Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014

 • 1
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014

Hayırlı evlat Ahmet Kural

İki ay önce Rumelihisarı'nda, Boğaz'a nazır bir daire kiralayan Ahmet Kural, vefasını gösterdi. Evine emekli babasını yerleştiren oyuncu, bir yıllık kirayı da peşin ödedi.

Ahmet Kural, eylül ayında evini değiştirerek Rumelihisarı'na taşınmıştı. Semtte deniz gören bir daire kiralayan Kural, dekorasyon için de 50 bin TL harcamıştı. Kural'ın bu evi emekli emniyet mensubu babası Mesut Kural için tuttuğu ortaya çıktı. Babasını sık sık ziyaret eden oyuncu, haftanın belli günlerinde bu evde kalıyor.

Kaynak: Milliyet

 • 2
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014

Irmak Atuk'un gizemli sevgilisi

Güzel model Irmak Atuk, önceki gün Zorlu Center'daydı. Ailesiyle çıktığı alışveriş turunda gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Atuk, "Aşk hayatınız nasıl gidiyor?" sorusuna "Şahane" yanıtı verdi. Irmak Atuk, yeni sevgilisinin ismini ise tüm ısrarlara rağmen söylemek istemedi.

 • 3
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014

Deniz Seki'yi cezaevinde ağlatan mektup

Cezaevinde olan ünlü şarkıcı Deniz Seki'yi bugün ziyarete giden menajeri Özgür Aras, Seki'yle ilgili izlenimlerini anlattı.

Söylemezsem Olmaz programında konuşan Aras, Deniz Seki'nin Sezen Aksu'ya çok teşekkür ettiğini belirtti ve şunları söyledi:

"SEZEN AKSU'NUN MEKTUBUYLA ISINIYORUM"

Deniz, Sezen Aksu'nun mektubunu okuduğunda çok ağlamış. Mektup için, "Bu buzhaneyi sımsıcak yaptı, bana yastık oldu, yorgan oldu, bu mektupla ısınıyorum." dedi.

"SEZEN CUMHUR ÖNAL DENİZ SEKİ'Yİ ZİYARET ETTİ"

Deniz, en kısa sürede Sezen Aksu'nun mektubunda yer verdiği "Beşik" adlı şarkısını seslendirmek istiyor. Deniz Seki'yi bugün Sezen Cumhur Önal ziyaret etti. Kütüphanede bir saat sohbet ettiler ve Deniz, bu ziyaret sebebiyle çok mutlu olduğunu söyledi. Kendisine gönderilen bütün mektuplara da cevap yazıp bugün postaya vermiş.

 • 4
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014

İbrahim Çelikkol Türkiye'yi terk etti

10 ay birliktelik yaşadığı sevgilisi Sinem Kobal ile yollarını ayıran İbrahim Çelikkol, sürpriz bir karar verdi. Önce sevgilisinden sonra da başrol oynadığı diziden ayrılan Çelikkol, Türkiye'yi terk etti. Çelikkol, dinlenip kafasını dağıtmak için arkadaşı Savaş Sırıkçı ile birlikte dün sabah Los Angeles'a gitti. Çelikkol ile Kobal, ilişkilerini önce yalanlamış, ardından da Instagram'da paylaştıkları fotoğraflarla ilan etmişlerdi. Çiftin, Kobal'ın evliliğe sıcak bakmaması nedeniyle ayrıldığı konuşuluyor.

 • 5
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014

Gamze Karaman: 7 kez göğsümden ameliyat oldum

Oyuncu ve sunucu Gamze Karaman, kendisiyle ilgili şoke eden bir sırrı açıkladı.

Karaman, sunuculuğunu yaptığı programda meme kanseri ve erken teşhisin önemi konuşulurken, 17 yaşındayken yaşadığı talihsizliği anlattı.

"Doktor çok önemli" diyen Karaman, "Ben 17 yaşındayken bana teşhis koydular ve 7 kez göğsümden ameliyat oldum. Meğer o kist değil, bir yağ bezesiymiş. Bu tamamen doktorun yanlışlığı. Son ameliyatlarımı artık narkoz veremeden yaptılar. Canlı canlı kesip alarak diktiler lokal anesteziyle" ifadelerini kullandı. Karaman şöyle devam etti:

"Sonra başka bir doktora gittiğimde 'ne yapmış bunlar' diye adam sinir krizi geçirmişti. Hemen öncesinde guatr teşhisiyle ameliyat olmuştum, doktor bunun göğsüme sıçradığından şüphelenmişti ve 7 kere üst üste böyle bir şey yaşadım. O yüzden 6 ayda bir kontrollerimi yaptırıyorum, o yaşta böyle bir şey yaşadığım için çok korkuyorum."

 • 6
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014

Sürpriz aşk

Ziynet Sali ve Serhat Kılıç, yeni bir aşka yelken açtı. Sürpriz ilişki, iki hafta önce "Deliha" filminin galasında başladı.

Bir dönem Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop'la ilişki yaşayan ve ani ayrılıklarının ardından zor günler geçiren Ziynet Sali, kalbinin kapılarını yeni bir aşka açtı. Ünlü şarkıcı, oyuncu Serhat Kılıç ile ilişki yaşamaya başladı. Ziynet Sali ve Serhat Kılıç, başrolünde Gupse Özay'ın oynadığı komedi filmi "Deliha"nın 12 Kasım'da Kanyon AVM'de düzenlenen galasında tanıştı. Gösterim sonrası House Cafe'de yapılan after party'de yakınlaşan Sali ile Kılıç, gecenin sonunda mekândan kol kola çıktı. Kafeden Sali'nin aracıyla ayrılan ikili, o geceden sonra sık sık görüşmeye başladı. Ziynet Sali ve Serhat Kılıç, sosyal medya hesaplarında da birbirini takip etmeye başladı.

Ziynet 'Leyla' oldu

Ziynet Sali'nin "Bugün Adım Leyla" şarkısına çektiği klip, dijital mecralarda beğeni topladı ve kısa sürede 300 bin kez tıklandı. Klibin başarısının mutluluğunu yaşayan Ziynet Sali, şarkıdaki 'Leyla'nın kendisi olduğunu söyledi:

"Bir gece Sıla'yla sohbet ederken kısa süre önce yaşadığım bir aşk hikâyesini paylaştım ve ona Hristos Rantis'in bir bestesini dinlettim. Ertesi gün 'Bugün Adım Leyla' şarkısı doğmuştu. Gece evine döndükten sonra benim duygularımı düşünerek kaleme almış. Anlayacağınız gibi Leyla benim."

 • 7
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 25 Kasım 2014

Cem Yılmaz'ın son gözdesi

Cem Yılmaz'ın şarkıcı Esma Er'e abayı yaktığı konuşuluyor. Yılmaz, Er'in sahne aldığı mekandan dışarıya adım atmıyor.

Ahu Yağtu'dan boşandıktan sonra adı birçok güzelle anılan ünlü komedyen Cem Yılmaz, adının birlikte anıldığı isimlerle ilgili tek kelime etmedi. Filmleri kadar özel hayatıyla da sık sık gündem olan ünlü şovmenin, son günlerde seksi bir şarkıcıyla yakından ilgilendiği ortaya çıktı.

SIK SIK BİR ARAYA GELİYORLAR
Arkadaşlarıyla sürekli Zihni Bar'a giden Cem Yılmaz, mekanda sahne alan Esma Er'le samimiyeti kısa sürede ilerletti. Seksi şarkıcının sahne aldığı her gece soluğu burada alan Yılmaz, Er'le mekan dışında da sık sık görülür oldu. Ünlü komedyen, arkadaşlarıyla yaptığı tüm fasıl gecelerine güzel popçuyu çağırıyor.

SAHNEDEN ÖVGÜLER YAĞDIRDI
Esma Er için gittiği mekanda ara ara sahneye de çıkan Cem Yılmaz, seksi şarkıcıya övgüler yağdırmayı da ihmal etmedi. Bu arada güzel popçunun; Şener Şen, Zafer Algöz ve Ozan Güven gibi Yılmaz'ın çok yakın dostlarıyla olan samimiyeti de Esma Er ile ünlü komedyenin, Zihni Bar dışında da sık sık bir araya geldiğini gözler önüne seriyor.

KALPLİ MESAJ
Seksi şarkıcı, Cem Yılmaz'la aynı sahneyi paylaştığı videoyu instagram'a yüklerken 'kalpli mesaj' vermeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN