Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015

 • 1
 • 42
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015

"Burada Laf Çok" programında kullandığı "ağır söz", Ceyhun Yılmaz ile Müjde Uzman'ı karşı karşıya getirdi. Uzman, o söz nedeniyle Yılmaz'a "3 kuruş"luk manevi tazminat davası açtı.


Ceyhun Yılmaz, CNN Türk'te yayınlanan "Burada Laf Çok" programında sarfettiği söz nedeniyle eleştiri bombardımanına tutuldu. 18 Kasım'da yayınlanan programın konuklarından Yılmaz, sunucu Mesut Yar'ın oyuncu Müjde Uzman'a "Mesleğiniz nedir?" diye sorması üzerine, yanında oturan Mehmet Turgut'a eğilerek "o...luk" dedi.


Ceyhun Yılmaz özür diledi

Duyulmayacağını sandığı bu söz mikrofon nedeniyle yayına da yansıdı. Yılmaz, olayın büyümesi üzerine yazılı bir açıklamayla özür diledi: "Söylediğim kötü söz için özür dilerim. Hepimizin şakasını yapabilceğimiz şey ama yayında olmamalıydı. Müjde benim kardeşim."


Genç oyuncu dava açtığını açıkladı

Ancak bu açıklama Uzman'ı sakinleştirmeye yetmedi. Genç oyuncu, avukatı aracılığıyla Ceyhun Yılmaz'a tazminat davası açtığını açıkladı: "Müjde Uzman, Ceyhun Yılmaz tarafından çirkin bir kelime atfedilmek suretiyle hakarete uğramıştır. Bu durum, onda ağır bir travma yaratmıştır. Arkadaş olmak, şaka yapmaya çalışmak, tanışık olup olmamak, yahut kişiler arasında bir samimiyet bulunup bulunmaması, hiçbir surette böyle bir hakaretin haklı gerekçesi olamaz. Mevcut durumda müvekkilemin insanlık, kadınlık ve meslek onuru zedelenmiştir. Müjde Uzman, 14 senedir bu sektörde çalışmakta olup, durduğu ve durmak istediği yer bellidir. İşlenen suç hakkında savcılığa başvurulduğunu, ayrıca yaşamış olduğu duygusal travma ve üzüntünün herhangi bir miktar ile tazmini mümkün olmadığından 3 kuruşluk manevi tazminat davası açıldığını kamuoyuna bildiririz."

 • 2
 • 42
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015

Demet Akalın: Çok dayak yedim

24 Kasım Öğretmenler Günü'nü ünlü isimler de unutmadı. Sosyal medyadan mesajlar paylaşan ünlüler, okul anılarını anlattılar...

Beşiktaşlı Metin Tekin'in posterlerini klasörde taşıdığı için Fenerbahçeli öğretmeninden dayak yediğini söyleyen Demet Akalın, "Başta ilkokul öğretmenim Süheyla Hanım, lisedeki tarih öğretmenim Enis Bey ve çok dayağını yediğim Tekin Bey olmak üzere sevgiler gönderiyorum" diyerek bu özel günü kutladı.

"Çocuklarım büyüdü"

Bir dönem öğretmenlik yapan Funda Arar, "İyi ki bir dönem öğretmenlik yapmışım. Şimdi o tatlı çocuklarım kocaman oldular. Bu mesleği yaptığım için çok mutluyum" diyerek kutladı.

"Okumayı babamdan öğrendim"

Hiç okula gitmeyen İbrahim Tatlıses, "Bugün birbirinden onurlu, birbirinden şerefli; Öğretmenler Günü... Ama benim hiç öğretmenim olmadığı için çok üzgünüm. Fakat ben çok şeyi sevenlerimden öğrendim. Okumayı ve yazmayı rahmetli babamdan öğrendim" notunu düştü.

 • 3
 • 42
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015

Kertenkele yüzük taktı

Kertenkele dizisinin oyuncuları Timur Acar ile Eda Özerkan evlilik yolunda ilk adımı attı. Acar, hafta sonu ailesinden istediği Özerkan'la sözlendi.

ADIM ADIM NİKAHA!
ATV dizisi Kertenkele'nin setinde doğan aşk, nikah masasına doğru emin adımlarla ilerliyor. Dizide Kertenkele karakterini canlandıran Timur Acar, geçen yıldan bu yana birlikte olduğu Eda Özerkan'la sözlendi.

İLKBAHARDA DÜĞÜN VAR
Timur Acar, hafta sonu ailesiyle birlikte Özerkan'ın Bostancı'daki evine gidip kız istedi. Samimi bir havada geçen kız isteme merasiminin ardından sevgililer söz yüzüğü taktı. Çift, ilkbaharda düğün yapma kararı aldı.

Timur Acar, söz kesme merasiminde Özerkan'a özel tasarım pırlanta yüzük taktı.

 • 4
 • 42
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015

Ali Ağaoğlu, büyük oğlu Alican'ın 29'uncu yaş günü için Cahide adlı eğlence mekanını kapattı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, büyük oğlu Alican Ağaoğlu için sürpriz bir doğum günü partisi düzenlendi.Cahide adlı gece kulübünü kapatan ünlü işadamı, yaklaşık 100 misafiriyle birlikte oğlunun 29'uncu yaşını kutladı. Ofisten çıkıp mekana gelince sevdiklerini karşısında gören Alican Ağaoğlu, büyük şaşkınlık yaşadı.Ali Ağaoğlu oğluna doğum günü hediyesi olarak ise yaklaşık 45 bin Euro değerinde Patek Philippe marka özel bir saat aldı.

 • 5
 • 42
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015

'40 Yılda Bir Gibisin' davalık oldu

Aranjör Emrah Karaduman'ın albümünde yer alan ve Murat Dalkılıç'ın seslendirdiği '40 Yılda Bir Gibisin' şarkısı, mahkemelik oldu. Parçanın isminin, 1997 tarihli kitabından alındığını söyleyen yazar-şair Cezmi Ersöz, ünlü şarkıcıyı mahkemeye verdi. Dalkılıç'ın, şarkının isminde ve içinde geçen bu sözler için Ersöz'den izin almadığı belirtilirken, konunun Dalkılıç'ın avukatına anlatıldığı, ünlü şarkıcı ve avukatının durumu düzelteceklerini söylemelerine rağmen herhangi bir girişimde bulunmadıkları ifade edildi. Cezmi Ersöz'ün, '40 Yılda Bir Gibisin' eserini şair Nilgün Marmara'ya ithaf ettiği de belirtildi.

 • 6
 • 42
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015

'Gülşen'e kötü söz söylemem'

Murat Boz, önceki akşam Arvanutköy'deki Eftalya Balık'taydı. Mekan çıkışında gazetecilerle sohbet eden ünlü popçu, 'İltimas' isimli şarkıya birlikte düet yaptığı Gülşen'le kavga ettiği haberleriyle ilgili şöyle konuştu: "Haberlerin bir aslı yok. Yanlış anlamayın ama masa başında uydurulmuş. Söylentilerin gerçekle alakası yok. Ben, Gülşen'i çok severim. Onun şarkılarını da severim, o benim canımdır. Benim ağzımdan böyle şeyler çıkmadı."

'HADİSE BENİM ARKADAŞIM'
'O Ses Türkiye'de birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar hakkında da konuşan Murat Boz, "Hadise benim arkadaşım, bunları paylaşmam gayet normal" dedi. Hayranlarının kendisini Hadise'den kıskandığı haberlerini yalanlayan yakışıklı popçu, "Benim hayranlarım Hadise'yi de, Gülşen'i de sever" diye konuştu.

 • 7
 • 42
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Kasım 2015

Eşlerine milyonluk araç alan ünlü erkekler kervanına Erdinç Acar da katıldı. Sosyetik işadamı, Hande Acar'a değeri 1 milyon 200 bin lira olan Cadillac Escalade marka cip hediye etti. Aracın plakası da fiyatı kadar özel.


Sosyal medyadaki paylaşımları ve lüks yaşamıyla adından sık sık söz ettiren Hande Acar'ın ayağı yerden kesildi! Sosyetik güzel, önceki gün Etiler Akmerkez'de alışveriş turundaydı. Saatlerce mağazaları dolaşan Hande Acar, çıkışta ise eşi Erdinç Acar'ın kendisine aldığı yeni oyuncağıyla AVM'den ayrıldı.


FUTBOLCU EŞLERİNE RAKİP!

Sosyetik güzelin, eşinin hediyesi olan Cadillac Escalade marka cipin fiyatının ise 295 bin euro yani yaklaşık 1 milyon 200 bin TL olduğu öğrenildi. Erdinç Acar, eşine milyonluk araç almakla da kalmadı cipin plakasını ise Hande Acar'ın ismine uygun olarak 'HND' olarak yaptırdı. Böylece ünlü futbolcular Caner Erkin, Sabri Sarıoğlu ve Gökhan Gönül'den sonra Erdinç Acar da eşine milyon dolarlık otomobil armağan eden erkekler kervanına katıldı.


ANNESİ DE YAT ARMAĞAN ETMİŞTİ

Bu arada Hande Acar, yaz aylarında annesi Revan Sadıkoğlu'nun jesti karşısında havalara uçmuştu. Revan Hanım da kızına 'Hande' isimli lüks bir yat hediye etmiş, Acar da bu hediyeyi sosyal medyadan ilan etmişti. Sosyetik güzelin, eşi ve annesi tarafından hediyelere boğulması ise "Hayat, Hande Acar'a güzel" dedirtti.

BİZE ULAŞIN