Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015

 • 1
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015

Bengü'yle aşk yaşayarak intikam mı alıyor?

Ünlü şarkıcı Bengü'nün aşk yaşadığı otelci Ahmet Çakır'la eski sevgilisi Akın Altan'ın arkadaş olduğu ve iki erkeğin geçmişte başka bir kadın meselesi yüzünden tartıştığı ortaya çıktı.

Bengü, bir yıllık aşk orucunu geçen haftalarda otelci Ahmet Çakır'la bozmuş, erkek arkadaşına olan aşkını Instagram'dan paylaştığı "Biri gelir ve bütün gidenlere teşekkür edersin" yazısıyla ilan etmişti. Röportajlarında da "Her şey yolunda, mutluyum. Nazardan korkuyorum. O yüzden fazla konuşmak istemiyorum" diyen Bengü'nin ilişkisiyle ilgili ilginç bir iddia konuşuluyor.

Arkadaşının aşkını aldı

Bengü'nün beş yıl boyunca beraber olduğu ve ihanet nedeniyle ayrılığı iş adamı Akın Altan'la, yeni sevgilisi Ahmet Çakır'ın arkadaş olduğu ortaya çıktı. Üstelik geçmişte iki adam arasında aynı kadın yüzünden tartışma çıktığı da öne sürüldü.

İddiaya göre Altan, Çakır'ın beraber olduğu kadınla yakınlaştı ve bu yüzden araları bozuldu. Çakır'ın şimdi Akın Altan'ın eski aşkı Bengü'yle ilişki yaşaması akıllara "İntikam mı alıyor?" sorusunu getirdi.

Kaynak: Akşam

 • 2
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015

Serdar Bilgili'den Nazlı Çelik'e her gün bir gül

14 Şubat'ta spiker Nazlı Çelik'le evlenen Serdar Bilgili, yaptığı jestlerle eşinin ayağını yerden kesiyor. Sosyetik iş adamı, Çelik'in iş yerine her gün aynı saatte gül gönderip eşini evde yine güllerle karşılıyor.

Bugüne kadar sayısız güzelle aşk yaşayan Serdar Bilgili, 14 Şubat'ta evlendiği Nazlı Çelik sayesinde bambaşka biri oldu! Bilgili'nin özel jetiyle gittikleri Madrid'de sade bir törenle evlenen sosyetik çiftin, neredeyse her hafta sonunu yurt dışında geçirdiği konuşuluyor. Çiftin yakın çevresine göre de Serdar Bilgili, yaptığı jestlerle haber spikeri eşinin ayağını yerden kesiyor. Sosyetik iş adamı, Nazlı Çelik'in iş yerine her gün aynı saatte kırmızı gül gönderiyor. Çelik, eve gelince de yine kırmızı güllerle karşılanıyor. Serdar Bilgili, Bebek'teki evini de eşinin zevkine göre baştan aşağıya değiştirdi. Bilgili, geçtiğimiz günlerde ise İstanbul'daki otellerine son olarak eklediği Soho House İstanbul'da dostları için özel düğün yemeği verdi. Bu arada Serdar Bilgili ile ikinci evliliğini yapan Nazlı Çelik, eşinin soyadını da kullanmaya başladı. Ünlü haber spikeri, sosyal medya hesaplarında artık "Nazlı Çelik Bilgili"

Kaynak: Takvim

 • 3
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015

Tolgahan Sayışman, Selen Soyder'in kolunu kırdı iddiası

Ünlü bir dizi oyuncusunun kıskançlık krizi nedeniyle sevgilisinin kolunu kırdığı iddia edildi. O ismin ise Tolgahan Sayışman olduğu konuşuluyor.

İddiaya göre sık sık ayrılıp barışan ünlü oyuncu çift, şiddetli bir tartışma yaptı ve bu sırada erkek oyuncu, kız arkadaşının kolunu kırdı. Bu şiddet olayını yapan ismin, Serenay Sarıkaya'dan ayrılıp rol aldığı dizinin diğer başrol oyuncusu Selen Soyder'le aşk yaşamaya başlayan Tolgahan Sayışman olduğu öne sürülüyor.

"DÜŞTÜM" DEMİŞTİ

Akşam'ın haberine göre; Soyder'in geçen yıl şubat ayında sağ kolunu kırdığı ve soluğu Fulya Acıbadem'de aldığı basına da yansımıştı. Ancak ameliyat geçiren Soyder, dengesini kaybedip yere düştüğü için kolunu kırdığını ifade etmişti.

İLİŞKİLERİNİ O KAZA BİTİRDİ

Tolgahan Sayışman, yazın İngilizcesini ilerletmek amacıyla gittiği Amerika'nın Los Angeles eyaletinde kaza yapmıştı. Sayışman'ın yaptığı bu kaza, uzun süredir birlikte olduğu Selen Soyder'den ayrılmasına neden olmuştu.

Selen Soyder, Facebook sayfasından takipçilerine şu notu yazmıştı: "Tolgahan Sayışman ile olan ilişkimiz kaza haberinden sonra sona ermiştir. Birlikte değiliz ve lütfen artık beni eskiye ait olan fotoğraflara etiketlemeyiniz. Hepinizden bu sürece saygı duymanızı bekliyorum, sevgilerimle..."

Los Angeles'ta yaşanan kazada, ünlü oyuncunun kullandığı araç yoldan çıkarak elektrik direğine çarpmıştı.

Kaza sırasında Sayışman'ın kullandığı otomobilde yalnız olmadığı ve yanında Duygu Ay isimli bir kızın olduğu iddia edilmişti. Sayışman ile Soyder'in bu kız yüzünden ayrıldığı konuşuluyor.

 • 4
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015

Deniz Çakır'a hapis şoku

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, "alkollü araç kullanmak" suçundan 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme cezayı erteledi.

İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 77. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasına tutuksuz sanık Deniz Çakır ve avukatı hazır bulundu. Deniz Çakır ifadesinde suçlamayı kabul ederek, "Aracımı kısa bir mesafe kullandım. Polisler beni yakaladı" dedi.

Davayı karara bağlayan mahkeme sanık Deniz Çakır'ı alkollü araç kullanmak suçundan 6 ay hapis cezasına çarptırdı. Sanığın duruşmadaki iyi halini göz önünde bulundurarak cezayı 5 aya indiren mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Oyuncu Deniz Çakır 23 Mayıs 2014 gecesi Beşiktaş'ta polis kontrolüne takıldı. Polislerin alkolmetre ile yaptıkları ölçümde 2.44 promil alkollü çıkan oyuncu, polis merkezine götürüldü. Polis memurları tarafından düzenlenen tutanakta Çakır'ın ehliyetine 6 ay el konulduğu belirtildi. İstanbul Cumhuriyet Savcılığınca 1.00 promilin üzerinde alkollü olduğu gerekçesiyle 'Alkol ve uyuşturucu madde etkisi altındayken araç kullanmak' suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.

 • 5
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015

Angelina Jolie yumurtalıklarını aldırdı

Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu Angelina Jolie, kanser riski nedeniyle yumurtalıklarını ve fallop tüplerini geçen hafta aldırdığını açıkladı.

New York Times'a "Bir Ameliyatın Güncesi" adlı makale yazan 39 yaşındaki Jolie, iki hafta önce yaptırdığı kontrollerde kanında kanser belirtisi olabilecek bazı işaretlere rastlanması üzerine oferoktomi (yumurtalıkların alınması) kararı aldığını belirtti.

İki yıl önce kan testinde BRCA1 genindeki mutasyon nedeniyle yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 yumurtalık kanseri riski taşıdığının ortaya çıkarmasının ardından iki göğsünü aldıran Jolie, makalesinde, "Oferoktomi, göğüslerin alınmasından (mastektomi) daha basit ancak etkileri çok daha ağır bir ameliyat. Yumurtalıkların ve fallop tüplerinin alınması, menopoza yol açtığı için bu kez karar vermek hiç kolay değildi. Kendimi hem fiziksel hem de duygusal olarak hazırlamaya çalıştım. Doktorlarla tüm seçenekleri, alternatif tıp yöntemlerini araştırdık" ifadesini kullandı.

Oyuncu Brad Pitt'le evli olan ve 6 çocuğu bulunan Jolie, şunları kaydetti:

"Aynı deneyimi yaşayan binlerce kadının hissettiklerini ben de hissettim. Kendime sürekli sakin ve güçlü olmam gerektiğini söyledim. Çocuklarımın büyüdüğünü, torunlarım olduğunu görecek kadar yaşamamam için hiçbir neden olmadığını düşündüm.

Fransa'daki eşimi aradım. İlk uçakla eve döndü. Bu tür anlarla ilgili en güzel şey, her şeyin açık seçik olması. Ne yaşayacağınızı ve neyin önemli olduğunu biliyorsunuz. Bu huzur verici."

Aynı zamanda Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olan Jolie, ameliyatın ardından menopoz için hormon tedavisine başladığını belirterek "Artık çocuğum olmayacak. Bedenimde meydana gelecek değişikliklere de hazırım. Bu hayatın bir parçası. Korkulacak bir şey değil. Tüm riski ortadan kaldırmak mümkün değil. Şimdi bağışıklık sistemimi güçlendirmek için doğal yollar deneyeceğim. Hala dişi hissediyorum ve hem kendim hem de ailem için yaptığım seçime güveniyorum" diye yazdı.

Annesi, anneannesi ve teyzesi kanserden ölen Jolie, 14 Mayıs 2013'te New York Times gazetesinde yayımlanan "Tıbbi Tercihim" adlı makalesinde çocuklarını annesiz bırakmak istemediği için kanser riskine karşı iki göğsünü aldırma kararı verdiğini açıklamış ve ailesinde meme ya da yumurtalık kanseri olan tüm kadınlara uzmanlardan bilgi almaları ve kendilerine sunulan tıbbi seçenekleri dikkatle değerlendirmeleri çağrısında bulunmuştu.

 • 6
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015

Vefalı Kenan İmirzalıoğlu

Karadayı'nın Mahir Kara'sı Kenan İmirzalıoğlu'ndan vefa örneği...

Yeşilçam oyuncusu Mehtap Anıl'ın kendisini görmek istediğini öğrenen Kenan İmirzalıoğlu, bu çağrıya yanıtsız kalmadı ve Anıl'ı ziyaret etti. Söylemezsem Olmaz programı, 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Yakacık'taki Sanatçı Yaşam Evi'nde Yeşilçam oyuncusu ve Mahallenin Muhtarları dizisinin Kemikkıran Kadriye'si olarak tanınan Mehtap Anıl'ı ziyaret etmişti. Mehtap Anıl, sıkı bir Karadayı izleyicisi olduğunu ve Kenan İmirzalıoğlu'nu çok sevdiğini belirtmişti. Mehtap Anıl'ın kendisini görmek istediğini öğrenen Kenan İmirzalıoğlu, bu çağrıya yanıtsız kalmadı ve geçtiğimiz günlerde emektar sanatçıyı kaldığı yaşamevinde ziyaret etti. Bu davranışıyla vefasını gösteren ve setten fırsat bularak ziyareti gerçekleştiren İmirzalıoğlu, yaklaşık 2 saat Mehtap Anıl'ın yanında kaldı. Anıl da bu ziyaretten çok memnun olduğunu belirtti. Mehtap Anıl ziyaret sırasında yakışıklı oyuncuya kahve falı baktı. Falda evlilik olduğunu gören Anıl'a, adı Sinem Kobal'la anılan İmirzalıoğlu artık evlenmek istediğini söyledi.

 • 7
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Mart 2015

Kayahan'ın son durumu

Üçüncü kez yumuşak doku kanseri tedavisi gören usta sanatçı Kayahan, birkaç gün önce tekrar hastaneye yatırıldı. Eşi İpek Açar, usta oyuncunun durumu hakkında sevenlerini bilgilendirdi.

29 Mart'ta 66 yaşını kutlamaya hazırlanan Kayahan güçsüz düşünce, İpek Açar eşini hastaneye kaldırdı. Eşi Açar'ın dönem dönem kemoterapi tedavilerine devam eden Kayahan'ın başından, bir an olsun ayrılmadığı öğrenildi. Instagram'dan konu hakkında açıklama yapan Acar, şu notu düştü:

"HER ŞEY İYİ OLACAK İNŞALLAH"

"Büyük sevginiz, dualarınız, güzel dilekleriniz ve bana güç kattığınız için sonsuz teşekkürler. Her şey daha iyi, inşallah çok daha iyi olacak. Sevgiler."

BİZE ULAŞIN