Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Zeyno'ya kamuflaj

Şarkıcı Teoman'ın eşi Ayşe Kaya, önceki gün kızı Zeyno ve onun bakıcısıyla Nişantaşı'ndaydı. Gazetecileri görünce panikleyen Ayşe Hanım, battaniyesiyle Zeyno'nun yüzünü kapadı.

 • 2
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Enginlere sığmam taşarım
Oyuncu Şahan Gökbakar; garajından oturduğu sokağa taşan kalabalık araç filosuna, 95 bin Euro'luk yeni bir cip daha ekledi!

PORSCHE VE 2 HARLEY VAR
Şahan Gökbakar, bu gidişle Rumelihisarı'nı parselleyip dev bir otoparka dönüştürecek! Oturduğu evin özel otoparkını Porsche'si ile 2 adet özel yapım Harley Davidson motosikletine ayıran oyuncu, sokağa taşmaya devam ediyor.

MAHALLELİNİN DİLİNDE!
Sokağa diğer araçlarını dizerek tüm mahallenin diline düşen Gökbakar, geçen hafta koleksiyonuna bir takviye daha yaptı. Oyuncu, bu kez de 95 bin Euro sayıp gri renkli bir Land Rover Evoque cip alarak filosunu güçlendirdi.

 • 3
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Üçüncü karısı yazın"

Merhum sosyetik Ceyla Gölcüklü'nün eski eşi Ceri Shahnavaz, önceki gün esmer bir güzelle objektife takılınca çıldırdı!

2011 yılında pankreas kanserine yenik düşen sosyetik Ceyla Gölcüklü'nün eski eşi Ceri Shahnavaz, sıkıntılı günlerinin ardından Gölcüklü'den olan kızı Lara'yı alarak Londra'ya yerleşmişti. Azeri işadamı, uzun sürenin ardından ilk kez önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

Yanında esmer bir kadın olan Ceri Shahnavaz, gazetecilerin fotoğraflarını çekmesiyle çılgına döndü. "Yanınızdaki kim?" sorusuyla öfkesi artan işadamı, "Kimse kim size ne! Üçüncü karısı yazın, sevgilisi yazın. Ne yazarsanız yazın ama beni rahat bırakın" diyerek basın mensuplarına çıkıştı.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

 • 4
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Çocuklar için podyuma çıktı

Sosyete ve çocukları, Koruncuk Vakfı yararına düzenlenen bir proje için podyuma çıktı. İdil Fırat gibi isimler profesyonel mankenlere taş çıkarttı.

Cemiyet hayatının önde gelen isimleri ve çocukları; bu kez defile izlemedi, podyumda arz-ı endam etti. Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına gerçekleşen "Çocuklar Aşkına" projesi kapsamında önceki gün renkli bir gece düzenlendi. Davetin en ilgi çeken bölümü; 65 sosyetik gencin podyumda yürüdüğü defileydi.

Tüm geliri Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği'ne bağışlanan Harvey Nichols defilesinde boy gösteren İdil Fırat, Ece Doğulu, Begüm Şen ve Yasemin Masis gibi isimler, profesyonel mankenlere taş çıkarttı. Sosyetenin önde gelen isimleri de podyumda yürüyen çocuklarının her anını fotoğrafladı.

İDİL FIRTINASI
Avukat Önder Fırat'ın kızı İdil, podyumda fırtına gibi esti. Defileyi en ön sıradan izleyenler Fırat'ın hem fotoğraflarını çekti, hem de ona tezahürat yaptı.

Kaynak: HALİL ÇİLİNGİR / TAKVİM

 • 5
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Pınar Altuğ koruma tuttu

Pınar Altuğ, geçen hafta eşinin uğradığı silahlı saldırı üzerine koruma tuttu. Yakın koruma, ünlü oyuncuyu önceki günkü tanıtımda 1 saniye yalnız bırakmadı.

Atacan Ailesi, geçtiğimiz hafta Yağmur Atacan'ın silahlı saldırıya uğramasının ardından koruma ordusu eşliğinde gezmeye başladı. Önceki gün Kütahya Porselen için tasarladığı ürünleri ilk kez Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde görücüye çıkaran Pınar Altuğ da kendisine tahsis edilen yakın korumasıyla dikkat çekti.

EMNİYET'TEN KONUŞMA YASAĞI
Güneş gözlükleriyle yüzünü gizleyen yakın koruma, güzel oyuncunun yanına kimseyi yaklaştırmadı. Gözünü de bir an olsun Pınar Altuğ Atacan'dan ayırmayan yakın koruma, ünlü oyuncunun çekildiği her fotoğraf karesinde de hemen yanında belirdi. Silahlı saldırı olayıyla ilgili İstanbul Emniyeti'nin var gücüyle çalıştığını söyleyen güzel oyuncu, "Korumayı siz mi tuttunuz yoksa devlet mi size tahsis etti?" sorusuna ise "Yetkililer, bu konuyla ilgili açıklama yapmamı istemiyor" dedi.

KUŞ UÇURTMADI
Güneş gözlüklerini takıp görevinin başına geçen yakın koruma, gözünü Pınar Altuğ'dan bir an olsun ayırmadı. Altuğ da bu sayede son derece rahattı.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tek başına eğlencede

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena, önceki akşam tek başına eğlence turuna çıktı. Asmalımescit'teki Zilly Pera adlı mekanda eğlenen marjinal tasarımcı, çıkışta gazetecileri görünce tedirgin oldu.

 • 7
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Romantik kavuşma

Sosyal yaşamın genç isimleri, Koruncuk Vakfı ve Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına düzenlenen Çocuklar aşkına projesi için podyuma çıktı. Gecenin en romantik isimleri Sadettin Saran-Emek Külür çiftiydi. İstanbul Marriott Hotel Şişli’deki organizasyona Emek Külür’den sonra katılan Sadettin Saran, salona girer girmez kimsenin yanında oyalanmadan eşini aramaya başladı. Külür de bir anda karşısında bulduğu Saran’ı kucaklayıp öpücüğe boğdu. İkilinin romantik buluşması, kimsenin gözünden kaçmadı.

BİZE ULAŞIN