Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sinem Kobal'ın yeni lakabı 'Kukuleta'

Son dönemde başına taktığı fularlarla yeni bir tarz yaratan Sinem Kobal, dün de geleneğini bozmadı. Güzel oyuncu, bu fotoğrafının altına "Kukuleta Sinem" yazarak yeni lakabını da ilan etmiş oldu.

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Müstakbel damadıyla ilk poz

Türkan Şoray, müstakbel damadı Benjamin Carrington’la ilk kez görüntülendi. Kızı Yağmur’a “Benim prensesim” diye hitap eden ünlü sanatçı, Carrington için de “Prens olacak” dedi.

Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın kızları Yağmur Ünal, uzun süredir aşk yaşadığı Benjamin Carrington ile önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Brasserie La Brise adlı mekânda yemek yiyen sevgililerin yanına bir süre sonra Türkan Şoray da geldi. Katıldığı bir serginin ardından soluğu kızının yanında alan Şoray’ın yaptığı bu sürpriz, genç çifti sevindirdi. İkiliyle beraber objektiflere poz veren sanatçı, kızına “Benim prensesim” diye hitap ederken, Carrington için de “Prens olacak” ifadesini kullandı. Damat adayının oturma şekline de takılan Şoray, “Baksanıza kral gibi oturdu” diye espri yaptı, ardından “Neden uzakta oturuyorsun” diyerek Carrington’dan kendisine yaklaşmasını istedi. Yağmur Ünal, gazetecilerin “Yüzük ne zaman takılır?” sorusuna “Henüz öyle bir kararımız yok. Şu sıralar kariyer odaklı düşünüyorum” yanıtını verdi. Türkan Şoray da “İkisi de yetişkin insanlar. Kendileri ne zaman uygun görürlerse, o zaman bizim için de uygun olur” diye konuştu.

 • 3
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ceyda Düvenci sosyal aleme veda etti

Son dönemde özellikle instagram'da ünlüleri taciz eden bazı alışveriş firmalarından güzel oyuncu Ceyda Düvenci de bıkıp usandı. Twitter'da kendisine yapılan hakaret dolu yorumlardan da yaka silken Düvenci, sosyal aleme veda etti. Ceyda Düvenci, artık Instagram ve Twitter kullanmayacağını belirttiği açıklamasını instagram profilinden paylaştı. Düvenci'nin paylaştığı bu yazının altına bile bazı firmaların ürün tanıtımı yapması, güzel oyuncuyu bir kez daha isyan ettirdi.

CEYDA DÜVENCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ev alışverişi yaptılar

Evlilik hazırlığı yapan Beren Saat ve Kenan Doğulu, önceki gün Zorlu Center AVM’de objektife yansıdı. Ev tekstili ve dekorasyon mağazalarını dolaşıp yüklü miktarda alışveriş yapan Saat ile Doğulu, daha sonra yorgunluk atmak için bir restorana girdi. Mekânda arkadaşlarıyla da bir araya gelen çift, yemeğin ardından Doğulu’nun aracıyla AVM’den ayrıldı. İkili, evlilikle ilgili soruları gülümseyerek yanıtsız bıraktı.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşıklar şehrinde evlendiler

Ünlü çift, Roma'nın tarihi mekanlarında gelinlik ve damatlıkla objektif karşısına geçti.

Oyuncu Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan'ın, aşıklar şehri Roma'daki düğün fotoğrafları ortaya çıktı. 24 Nisan'da nikah masasına oturan çiftin Türk Büyükelçiliği'ndeki törenlerinde şahitleri yakın dostları oldu. Selen Görgüzel'in gelinliğini modacı dostu Songül Sarpbaş dikerken Görgüzel ve Alkan; "Hayatımızın en mutlu gününü, İtalya'da yaşamak ayrı bir keyifti" dedi.

İKİNCİ BAHARLARI
Selen Görgüzel, işadamı Yılmaz Bektaş'la 1996'da evlenip 2003'te boşandı. Görgüzel'in bu evliliğinden 1 kızı bulunurken; Hamdi Alkan da iki kızının annesi Canan Hoşgör'le evlilik yaşamıştı.

 • 6
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hadise ev aldı

Baltalimanı'nda kirada oturan Hadise, yüksek kiradan bıkınca Rumelihisarı'nda 600 bin dolara daire aldı. Ünlü şarkıcı, artık şarkılarını Boğaz'a bakıp yazacak.

Son dönemde albüm ve konserlerin yanı sıra imza attığı reklam anlaşmalarıyla da yüklü bir servet edinen Hadise, kazandığı paranın büyük kısmını gayrimenkule yatırdı. Uzun süredir Baltalimanı'nda oturan ünlü şarkıcı, Rumelihisarı'nda 600 bin dolara bir daire satın aldı.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

TÜRKİYE'DEKİ İLK EVİNİ SATIN ALDI
Yıllardır ödediği yüklü kira bedelinden bıkıp usanan Hadise, kendisine ait dairede ablasıyla birlikte yaşayacak. Evinin Boğaz manzaralı olmasını özellikle arzu eden seksi şarkıcı, dillere dolanan şarkılarının sözlerini bu eşsiz manzaraya bakıp yazacak. Şimdilerde evinin tadilatını yaptıran Hadise, önümüzdeki haftalarda yeni evine taşınacak. Türkiye'de şu ana kadar gayrimenkulü olmayan Hadise'nin doğup büyüdüğü Belçika'da 3, Londra'da ise bir dairesi bulunuyor.

 • 7
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Kimdi bana dana diyen"

Şubat ayında anne olan ve fazla kilolarıyla eleştiri oklarının hedefi olan Demet Akalın, son paylaştığı fotoğrafında ne kadar zayıfladığını ortaya koyarak kendisine 'şişman' diyenlere meydan okudu. Akalın, fotoğrafın altına da hamileliğinde aldığı kilolarla alay edenlere cevap olarak, "Kimdi bana dana diyen, bu da sana kapak olsun" yazdı.

BİZE ULAŞIN