Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Amsterdam'da gönül alma

TURGUTREİS'İ SEÇMİŞTİ
Bodrum'un rövanşı! Haluk Bilginer; bu yaz iki farklı tatil planı yaptı. İlk bölümü; geçen yıl ayrıldığı Aşkın Nur Yengi ile kızı Nazlı'ya ayırdı. Ünlü oyuncu, kızlarına ailece vakit geçirtebilmek için Bodrum'da yer ayırttı. İki eski eş; kızlarıyla Turgutreis'te beraber tatil yaptı.

LONDRA'DAN SONRA...
Bilginer; bu tatilden bir ay sonra bu kez sevgilisi Zerrin Tekindor için tatil planı hazırladı. Bayramı Londra'da geçirip dönen çift, bir süre önce de Amsterdam'a gitti. Sevgililer, kahve molası verdikleri bir mekanda böyle görüntülendi.

DOST KALDILAR
Haluk Bilginer; Aşkın Nur Yengi ile 2006'da evlendi. Bu evlilikten Nazlı adlı bir kızları olan çift, geçen yıl boşandı. Ama çocukları için dost kalmayı başardılar.

HALUK BİGİNER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

 • 2
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Beren'e prenses muamelesi

Uğur Yücel, çekimleri süren 'Benim Dünyam' filminde rol alan Beren Saat'in elini sıcak sudan soğuk suya sokmuyor. Çekim aralarında Saat'i güneşten korumak için bir set görevlisi bile var. Görevli, elinde şemsiye ile sürekli Beren'e refakat ediyor.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü çift sessiz sedasız boşandı

Oyuncu Arda Esen ile spiker Pınar Esen'in geçtiğimiz nisan ayında ayrıldığı ortaya çıktı. Arda Esen ayrılığı Twitter'dan duyurdu "Kamu oyunun bilgisine; Pınar Esen'le 2005 yılından beri süren evliligimiz 4 Nisan 2013 tarihinde anlaşmalı olarak nihayetlenmiştir."

 • 4
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşk dolu dizgin

Ceyda Ateş-Buğra Toplusoy çifti, geçtiğimiz günlerde Bebek'teydi. Gazeteciler tarafından görüntülenmekten rahatsız olan genç çift, kendilerine çiçek satmaya çalışan çocuklar yüzünden de sıkıntılı anlar yaşadı.

CEYDA ATEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İkizler deniz sezonunu açtı

Oyuncu Tuba Büyüküstün, sır gibi sakladığı 1,5 yaşındaki ikizleriyle yazın ilk görüntüsünü verdi.

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Onur Saylak ve 1.5 yaşındaki ikizleri Maya ve Toprak ile Bodrum’da tatil yapan Tuba Büyüküstün, önceki gün Gümüşlük’te ortaya çıktı. Magazin basınından uzak kalmak için her türlü önlemi alan Büyüküstün, çocuklarıyla birlikte görüntülenmekten kurtulamadı. Vatan'dan Umut Ünver'in haberine göre; sabah erken saatlerde Gümüşlük’teki Melengeç Restorant’ın önünde denize giren ailede keyifler bir hayli yerindeydi. Tuba Büyüküstün suyun içinde Toprak ile oynadığı sırada, baba Onur Saylak’ın Maya’yı suya batırıp çıkarması renkli görüntülere sahne oldu. Gazetecileri fark eden Saylak, eşine fotoğraflandıklarını söyleyince tedirgin olan çift, buna rağmen renk vermedi. Mankenlere taş çıkaran fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Büyüküstün, güzelliği ile çevredekileri mest etti.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Almanya'da hamile kaldı

Sosyal medya dün Meryem Uzerli’nin hamilelik haberiyle çalkalandı. En merak edilen konu ise ünlü oyuncunun bebek beklediği için mi Almanya’ya döndüğüydü. Ülkesine mayıs ayında dönen Uzerli’nin oradayken hamile kaldığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz mayıs ayında "Tükenmişlik Sendromu" yaşadığı gerekçesiyle diziden ayrılıp Almanya’ya dönen Meryem Uzerli’nin hamile olduğu haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü. İşadamı Can Ateş’le ilişkisini kısa süre önce noktalayan ve bekar bir anne olmaya hazırlanan ünlü oyuncuyla ilgili en merak edilen konu ise hamileliğinin zamanı oldu: Ünlü oyuncu bebek beklediği için mi Almanya’ya dönmüştü, yoksa döndükten sonra mı hamile kalmıştı.

Meryem Uzerli, rol aldığı diziyi bırakıp ülkesine döndüğünde Can Ateş de sevgilisini yalnız bırakmamış, onunla birlikte Almanya’ya gitmişti. Ünlü oyuncu, işte o dönemde hamile kaldı, kısa bir süre sonra da bebek beklediğini öğrendi. İddiaya göre çiftin arasını bozan da bu hamilelikti. Uzerli bebeği dünyaya getirmek isterken, ilk evliliğinden bir oğlu olan Ateş bu konuya sıcak bakmadı. Bebek konusunda anlaşamayan ikili, ilişkilerini bitirmeye karar verdi.

Meryem Uzerli, üç aylık hamile. Ünlü oyuncunun bebeğinin cinsiyeti henüz belli değil.

Uzerli'nin eski sevgilisi Can Ateş ise hamilelik iddiasına, “İlişkimiz bitti ama bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok” yanıtını verdi.

MERYEM UZERLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 26
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Ekimde evleniyorum"

Burcu Esmersoy, sunuculuğunu yaptığı “En Güzel Bölüm” programında sevgilisi Sami Kiresepi ile evlenme kararı aldıklarını açıkladı.

Ünlü sunucu, ekim ayında nikâh masasına oturacaklarını söyledi: “Benim doğum günüm ekimde. Şimdi erkeklerin de işini kolaylaştırmak lazım. Hem doğum günü, hem yıldönümü... Evlilik yıldönümünü unutmaması için aynı tarihlere denk getirmeye çalışıyoruz. Yani ekim ayında inşallah evleneceğim.” Esmersoy ayrıca hayalindeki gelinliği bulduğunu, ancak çevresinden gelinliğe onay çıkmadığını anlattı: “Giymeyi planladığım gelinliği yakınlarıma gösterdim ama izin vermediler. Gelinliği biraz açık bulmuşlar. Şimdi hayalimdeki gelinliğin ortasını bulmaya çalışıyoruz. Belki yakası veya sırtı biraz daha kapanmak zorunda kalabilir. Ama onun dışında çok güzel bir gelinlik olduğunu söyleyebilirim. Uzun kollu, sırtı veya göğüs dekoltesi olan, uzun ve kuyruklu ama kabarık olmayan çok şık bir gelinlik olacak.”

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN