Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014

 • 1
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014

Çalışkan damat!

Neslişah Alkoçlar'la evlenen Engin Altan Düzyatan'a, kayınpederi iş teklif etti. Düzyatan, oyunculuğun yanı sıra Alkoçlar'a ait otellerle de ilgilenecek.

Sosyetik güzel Neslişah Alkoçlar'la evlendikten sonra arkadaş çevresi, gittiği mekanlar hatta giyim tarzını bile değiştiren Engin Altan Düzyatan, Alkoçlar Ailesi'nin gönlünü fethetti. Magazin dünyasından sosyete alemine terfi eden yakışıklı oyuncu, şimdi de turizm sektörüne atılıyor. Ender Alkoçlar'ın "Otellerimle tüm ailem gibi senin de ilgilenmeni istiyorum" dediği Engin Altan Düzyatan, kayınpederinin bu teklifini düşünmeden kabul etti.

Ünlü oyuncu, önceki akşam Alkoçlar'a ait Taksim'deki bir otele girerken görüntülendi. Hızlı adımlarla otele giren Engin Altan Düzyatan, içeride yaklaşık 3 saat kaldı. Ender Alkoçlar'la toplantı yaptığı ortaya çıkan ünlü oyuncu, otellerde nasıl bir görev yapacağı konusunda kayınpederinden bilgi aldı. Engin Altan Düzyatan'ın yerli ve yabancı hayranlarını otellerine çekmek istediği konuşulan Ender Alkoçlar'ın damadına güveninin de tam olduğu öğrenildi. Engin Altan Düzyatan'ın bu teklifi kabul etmesindeki en büyük neden ise eşi Neslişah Alkoçlar'ın yoğun baskısı...

Kaynak: Aydın HAMZA/TAKVİM

 • 2
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014

Günün komiği!

Demet Akalın, dün instagram'da paylaştığı fotoğrafla sosyal medyaya damga vurdu. Fotoğrafa "Gözler açılmasa da yürüyüş tamam" diye yazan Akalın'ın pür makyajlı hali güldürdü. Popçuya takipçileri "Uyanamadın ama makyaj yapmayı unutmamışsın" yorumu yaptı.

 • 3
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014

Hamile Blake sarı saçlarına veda ediyor!

Bilimsel araştırmalar, hamilelerin saçlarını boyatmasının bebek için zararlı olabileceğini gösteriyor. Bu sebeple dünyada birçok kadın, hamilelikleri süresince saçlarını boyatmıyor. Bu isimlerden biri de; güzel oyuncu Blake Lively... Ryan Reynolds ile evliliğinden ilk bebeğini bekleyen 27 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde dipleri bir hayli uzamış saçlarıyla objektiflere takıldı.

KİMYASAL MADDELERDEN KAÇINIYOR
Uzun sarı saçlarıyla şöhrete kavuşan Lively, hamileliğinin başından beri saçlarını boyatmıyor. Güzel oyuncunun, zararlı kimyasallardan kaçınmak için doğuma kadar koyu saç diplerinin uzamasına izin vereceği söyleniyor.

DÜŞES DE BOYATMAMIŞTI
Bu konu, Hollywood'un ünlü hamileleri arasında zaman zaman tartışma yaratmıştı. Düşes Kate, oğlu Prens George'a hamile olduğu dönemde, diplerden uzayan beyaz saçlarıyla dikkat çekmişti. Üç çocuk annesi Kourtney Kardashian ise, hamileyken saçlarına gölge yaptırdığı için eleştirilere maruz kalmıştı. Kardashian, kendisini şöyle savunmuştu: "Doktoruma danıştım ve boyayı saç diplerime uygulatmadım. Ayrıca amonyak içermeyen ürünler kullandım."

 • 4
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014

Yeni kankalar

Demir Demirkan'dan ayrıldıktan sonra davetlerin aranılan ismi olan Sertab Erener, önceki akşam kural bozmadı. Erener, yeni kankası Gonca Vuslateri ile Fashionist galasındaydı.

 • 5
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014

Nil Burak dayakçı oğlunu korudu

Kadın, kadına şiddeti onayladı! Yarım asırlık şarkıcı Nil Burak, genç bir kızı hastanelik eden oğluna sahip çıktı. Üstüne bir de şu açıklamayı yaptı: Ne var yani dövmüşse dövmüş.

Türkiye'de kadına yönelik şiddete her gün bir yenisi ekleniyor. Kimi kocasından, kimi sevgilisinden, kimi de ailesinden şiddet görüyor. İşte bu utanç tablosuna şimdi bir sanatçı eklendi. Şarkıcı Nil Burak, genç bir kızı hastanelik eden DJ oğluna sahip çıktı. Ancak kendisinin de bir kadın olduğunu unuttu! Takvim'e konuşan 22 yaşındaki Eda Karakışla önceki gece 2 kız arkadaşıyla Cemre Burak'ın Taksim'de DJ'lik yaptığı bara gitti.

Genç DJ, eski sevgilisinin arkadaşlarını görünce çılgına döndü. Bunun üzerine Karakışla ile yanındaki 2 arkadaşı dışarı çıktı. Sinirlerine hakim olamayan Burak, koşarak kızların yanına gitti. Eda Karakışla'ya bir anda yumruk atıp olay yerinden yaya olarak kaçtı. Kanlar içinde kalan talihsiz kız, hastaneye gidip rapor aldı. Sonra da Cemre Burak'tan şikayetçi oldu. Ünlü şarkıcı Nil Burak'ın oğlu Cemre Burak ise iddiaları yalandı. Eda Karakışla'nın kendisine küfür ettiğini, genç kızın taksiye binerken kafasını çarptığını söyledi. Hatta Karakışla'nın kendisini 6 aydır rahatsız ettiğini, evine de zorla girdiğini iddia etti. Nil Burak da oğluna destek çıktı. Hemcinsine gösterilen şiddeti görmezden geldi. Yarım asrı deviren şarkıcı üstüne bir de şu skandal açıklamayı yaptı: "Oğlum delikanlı! Sinirlenmiş olabilir. Hem genç bir kızın gece kulüplerinde ne işi var."

MÜZİKSİZ SEVİŞEMEM
Nil Burak'ın müziksiz ve mumsuz sevişemem sözlerini hatırlatan Eda Karakışla şunları söyledi: "Ben ona anne olarak hak veriyorum. Ancak bir bayan olarak hak vermiyorum. Adil olması gerekiyordu. 22 yaşındaki bir kızın gece kulübünde ne işi var demiş. Ahlak dersini ondan alacak değilim. Ben bir genç kızım benim de bir ailem var. Benim bu olayda bir suçum yok! Fakat ne hata yaparsa yapsın bir bayan yumruk yemeği hak etmiyor."

Kaynak: Yasin SÜS/TAKVİM

 • 6
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014

'Bradley'yi öpsem dişlerimi fırçalardım'

Jennifer Lawrence, 'Açlık Oyunları' serisindeki rol arkadaşı Liam Hemsworth'ün kendisi hakkında söylediği "Nefesi ton balığı veya sarımsak kokuyordu. Öpüşme sahnelerinden önce dişlerini fırçalamıyordu" sözlerine yanıt verdi. 24 yaşındaki oyuncu, şöyle konuştu: "Liam'a asla 'Sarımsak yedim ve seni öpeceğim' demedim. Eğer Bradley Cooper veya Christian Bale ile öpüşseydim, dişlerimi fırçalardım!"

 • 7
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Kasım 2014

Sevgiliye taş attı

Azra Akın, sevgilisinin yanında yüzüğünü soran gazetecilere 'Tek taşımı kendim aldım' diyerek aşkına gönderme yaptı!

Kainat Güzeli seçildikten sonra yıldızı parlayan Azra Akın, önceki gün uzun süredir aşk yaşadığı Atakan Koru ile Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. El ele göz göze mağazaları gezen ünlü çift, meraklı bakışların da hedefindeydi. Mutluluklarıyla parmak ısırtan Akın ile Koru, karşılarında gazetecileri görünce de bir anlık şaşkınlık yaşadı.

ÖNCE GÜLÜMSEDİ
Parmağındaki tek taş alyansıyla dikkat çeken Azra Akın'a "Yüzüğünüzü Atakan Bey mi aldı?" sorusu yöneltildi. Bu soru karşısında önce gülümseyen Akın, "Hayır, tek taşımı 1 buçuk yıl önce kendi paramla almıştım" dedi. Güzel oyuncunun, bu sözleri uzun süredir birlikte olduğu Atakan Koru'ya bakarak; "Azra, sevgilisine taş attı" esprileri yaptırdı.

BİZE ULAŞIN