Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015

 • 1
 • 31
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015

Naz Elmas'tan Cem Yılmaz açıklaması

Cem Yılmaz'ın Emre Kıramer'den mayıs ayında boşanan Naz Elmas'la aşk yaşamaya başladığı öne sürüldü.

İkilinin bir aydır birlikte olduğu, magazin basınına yakalanmamak için de ünlü şovmenin Levent'teki villasında buluşmayı tercih ettikleri iddia edildi.

Cem Yılmaz konu hakkında açıklama yapmazken, Naz Elmas dedikoduları yalanlamadı, "Öyle yazmışlar ama yorum yok" demekle yetindi. Elmas, ünlü komedyenin 2004 yapımı filmi "G.O.R.A"da rol almıştı.

Naz Elmas'ın yakın çevresine "Cem'i çok seviyorum. Keşke onu daha önce tanısaydım. Beni çok güldürüyor" dediği söyleniyor.

Kaynak: Hürriyet

 • 2
 • 31
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015

Nazlı Çelik-Serdar Bilgili ayrılığının perde arkası

Haber spikeri Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili'nin hızlı evliliği, 6 ayda bitti. Ünlü çiftin boşanması, sosyete camiasını şaşırtmadı. Dedikodulara göre, Bilgili ile Çelik, evlendikten birkaç hafta sonra ayrı hayatlar yaşamaya başladı.

Yaz aylarına damga vuran sürpriz boşanmalara bir yenisi daha eklendi... 3 aylık ilişkilerini 14 Şubat 2015'te nikah masasına taşıyan Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili, geçtiğimiz gün sessiz sedasız boşandı. 6 aylık evliliklerini tek celsede bitiren çiftin birbirinden maddi ve manevi talebi olmadı. Birçokları bu boşanma karşısında şoke olurken cemiyet dünyası bu ayrılığı bekliyordu.

JESTLERİYLE GÖNÜL ALDI
Sosyetikler arasında kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili'nin evliliği başlamadan bitti. Çift, söylenildiği gibi son 2 ayda değil evliliğin ilk günlerinden beri ayrı ayrı hayatlar yaşıyordu. Ünlü haber spikeri, yine iddialara göre evlenmeden önce kendisine romantik jestler yapan Serdar Bilgili'yi imza attıktan sonra tanıyamaz oldu. Sevgililer Günü'nde Madrid'deki törenin ardından İstanbul'a dönen Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili, iş adamının Bebek'teki villasına yerleşti.

YURT DIŞINDA 'BEKAR'!
Sadece birkaç haftanın ardından Bilgili, iddiaya göre işlerini bahane ederek eve uğramaz oldu. Nazlı Çelik de "Serdar ile evli gibi bir hayat yaşamıyoruz" diyerek yakın çevresine sürekli dert yandı. Şok bir iddiaya göre de sık sık yurt dışına çıkan Serdar Bilgili'nin burada yaşadığı 'bekar ve marjinal yaşamı' evliliği bitiren sebepler arasındaydı. Birkaç ay daha eşine şans veren Nazlı Çelik, ancak 6 ay dayanabildi ve boşanma davası açan taraf oldu.

BİLGİLİ'Yİ SİLDİ
Ünlü spikerin, boşandıktan sonra ilk işi sosyal medyada 'Bilgili' soyadına veda etmekti.

Kaynak: Takvim

 • 3
 • 31
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015

Bade İşcil'in nafaka talebine ret

Oyuncu Bade İşçil ile Malkoç Süalp arasında sular durulmuyor.

Oyuncu Bade İşcil, 2013 yılında nikah masasına oturduğu eşi Malkoç Süalp'e 'şiddet gördüğü' gerekçesi ile boşanma davası açmıştı.

Süalp'ten oğulları Azur için 40 bin TL, kendisi için de 40 bin TL olmak üzere toplamda aylık 80 bin TL tedbir nafakası isteyen İşcil'in talebi mahkeme tarafından reddedildi.

Hakim karara gerekçe olarak, Malkoç Sualp'in avukatlarının mahkemeye delil olarak sunduğu görüntüleri gösterdi.

Boşanma dilekçesinde, 'kocam yüzünden çalışamadım, bana izin vermedi' ifadelerine yer veren İşcil, röportaj sırasındaki 'Eşim bana her zaman full destek hatta çalış sen, çalışmaya alışmış birisin sıkılıyorsun diyor' sözleri nedeniyle zor duruma düştü.

 • 4
 • 31
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015

Emir Şaşmaz'ın babası hakkında inanılmaz iddia

Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına bağlanan Emir Cevdet Şaşmaz'ın babası Kemal Şaşmaz, ortalığı karıştırdı.

Canlı yayına bağlanarak stüdyo konuğu Vijdan Vatansever ve oğlu Cevdet Emir Şaşmaz'ın ilişkilerini onaylayan Kemal Şaşmaz'ın söylediklerini duyan Nazlı Hamarat ekibimize bir ses kaydı gönderdi.

Gelin Nazlı Hamarat, kayınpederi Kemal Şaşmaz hakkında ağır konuştu. Cevdet Emir Şaşmaz'ın babası Kemal Şaşmaz'la senelerdir görüşmediğini söyleyen Nazlı Hamarat, kayınpederinin reklam peşinde olduğunu da söyledi. Hatta Nazlı Hamarat Cevdet Emir Şaşmaz'ın babasından nefret ettiğini, rahatsızlandığını duyduğu halde babası Kemal Şaşmaz'ı görmeye gitmediğini anlattı.
"EMİR CEVDET ŞAŞMAZ'IN BABASI, ANNESİNİ GENELEVE SATTI"

İşte Hamarat'ın şoke eden sözleri: "Bu adamın Emir'le senelerdir görüşmemesinin tek nedeni var, Emir bunu 10-12 yaşındayken öğrenmiş, ben de evlendikten sonra öğrendim. Bu adam babası denilen şerefsiz, bana da gelip kızım kızım dedi şimdi ilişkilerini gayet meşru buluyorum bende evliydim benimde bu tarz ilişkilerim vardı diyor adam şerefsiz.

Bu adam annesini 15 yaşındayken sinemaya götürüyorum deyip genel eve satmış bir adam. Bu adam Emir'i kaç defa hayatında görmüş ki.. Canlı yayına çıkıp reklam peşinde koşuyor cenazede yaptıklarını görünce kahroldum o gelip de onun resmini öpebilir mi?

Şayet Emir hayatta olsaydı o gelip de orada onun resmini öpebilir miydi? Emir buna izin verir miydi? Geçen sene öldü diye cenazesine çağırdılar, baban kalp krizi geçirdi dediler, adam o halde bile gitmedi o derece babasından nefret ediyor ölsün diyordu hep sefalet içinde ölsün diyordu çiçekçilik yapıyormuş neden acaba çiçekçilik yapıyor?"

 • 5
 • 31
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015

İrem Derici'den kızdıracak gönderme

Edirne'de konser veren İrem Derici, internette tıklanma rekoru kıran parçası "Kalbimim Tek Sahibine" 130 milyonu aştığını söyleyerek pop sanatçılarına gönderme yaptı.

15'inci Havsa Belediyesi Tarım Aletleri ve Hayvancılık Festivali kapsamında sahne alan İrem Derici, yaklaşık 10 bin kişiye konser verdi. En sevilen parçalarını seslediren İrem Derici, pop sanatçılarına da gönderme yapmayı ihmal etmedi. İnternette tıklanma rekoru kıran parçası "Kalbimin Tek Sahibine" 130 milyonu aştığını söyleyen Derici, "Hiç ummadığınız popçular rekor kırıyor" diyerek pop dünyasına gönderme yaptı.

Sahnede Demet Akalın'ın "Rekor" adlı parçasını seslendiren Derici, pop dünyasına göndermeyi bu şarkıyla yaptı. Akalın'ın şarkısının nakarat kısmında geçen "Hiç ummadığım çiftler rekor kırıyor" sözlerini kendisine uyarlayan Derici, "Hiç ummadığın popçular rekor kırıyor" diyerek pop dünyasında yeni bir polimiğe neden olacak gibi görünüyor.

"Kalbimim Tek Sahibine" adlı parçasının en çok beğeni alan YouTube videosu olduğunu belirten Derici, "Hala rekor bizdeyken bu rekoru şahlandıracak bir şarkı söyleyelim. Hiç ummadığın popçular rekor kırıyor efendim" dedi.

 • 6
 • 31
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015

Meryem Uzerli bölüm başına 170 bin TL alacak

Doğum yaptıktan bir süre sonra Türkiye'ye dönen Meryem Uzerli'nin yeni dizisinden alacağı para dudak uçuklatıyor.

Yeni başlayacağı dizi hakkındaki belirsizlikler süredursun, Meryem Uzerli'nin yeni dizisinden alacağı para, iddialar doğruysa dudak uçuklatacak cinsten.

Başka bir yapım şirketinden astronomik bir teklif aldığı için "Zaten proje yok, beni azat edin" dediği öne sürülen Uzerli, yazılan iki ayrı senaryodan birine ikna edilmeye çalışılacak.

Eğer Meryem Uzerli ikna olursa onun için ayrıca özel bir tanıtım çekilecek.

Uzerli'nin ayrıca bölüm başına 170 bin lira alacağı öne sürüldü.

Meryem Uzerli eğer bölüm başı bu ücreti alırsa Muhteşem Yüzyıl dizisinde bölüm başı 60 bin TL alan Halit Ergenç'i neredeyse üçe katlayacak.

Murat Yıldırım'la başrolünü paylaşacağı dizi için anlaşma yapan Meryem Uzerli, senaryo beğenilmeyince yayıncı kuruluşun tanıtım çekimlerine katılmamış, Murat Yıldırım tanıtımda tek başına görev almıştı.

 • 7
 • 31
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 4 Eylül 2015

Tarkan'ın enerjisinin sırrı ortaya çıktı

3 doktor gözetiminde olan Megastar Tarkan, enerjisini yüksek tutmak için bunları yiyor...

Açıkhava'daki 10 konserlik maratonun 6'sını tamamlayıp 9 Eylül'e kadar dinlenmeye çekilen Tarkan'ın performansının sırrı ortaya çıktı.

Üç doktor gözetiminde spor ve beslenme programı uygulayan Megastar, sabah ve öğlen protein ağırlıklı beslenirken akşam ise enerjisini yüksek tutmak için makarna yiyor.

Makarna, içerdiği yüksek karbonhidrat sayesinde uzun süre enerji veriyor.

Kaynak: Habertürk

BİZE ULAŞIN