül 2014

Kızı olacak

"Yerli Cameron Diaz" olarak ünlenen Meral Kaplan, anne oluyor. Yaklaşık üç yıl önce Erhan Kanioğlu ile evlenen sunucu, dört aylık hamile. Önceki gün bebeğin cinsiyetini öğrenen ve kutlama için aileleriyle birlikte Arnavutköy Atlas Balık'a giden çift, yemekte beş ay sonra bir kızlarının olacağını açıkladı.

BİZE ULAŞIN