Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kaş yapayım derken!

Güzel oyuncu Merve Boluğur, önceki günkü haliyle İdo Tatlıses'e rakip çıktı! City's'de gezen Boluğur, AVM içerisinde hava atmak için taktığı güneş gözlüklerinin gazabına uğradı. Gözlüğün üst kısmı yüzünden kaşları bitişikmiş gibi gözüken Boluğur, herkesi güldürdü!

 • 2
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Saklanmanıza gerek yoktu!'
Ünlü sunucu Ece Erken, Serkan isimli kendisinden 11 yaş küçük sevgilisi ile birlikte Eftalya Balık'ta görüntülendi. Erken, "Bizi çekmek için saklanmanıza hiç gerek yoktu, çünkü biz arkadaşız" diyerek gazetecilere tepki gösterdi.

ECE ERKEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç Tatlıtuğ Cihangir’de ev arıyor

Kıvanç Tatlıtuğ, yıllardır oturduğu Ulus’u terk ediyor. Ünlü oyuncu ile sevgilisi Başak Dizer, Cihangir’de ev bakmaya başladı.

Ünlüler dünyasının gözde semtlerinden Cihangir, Kıvanç Tatlıtuğ ve sevgilisi Başak Dizer’i de sonunda kendine çekti. Yıllardır Ulus’ta oturan Tatlıtuğ, Dizer’le beraber taşınabilecekleri bir daire bulmak için Cihangir’deki emlakçıları dolaşmaya başladı. Bir haftadır semtte ev bakan ünlü oyuncu, bu bölgede yaptığı emlak yatırımlarıyla ünlü olan meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu’nu da yakın takibe aldı. Tatlıtuğ’un, civarı iyi bildiği için özellikle İmirzalıoğlu’nun yaşadığı çevreden ve deniz manzaralı bir ev istediği öğrenildi.

 • 4
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Demet ile Hande'nin geleneksel albüm kavgası

Yeni albümlerini çıkarmaya hazırlanan Hande Yener ile Demet Akalın polemiğe yine başladı. Her proje öncesi kavgaya tutuşan popçular, dün de ucuz reklamla gündemi meşgul etti!

Hemen hemen tüm yeni albümleri öncesinde polemiğe giren Hande Yener ile Demet Akalın, geleneklerini bozmadı. "Rekor" isimli albümünü çıkarmaya hazırlanan Akalın; önceki günlerde "Beni sahne açamayanlarla karıştırmayın!" diyerek Yener'e taş atmıştı.

DEMET SESSİZ KALDI
Bu sözler üzerine bir süredir suskun kalan Hande Yener, dün savaşı kızıştırdı. "Mükemmel" isimli albümünü çıkaracak olan Yener; ayın 12'sinde Demet Akalın'ın Sahne isimli mekandaki rezervasyonu olmadığı için programının iptal olduğunu ve onun yerine aynı gün Fatih Ürek'in sahne alarak mekanı doldurduğunu gösteren yazıları twitter'dan paylaştı. Hande Yener'in sosyal medyadaki mesajları ardından Demet Akalın; Sahne İstanbul'da hiçbir programının iptal olmadığını söyledi. Hande Yener ise gün boyu ezeli rakibine göndermede bulunan sözler paylaştı. İki popçunun yeniden polemiğe girmesi; "Demet ile Hande arasındaki geleneksel albüm kavgası başladı" dedirtti.

"MÜKEMMEL START"
"Mükemmel" adını verdiği albüm çalışmasını önümüzdeki günlerde piyasaya çıkarmaya hazırlanan Hande Yener; çıkış şarkısı 'Alt Dudak' ile şimdiden çok beğenildi. Hande Yener'in ses getiren yeni fotoğraflarının fikir danışmanlığını Selim Akar yaptı.

Kaynak: Takvim

 • 5
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yenge sabah sporunda

Galatasaraylı yıldız Wesley Sneijder'in güzel eşi Yolanthe Cabau, formunu spora borçlu. Dün sabah evlerinin bulunduğu Maçka'da 1 saat yürüyüş yapan Yolanthe'nin enerjisi, sporun ardından da bitmedi. Güzel yenge, evine girmek üzereyken işte böyle enerjik pozunu verdi.

 • 6
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Buse'nin gelinlik heyecanı
16 Mayıs'ta Volkan Bahçekapılı ile nikah masasına oturacak olan Fatih Teirm'in küçük kızı Buse Terim, evlilik hazırlıklarına dair tüm detayları blog'unda paylaşıyor. Geçtiğimiz günlerde annesi Fulya Terim, ablası Merve Terim Çetin ve arkadaşlarıyla birlikte gelinlik seçmeye giden Terim, gelinlik provasıyla ilgili şu yorumu yaptı: "'İlk gelinlik provasının en güzel anı; gelinlik üzerinizdeyken, perde açılınca size hayranlıkla bakan annenizi görmek... Kendimi ilk kez beyazlar içinde gördüm. Çok garip hisler yaşıyor insan. Ama asıl gözleri dolan annenin aklından neler geçiyor kim bilir."

 • 7
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Çok oynak bir röportaj olur'
Şarkıcı Mert Tünay, 'Çirkin' adlı albümünü Babylon'da tanıttı. Geceye Kenan Doğulu-Beren Saat çifti ile Fırat Çelik de katıldı. Doğulu, Tünay için; "Kendisine şarkı vermedim ama şarkılarını çok beğeniyorum" dedi. Çıkışta Doğulu, Beren Saat'le Mayıs'taki nikahlarını erteledikleri yönündeki soruları, sokak çalgıcılarını bahane ederek ve "Çok oynak bir röportaj olur sonra konuşalım" diyerek yanıtlamadı.

BİZE ULAŞIN