Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016

 • 1
 • 20
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016

Öykü Serter aşktan yana dert yandı

''Marjinal değilim''


Öykü Serter, aşkların çabuk tüketilmesinden yana dert yandı. Güzel sunucu, 'Sorsanız bana marjinal derler ama ben mutaassıp bir kadınım' dedi.

Antalya'da düzenlenen 'SpringBreak 2016' isimli gençlik festivalinde ekranların başarılı sunucusu Öykü Serter de DJ performansı sergiledi. Unitravel ev sahipliğinde gerçekleşen festivalde büyük ilgi gören ünlü sunucu, açıklamalarıyla olay yarattı. TV'de gece şovu yapması için teklifler geldiğini söyleyen Öykü Serter, bu teklifleri kabul etmediğini şöyle açıkladı:


''Ünlülerimizde özgüven yok''


"Dünyada bunun örnekleri çok ama orada yıldızlar, kendileriyle alay edebiliyor. Ama bizim şöhretlilerimizde o esprilere eşlik edebilecek özgüven yok." Mahremine çok önem verdiğini söyleyen Serter, "Benim kadar mahrem yaşayacak bir adam bulamadığım için hayatımda kimse yok" dedi. Aşkların çabuk tüketildiğini söyleyen sunucu, ekledi: .


''Hemen beraber olunuyor''


"Şimdi sosyal medyadan tanışılıp, iki yemek yiyip sonra da beraber olunuyor. Ama sorsanız bana marjinal derler. Aslında marjinal gibi görünüp de çok geleneksel, klasik, bir o kadar da mutaassıp bir kadınım. Bu tarafa baktığım zaman ilişkilerin o çerçevede kalmadığını görüyorum."

 • 2
 • 20
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016

Şafak Sezer hastanelik oldu

Ünlü komedyan Şafak Sezer sinirden hastanelik oldu!


Ünlü komedyen Şafak Sezer'in, yaklaşık bir hafta önce İstanbul'daki evinde sinir krizi geçirdiği iddia edildi.

Uzun süre sakinleşmeyen oyuncu Bağcılar'da bir hastaneye kaldırıldı.

Hastaneyi birbirine katan Şafak Sezer'in çığlıkları ve küfürleri koridorları inletti.

Posta gazetesinin haberine göre, sakinleştirici ile uyutulan Şafak Sezer, ruhsal hastalıklara bakan başka bir hastaneye sevk edildi.

Oyuncu ve yönetmen Şafak Sezer, geçtiğimiz ay Kolpaçino serisinin son filmi 'Kolpaçino 3. Devre'yi sinemaseverlerle buluşturmuştu.

 • 3
 • 20
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016

Gökhan Töre sevgilisinin peşine adam taktı


Kara Kartal'ın yıldızı Gökhan Töre, Aston Martin'in James Bond'un son filmi ' Spectre' için özel olarak tasarladığı aracı aldı, 007'nin ajanlık ruhuna girdi! .Yaklaşık 6 aydır ekranların güzel oyuncusu Esra Bilgiç'le gözlerden uzak bir ilişki yaşayan Töre, geçtiğimiz ay sevgilisiyle tartıştı.

Bu sürede Bilgiç'in ne yaptığını, kimlerle görüştüğünü kontrol etmek isteyen yıldız futbolcu, güzel sevgilisinin peşine adam taktı. Esra Bilgiç, gittiği her yerde kendisini takip eden ve Gökhan Töre'nin yanında sık sık gördüğü adamı fark edince küplere bindi. Bilgiç, 007 Töre'yi terk etti. Yıldız futbolcu, ayrılığın acısını atlatmakta ise zorlanmadı..


'BEN ÖYLE BİRİNİ TANIMIYORUM'

Geçtiğimiz haftalarda Karaköy'deki popüler bir mekana giden Gökhan Töre, burada gördüğü bir güzeli yakın markaja aldı.Yanındaki bir arkadaşıyla kumral güzele haber gönderen yıldız futbolcu, gözüne kestirdiği genç kadından aldığı cevap karşısında ise şoke oldu..

Adı Oksana Kuznetsova olan ve Türkiye'de modellik yapan Ukraynalı güzel, kendisiyle tanışmak için haber yollatan Gökhan Töre için "Ben öyle birini tanımıyorum" dedi. Aldığı bu yanıt karşısında morali bozulan yıldız futbolcu, mekanda oturmaya devam ederken Ukraynalı güzel olaydan kısa bir süre sonra hemen mekandan ayrıldı..

Taraftarın gözdesi olan Gökhan Töre, yeşil sahalardaki yeteneği kadar özel hayatıyla da sık sık gündem oluyor.

'Diriliş Ertuğrul'da Halime Sultan karakterini canlandıran Esra Bilgiç, yapımcısından uyarı aldığı için yıldız futbolcuyla olan aşkını gözlerden uzak yaşamıştı.

 • 4
 • 20
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016

Nurgül Yeşilçay oğluyla tatilde


Nurgül Yeşilçay, önceki gün eski eşi Cem Özer'den olan oğlu Osman Nejat'la İtalya'nın yolunu tuttu.

Roma'nın andından Trastevere'ye giden ana-oğul, burada da hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Nurgül Yeşilçay, bu keyifli fotoğrafını da instagram'da paylaştı. Güzel oyuncunun paylaşımı, 26 bin beğeni aldı.

 • 5
 • 20
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016

Aynı yerde yeni aşkıyla


Güzel oyuncu Seda Güven, dün Bodrum sezonunu açtı.

Keremcem'le evliyken de eski eşinin ailesinin bulunduğu Ege'nin incisinden çıkmayan Güven'e bu kez yeni aşkı eşlik etti. Kendisi gibi oyuncu olan Onur Tuna ile Gümbet'e giden Seda Güven, tatilden paylaştığı bu kareye de "Kum tanesi değdi ayağıma" yorumu yaptı.

 • 6
 • 20
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016

Müge Anlı: Kaybolan danaları da bulacağım


Etiler, Bodrum ve Dubai'deki mekanlarına giden her ünlüyle hatıra fotoğrafı çektirip altına esprili yazılar yazan Nusret Gökçe, önceki akşam da geleneğini bozmadı.

Nusret'in bu seferki misafiri atv'deki programıyla katilleri ve kayıp kişileri ortaya çıkaran Müge Anlı'ydı. Nusret Gökçe, başarılı sunucuyla çektirdiği fotoğrafın altına Anlı'nın polis teşkilatı gibi titizlikle çalışmasını kast ederek esprili bir yazı yazdı: "Müge Anlı, kaybolan danaları da bulacağım dedi." Gökçe'nin fotoğrafı, 19 bin beğeni aldı.

 • 7
 • 20
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016
Magazin Gündeminden Başlıklar: 27 Nisan 2016

Şahan'dan eşine dudak uçuklatan hediye


Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'la geçen yıl Prag'da evlendikten beş ay sonra anne olan Selin Ortaçlı, eşinin hediye ettiği 700 bin liralık cipiyle ilk kez görüntülendi.

Beş ayda tüm kilolarını vererek fit haliyle görenleri şaşırtan Selin Ortaçlı, eşi Şahan Gökbakar'ın doğum hediyesi olarak aldığı 700 bin liralık cipiyle geldiği Etiler'deki bir bakım merkezindeydi.


"OYUNCULUĞA BAŞLAMAYACAĞIM"


Girdiği merkezde yaklaşık bir saat kalan Selin Ortaçlı, çıkışta ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin "Oyunculuğa yeniden başlayacak mısınız?" sorusuna "Yok artık canım yok. Benim restoranım var çok mutluyum orada" cevabını vererek oyunculuğu bıraktığını açıklayan Ortaçlı, kısa sürede doğum kilolarını verdiğini söyledi.


"DADI OLMAYINCA BÖYLE OLUYOR"


Doğumdan iki ay sonra tüm fazla kilolarını verdiğini söyleyen eski oyuncu, tüm vaktini oğlu Deniz Efe ile geçirdiğini anlatıp "Özel bir şey yapmadım emzirince gidiyor kilolar zaten. Hamileyken de fena sayılmazdım ama şöyle bir göbek vardı. Dadı olmayınca, çocuğa kendiniz bakınca böyle oluyor. Keyifli bir duygu. Bırakamıyorum kimseye. Ya anneanne, ya babaanne ya da baba aramızda paslaşmaca" diye konuştu.

Ortaçlı, "İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?" sorusuna ise gülerek "İnşallah. Kardeş güzel şey" cevabını verip yeni cipine binerek gözden kayboldu.

BİZE ULAŞIN