Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Berk Oktay ortaya çıktı

Geçtiğimiz hafta uyurken köpeği Cash tarafından saldırıya uğradığı ve yüzüne 35 dikiş atıldığı iddia edilen Berk Oktay, Nişantaşı'nda görüntülendi. Yüzündeki dikişlere estetik yaptıran Oktay, geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s'de sevgilisi Merve Şarapçıoğlu ile gezerken objektiflere takıldı. Dudağı ile çenesi arasındaki sol bölgesindeki yara izleri belirgin olan Oktay’ın neşeli halleri dikkat çekti. Ünlü oyuncunun sevgilisi ise yüzünü gizlemeye çalıştı.

 • 2
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İsmail Türüt'e hapis cezası şoku

İsmail Türüt'e boşanma davasında kötü haber geldi. Mahkeme ünlü türkücüyü hapis cezasına çarptırdı.

Ünlü türkücü İsmail Türüt, 15 yıl kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açan, 1.7 milyon TL maddi ve manevi tazminat talep eden eşi Ayşe Türüt'ün aylık 6 bin TL'lik nafakasını ödemeyince hakkında 'nafakayı ihlal davası' açıldı.

"NAFAKA ÖDEYECEK GÜCÜM YOK"
Şubat ayından bu yana nafaka borcunu ödemeyen ve borcu yaklaşık 50 bin TL'yi bulan Türüt'ün mahkemede, "Aylık gelirim 5 bin TL. Nafaka borcum doğrudur, ancak ödeme gücüm yok. Boşanma davası devam ederken, mal varlığım hakkında abartılı bir beyan yapılarak buna göre nafaka miktarı tespit edilmiştir. Şu anda ödeyecek gücüm yoktur" dediği öğrenildi. Mahkeme, Türüt'e 10 gün hapis cezası verdi. Nafaka borcunu ödediğinde tahliye edileceğinin kendisine bildirilmesine hükmetti.

 • 3
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Boşanmadan çapkınlığa başladı

Özlem Yıldız’la boşanma kararı aldıkları iddiasıyla gündeme gelen Sinan Serter, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Bir kız arkadaşıyla yemek yiyen Serter, daha sonra onunla birlikte Albüm adlı gece kulübüne geçti. İkili, gecenin sonunda mekândan aynı otomobille ayrıldı. Arka koltuğa oturan Serter, görüntülendiğini fark edince böyle gizlendi.

 • 4
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Dinimi asla değiştirmem

Burcu Esmersoy; evlilik hazırlığı yaptığı Sami Kiresepi için din değiştireceğine dair iddiaları yalanladı: Böyle bir şeyi asla yapmam. İlk eşim de İtalyan'dı, o zaman da dinimi değiştirmedim."

 • 5
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Beyonce sahnede tacize uğradı

Brezilya'da sahneye çıkan ünlü şarkıcı Beyonce, yarı çıplak bir erkek hayranının tacizine uğradı. Gömleğini çıkaran çılgın seyirci bir anda sahneye fırlayarak dans eden Beyonce'ye arkadan sarılıp çekmek istedi. Bir güvenlik görevlisi yardıma koşup adamı sahneden indirirken görüntüler başka izleyiciler tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

 • 6
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tırnakçı Fahriye

Fahriye Evcen, gittiği kafede suyu geç getiren garsonu tırnakladı.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in güler yüzünün altından oldukça asabi bir kişiliği olduğu ortaya çıktı. İddialara göre Evcen, geçtiğimiz günlerde menajeriyle birlikte bir kafeye oturmaya gitti. Oldukça sinirli olan Evcen'in ağlamaklı halini gören menajeri hemen bir su istedi. Evcen su biraz gecikince asabi tavırlar sergilemeye başladı. Oyuncu, masaya gelen suyu alırken tırnaklarını garsonun eline geçirdi. Ne olduğunu alayamayan garsondan özür dilemek ise oyuncunun menajerine düştü.

 • 7
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Süperstar'ı sahneden indirtti

Mardan Palace'ın sahibi Telman İsmailov, eşi için otelinde parti verdi. Dünya starlarına servet ödeyip kuş sütünü bile eksik etmeyen İsmailov, Süperstar'ı sahneden indirip büyük bir ayıba imza attı.

Türk popunun yaşayan efsanesi Ajda Pekkan, geçtiğimiz çarşamba günü hayatının küstahlığını yaşadı. Milyarder işadamı Telman İsmailov eşi Samira'nın doğumgünü için Antalya'da sahibi olduğu Mardan Palace Otel'de 60 kişilik özel bir parti düzenledi. İsmailov, a'dan z'ye her şeyin ultra-lüks olduğu partide sahne alması için Ajda Pekkan'ı çağırdı. Güzel başlayan partide seçkin davetliler, Ajda Pekkan'ın sahnesini merakla bekliyordu. Vakit gelince sahneye çıkan Süperstar, canlı okuduğu sevilen şarkılarıyla davetlileri coştururken 10. şarkıda bir anda kesilen sesle şok oldu.

300 BİN LİRA ÖDEDİ ÇILDIRDI
Süperstar'a gecede sahne alması için 300 bin lira ödediği iddia edilen Telman İsmailov, şarkıcının performansını beğenmedi. Bir anda sinirlenerek masadan kalkan İsmailov, "Bu mu Süperstar, bu mu Ajda Pekkan, indirin şu kadını sahneden" diyerek kabalık yaptı. Davetliler, işadamına şaşkın bakışlarla bakarken, sakinleşmek bilmeyen Telman İsmailov, adeta terör estirdi. Dünya starlarını Türkiye'ye getirmek için servet harcayıp, hediye yağmuruna tutan İsmailov'un, Türkiye'nin Süperstar'ına yaptığı bu ayıp herkesin tepkisini çekti.

NE DE OLSA STAR
Yapılan büyük terbiyesizlik karşısında ne olduğunu anlamaya çalışan Pekkan'ı asistanı gelerek sahneden indirdi. Apar topar odasına giden ünlü şarkıcı, bavullarını topladıktan sonra jet hızıyla otelden ayrıldı. Pekkan, star gibi geldiği Mardan Palace'tan yine star gibi çıktı.

Kaynak: DENİZ BAYAR / TAKVİM

BİZE ULAŞIN