Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016

 • 1
 • 40
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016

İbrahim Toraman: Sevgi bitti

Beşiktaş'ın eski futbolcusu İbrahim Toraman, eşi Eylem Yıldız'la ayrılık iddialarını doğruladı.

Hürriyet'te yer alan habere göre, İki yıl önce nikâh masasına oturan İbrahim Toraman ve Eylem Yıldız boşanıyor. Eşi Yıldız'ın 'şiddet gördüğü' gerekçesiyle mahkemeye başvurduğu haberleri basına yansıyınca ünlü futbolcudan açıklama geldi. Yıldız'ın üç haftadır oğluyla birlikte Almanya'nın Düsseldorf şehrinde olduğunu söyleyen Toraman, "Açmış mı davayı? Haberim yoktu, sizden öğrendim" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

İbrahim Toraman ve Eylem Yıldız'ın geçtiğimiz yıl Ali Erim adını verdikleri bir oğulları var.

ŞİDDET YOK

Ayrılık haberlerini doğrulayan Toraman, eşinin şiddet gördüğü iddialarını ise kabul etmedi. Futbolcu, "Şiddet diye bir şey söz konusu değil. Boşanmayı uzun süredir düşünüyorduk. Ben anlaşmalı olarak boşanmak istiyorum. Hanımefendinin maddi yöndeki talepleri konusunda anlaşmaya çalışıyoruz. O istediklerini alana kadar anlaşmalıya dönemeyeceğiz herhalde. Bu dayak haberleri de bu yüzden çıkmış olabilir. Onun isteklerini bildiğim için, davayı sizden duyduğum halde aramayacağım. Dava açıldıysa, dava günü konuşuruz zaten kendisiyle" diye konuştu.

Eylem Yıldız oğlunu da alarak baba evine Almanya'ya döndü.

SEVGİ BİTTİ

Geçtiğimiz yıl dünyaya gelen oğlu Ali Erim'in velayetinin annesinde kalma taraftarı olduğunu da söyleyen Toraman, "Velayet zaten annede kalacak. Sadece hanımefendinin Almanya'ya yerleşmek istemesiyle bizim ilişkimiz son buldu. Evlilik hususunda bir süre sonra sevgi bitebiliyor. Bizimki bitti, hanımefendi de Almanya'yı özledi. Oraya yerleşmeyeceğim için yolları ayırma kararı aldık" açıklamasını yaptı.

 • 2
 • 40
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016

Ünlü çift boşanmaktan vaz mı geçtiler?

Olaylı boşanma davalarıyla gündemden düşmeyen Bade İşçil ile Malkoç Süalp'in barıştığı iddiaları ortaya atıldı.

İkilinin yeniden aynı evde yaşamaya başladığı da konuşuldu. Ancak Bade İşçil ile Malkoç Süalp'in boşanmaktan vazgeçmediği ortaya çıktı.

Bade İşçil'in oğlunu Süalp'in Ulus'taki evine birkaç kez bırakması barışma iddialarına yol açtı. Boşanmakta kararlı olan İşçil'in yakın çevresine "Yakında avukatlarımızla bir araya gelip orta yolu bularak boşanacağız" dediği de iddia edildi.

 • 3
 • 40
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016

Tarkan'dan hayranlarına müjdeli haber

Uzun süredir albüm hazırlıklarıyla uğraşan Tarkan'dan hayranlarına müjde geldi.

Megastar, yıllardır gelen ısrarları dikkate aldı. Bunun üzerine ünlü sanatçı, önümüzdeki ay Türk Sanat Müziği şarkılarından oluşan albümünü çıkarma kararı aldı.

Tarkan, Haziran ayında ise yepyeni pop şarkılarının yer alacağı albümünü piyasaya sürecek. Bu sayede hem bahar hem de yaz aylarına damga vuracak olan Megastar'ın her iki albümü için de oldukça titiz davrandığı biliniyor.

 • 4
 • 40
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016

Hande Erçel 1 haftada 5 kilo verdi

Genç oyuncu Hande Erçel, 7 günde nasıl 5 kilo verdiğini anlattı.

Son dönemin popüler oyuncularından Hande Erçel, Renkli Sayfalar programında yaşadığı kilo sorununu nasıl aştığını anlattı.

"ZAYIFLA DEDİLER"

İşte Erçel'in açıklamaları: "Şimdiki dizimden önce Hayat Ağacı isimli bir dizide rol aldım. Ama o dizi çok erken bitti. Sonraki dönemim biraz boşluğa denk geldi. Psikolojik olarak da okumayı istemediğim bir dönemde, çalışmak istiyordum. Bir şekilde kendimi göstermek istediğim bir dönemdi. O dönemin içerisindeyken Selin karakterini keşfettim. O rol için çok kişi ile deneme çekimi gerçekleştirdiler. Çekimlerinin yapıldığı yere gittiğim de bu rolü çok kişinin almak istediğini biliyordum. Çekimleri yaptık Ama bazı sorunlardan ötürü tekrar çekim yapacağımızı söylediler. Karşıma kilo sorunu çıktı. Bana 'zayıfla' dediler. Ben de bir haftada 5 kilo verdim. Kısa sürede Sağlıklı bir diyet yaptım ve spor yaptım. Bir hafta sonra gittiğimde oldukça inançlı olduğumu da gördükleri için Selin karakterini aldım."

 • 5
 • 40
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016

Günel'den yeni albüme özel imaj

Azeri kızı Günel olarak tanınan şarkıcı Günel Zeynelova, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. İmaj değişikliğine giden şarkıcı, "Yakında albümüm çıkıyor. İmaj çalışması yaptık, ilk defa orada çıksın istiyordum, ama çektiniz. Beni yeni halimle tanıyamıyorlar, siz nasıl tanıdınız anlamadım" dedi.

Kaynak: Cadde

 • 6
 • 40
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016

Demet Özdemir ile Yusuf Çim ayrıldı

Genç oyuncu Demet Özdemir'e ablası Derya Özdemir'den sürpriz doğum günü partisi...

Bir gençlik dizisi ile büyük hayran kitlesine ulaşan Demet Özdemir'e ablası Match adlı eğlence kulübünde sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Her şeyden habersiz olan güzel oyuncu, arkadaşlarının da katıldığı doğum günü organizasyonunda duygu dolu anlar yaşadı.

GECENİN SÜRPRİZİ SERKAN KAYA

Geçen yıl Beyazıt Öztürk'ün programına konuk olan güzel oyuncu Demet Öztürk, programda Serkan Kaya'ya olan hayranlığını dile getirmişti. Ablası Derya Özdemir'in arkadaşı olan "İki Kadın Arasında" programının sunucularından Elife Yılmaz da güzel oyuncuya bir sürpriz yaparak yakın arkadaşı Serkan Kaya'yı doğum gününe davet etti. Karşısında Serkan Kaya'yı gören Demet Özdemir gözyaşlarını tutamazken arabeskin son imparatoru ise birbirinden güzel şarkıları ile duygusal gecede herkese keyifli dakikalar yaşattı.

İLİŞKİLERİNE NAZAR DEĞDİ

Bu arada, aşkları başrolü paylaştıkları dizinin setinde başlayan Yusuf Çim ile Demet Özdemir'den kötü haber geldi. İlişkilerini dizi bittikten sonra sürdüremeyen çiftin, geçtiğimiz günlerde birlikteliklerine son verdiği ortaya çıktı. Eski sevgilisi Yusuf Çim'den beklenen doğum günü sürprizinin ablası Derya Özdemir'den gelmesi de dikkat çeken detaylar arasında yerini aldı.

Kaynak: Uçankuş

 • 7
 • 40
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016

Kadir Doğulu'dan sevgilisine büyük övgü

Kadir Doğulu, yazın nikah masasına oturacağı Neslihan Atagül'le Bebek'te görüntülendi.

Doğulu, Atagül'ün güzel yemek yapabilmek için kursa yazıldığı haberleri hatırlatılınca "Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. Neslihan zaten çok güzel, mükemmel yemek yapar" dedi.

BİZE ULAŞIN