Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014

 • 1
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014

"Murat Dalkılıç, Merve Boluğur ile evlenmez"

Duygu Çetinkaya, eski sevgilisi Murat Dalkılıç hakkında çok sert açıklamalar yaptı.

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Duygu Çetinkaya, eski sevgilisi Murat Dalkılıç hakkında çok sert açıklamalar yaptı. Murat Dalkılıç - Merve Boluğur çifti için "Evlenemezler." diyen Çetinkaya, geçmişte Dalkılıç ile yaşadığı ilişki hakkında da çarpıcı itiraflarda bulundu.

Duygu Çetinkaya'nın açıklamaları şöyle;

"BİR İPTE İKİ CAMBAZ OYNAMAZ"

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur evlenemezler. Çünkü bir ipte iki cambaz oynamaz. Murat hemen aşık olur; benimle olan ilişkisi bittikten sonra, çıktığı her kızla duygusal yakınlaşma yaşadı. Hepsine Merve'ye yazdığı gibi mesajlar yazdı, hepsinin elinden tuttu. Murat'ın bir özelliği daha var ki; ilişkiden sıkılırsa gezmeye başlar. Bu yüzden Murat, Merve Boluğur'dan sıkılmış olabilir.

"MURAT MERVE İLE EVLENMEZ"

Bence Murat ile Merve'nin ilişki medya ilişkisi. Basın ilişkisi olan ilişkiler de çabuk bitiyor. Mesaj atıyorlar medyada, sokağa çıkıyorlar medyada; biz de ünlüyüz ama onlar gibi yaşamıyoruz aşkımızı. Bence Murat, Merve ile evlenmez.

"MURAT'I ALDATMADIM"

Murat ile ilişki yaşadığım dönemde en yakın arkadaşım vefat etti. Annem ile babam boşandı. Çok kötü bir süreç yaşıyordum. Murat'a "Ben sana zarar veririm" dedim ve ayrıldık. Ben onu hep korumaya çalıştım. Gazeteler o dönem "Duygu Murat'ı aldattı" diye başlıklar atıyorlardı ama asla öyle bir şey olmamıştı. Osmantan Erkır ile aşk yaşadığımı yazdılar, Eser Yenenler ile yazdılar. Ben ise o dönemde antidepresan kullanıp, evde uyumaya çalışıyordum.

"O OLAYLAR OLMASAYDI MURAT İLE EVLENİRDİK"

O kötü olaylar başıma gelmese Murat Dalkılıç ile evlenirdik. Hayatımda en saygı duyduğum, koruyup kolladığım insanlardan biridir Murat. Bana hep "Etrafımızdaki insanlar olmasaydı ve paramız olsaydı, çok güzel bir evliliğimiz olurdu." derdi. Ama biz çevremizden ve dedikodulardan çok etkilendik. En sonunda da ayrıldık. Umarım Murat'ın başarılı ve mutlu bir hayatı olur.

 • 2
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014

Gökhan Güney'den İbrahim Tatlıses'e büyük sitem

Usta sanatçı Gökhan Güney, katıldığı bir programda gözyaşlarını tutamadı.

37 yaşındaki oğlu Selim Güney'i geçen temmuzda kaybeden Gökhan Güney, yaşadığı acıyı canlı yayında gözyaşları içinde anlattı. Güney, "Onu uzun yaşatabilmek için elimden ne geliyorsa yaptım, buraya kadarmış. Hollandalı olan ilk eşi, 2 çocuğunu göstermedi. Son günlerinde 'Çocuklarımı özledim, baba onları getir' diyordu. Cenazesine bile gelmediler. Sanat dünyasından tüm dostlarım aradı. Bir kişi hariç. Telefonunu bekledim. 'Başın sağolsun' dememesi beni çok şaşırttı" dedi.

"NE YAZIK Kİ TATLISES"

Güney, izleyicilerden gelen "Bu kişi İbrahim Tatlıses mi?" sorusuna "Ne yazık ki evet, ben onun zor gününde yanındaydım ama o beni aramadı" cevabını verdi.

 • 3
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014

Aşk mı yaşıyorlar?

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla kafaları karıştırdı.

Geçen yıl kızı Melisa Nur'un babası Engin Akgün'den boşanan Ceyda Düvenci, bir süre sonra balet Can Tunalı'yla beraberliğe başlamıştı. Ancak Tunalı'yla yaz başında ilişkisini noktalayan Düvenci, kızını alıp önce Amerika, ardından İspanya, son olarak Bodrum'da tatil yaptı.

"AŞIK OLMADAN YAŞAYAMAM"

Instagram profilinde, "Kışın çalışır, yazın gezerim. Kızım olmadan, kitap okumadan, müzik dinlemeden ve aşık olmadan yaşayamam" diye yazan oyuncunun yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

SELFIE'SİNİ PAYLAŞTI

İddiaya göre Düvenci, 2 hafta önce Pharrell Williams konserinde beraber eğlendiği Özgür Çevik'le flört ediyor. İkili önceki hafta Oyuncu Sendikası seçimine katılmış, beraber çektikleri selfie'yi sosyal medyadan yayınlamıştı. Çift önceki gün yine baş başa görüldü.

 • 4
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014

Dost kazığı

GÖKKAYA'YI TESELLİ EDEN KİŞİ
Dört sene süren Süreyya Yalçın-Tugay Gökkaya aşkı, geçen kış Miami'de sona erdi. Yaşanan tatsızlığın ardından Yalçın, tüm eşyalarını toplayıp yalnız başına uzun bir Dubai tatiline çıktı. Miami'de kalan Gökkaya'yı teselli etmeye giden kişi ise arkadaşı Ozan Bora olmuştu.

DALLAS DİZİSİ GİBİ AŞK HİKAYESİ
Hikayenin geri kalan kısmı 'Dallas' dizisi gibi... Gökkaya'ya zor gününde destek çıkan Ozan Bora'nın Türkiye'ye dönüşünde arkadaşının eski aşkı olan Süreyya'ya mesajlar atarak onu ayarttığı, ardından da sosyetik güzelin kalbini çaldığı ortaya çıktı. Şimdi herkes Ozan Bora'nın dostuna attığı bu kazığı konuşuyor.

 • 5
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014

Biten ilişkiyle ilgili ilk kez konuştu

Oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki gün reklam yüzü olduğu markanın tanıtımına katıldı. Genç oyuncu, Bomonti Eski Bira Fabrikası'ndaki tanıtımda, eski sevgilisi Çağatay Ulusoy'la ilgili soruya, "Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Sonuçta ayrıldık ama dizide hiçbir sıkıntımız yok. Her şey yolunda. Yeni sezon çok daha iyi olacak. Mutluyuz" diye konuştu.

 • 6
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014

Tek gecelik ihaneti affetti

Buğra Toplusoy tarafından aldatıldığını sonunda itiraf eden Ceyda Ateş, 'Tek gecelik ihanet için aşkımı çöpe atmam' dedi.

ABD'de olan sevgilisi Buğra Toplusoy tarafından aldatıldığını öğrenen Ceyda Ateş'in, ihanetle ilgili çelişkili açıklamaları sürüyor! Önceki gün Toplusoy'un Fransız güzel Siana ile çekilen dudak dudağa fotoğraflarının eski olduğunu söyleyen Ateş, dün ise ihaneti kabul etti ve ekledi: "Çok üzgünüm. Buğra tek gecelik bir kaçamak yaşadığını ve pişman olduğunu söyledi. Binlerce kez özür diledi. Ona son bir şans veriyorum. Buğra, şeytana uydu. Bir gecelik ilişki için birlikteliğimizi çöpe atmam." Bu arada baba Turgut Toplusoy ise dün oğluyla Ceyda Ateş yüzünden hâlâ görüşmediğini söyledi.

 • 7
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Eylül 2014

Hanımları tanımam

Cem Yılmaz, yakın arkadaşı Ozan Güven'le çıktığı gece gezmesinde gazetecilere yakalandı. Kuruçeşme'deki Park Fora adlı mekanda yemek yiyen ikiliye ilerleyen saatlerde üç kadın katıldı. Mekandan kadınlarla birlikte ayrılan Cem Yılmaz, "Yanımda olan herkes sevgilim mi oluyor? Hanımefendileri tanımıyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN