Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015

 • 1
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015

Saruhan Hünel geri dönüyor

Sempatik oyuncu Saruhan Hünel, şimdiye kadar reyting rekorları kıran birçok dizide başrol oynadıktan sonra bir süre oyunculuğa ara vermişti. Hünel, sevenleriyle buluşacağının müjdesini verdi. Dizi çekimleri için Gaziantep'e giden oyuncu, burada hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Gördüğü ilgi karşısında oldukça sevindiğini söyleyen Hünel, "Halkın sevgisi hiçbir şeye değişilmez" dedi.

 • 2
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015

Ailece terapiye gittiler

Gülben Ergen, eşi Erhan Çelik ve büyük oğlu Atlas'la Nişantaşı'na bu kez alışverişe değil terapiye gitti.

Gülben Ergen, önceki gün eşi Erhan Çelik ve eski eşi Mustafa Erdoğan'dan olan oğlu Atlas'la Nişantaşı'ndaki bir aile danışma merkezindeydi. İçeride yaklaşık bir saat kalan çiftin terapi aldıkları öğrenildi. Oğlu Atlas'ı yardımcısına emanet eden şarkıcı, eşiyle el ele dışarıya çıktı.

Fotoğraflarının çekilmesiyle şaşkınlığını gizleyemeyen Ergen, gazetecilerin "Terapiste mi geldiniz?" sorusunu "Muhabbete, sohbete geldik" diyerek geçiştirdi. Kendilerini bekleyen minibüse binen ikilinin merkezden ayrılmasından 10 dakika sonra Atlas'ı, yardımcısı evlerine götürdü.

Kaynak: Milliyet

 • 3
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015

Özcan Deniz aşk sorularından kaçtı

Özcan Deniz, önceki gün Rumeli Hisarı'nda bir cafeden çıkarken görüntülendi. Sevimli Tehlikeli filminin gişesinden memnun olduğunu söyleyen yakışıklı oyuncu, "Her şey yolunda gidiyor. Yeni film için hazırlıklara başladım" dedi. Meryem Uzerli ile ilgili soruların geleceğini anlayan Deniz, cevap vermemek için hızlıca aracına bindi.

Kaynak: Ayaklı Gazete

 • 4
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015

Sürpriz aşk ortaya çıktı

İki ünlü oyuncunun aşk yaşadığı, çekilen bu fotoğrafların sosyal medyada paylaşılmasıyla gün yüzüne çıktı.

Oyuncu Hande Doğandemir ile meslektaşı Engin Öztürk aşk yaşamaya başladı. Çift 10 gün önce başlayan ilişkilerini yakın çevreleri dışında herkesten gizliyordu. Ancak gittikleri lokantada kendilerini tanıyan bir müşteri tarafından cep telefonu ile görüntülendiler. Fotoğrafı çeken kişi bu kareleri sosyal medya hesabından paylaşınca gizli aşk da ortaya çıktı. Hande Doğandemir 1.5 yıl birlikte olduğu Okan Yalabık'tan Şubat 2015'ten ayrılmıştı. Okan Yalabık yaptığı son röportajda Hande Doğandemir hakkında şunları söylemişti: "Aşığım. Hiç olmadığım kadar huzurluyum. Onunla daha çok şey paylaşmak, daha çok zaman geçirmek istiyorum."

AYNI DİZİDE OYNADILAR

Geçen yaza çapkınlıkları ile damga vuran Engin Öztürk'ün adı en son Eliz Sakuçoğlu ile aşk dedikodusuna karışmıştı. Okan Yalabık ile Engin Öztürk'ün daha önce aynı dizide oynamıştı. Yalabık ile Öztürk'ün, dizinin Kasım 2014'te 'Unique İstanbul'da açılan sergisinde sohbet etmeleri de ilginç bir tesadüf.

 • 5
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015

Evlilik sorusu güldürdü

Deniz Akkaya, 10 yıl sonra tekrar barıştığı sevgilisi Murat Varol ile birlikte Etiler'deki bir mekanda yemek yedi. Mekan çıkışı görüntülenen ikili, gazetecileri görünce şaşırdı. Üç saat baş başa yemek yiyen Akkaya ile Varol'un gazetecilerin "Evliliği düşünüyor musunuz?" sorusuna gülüp hızlıca araçlarına binmeleri dikkat çekti.

 • 6
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015

Ebru Şallı gözyaşlarına boğuldu

Ebru Şallı, önceki gece İstinye'de park ettiği lüks aracının içinde gözyaşı döktü. Gazetecileri görünce gülümsemeye çalışan Şallı'nın ağladığını şiş gözleri ele verdi!

Geçtiğimiz haftalarda Karaköy'de park ettiği aracında ağlarken görüntülünen Sinem Kobal'dan sonra şimdi de Ebru Şallı, lüks cibinde gözyaşları döktü! Şallı, gece yarısı İstinye sahilinde Boğaz'a karşı bir arkadaşıyla dertleşirken objektiflere takıldı. Ağladığı görülen güzel sunucu, gazetecileri fark edince hemen yüzünü sakladı. Basın mensuplarının yanından uzaklaşmaya çalışan Ebru Şallı, 50 metre ilerleyip camını açtı ve gazetecilerle sohbete koyuldu.

GÖZLERİ KIPKIRMIZI

"Gecenin bu saati ağlıyor diye yanlış anlaşılmak istemem" diyen Ebru Şallı, zoraki olsa da gülümsemeye çalıştı. Ancak ünlü sunucunun şiş ve kızarmış gözlerinden gözyaşı döktüğü belli oluyordu. Şallı'nın gece yarısı neden efkarlı olduğu akılları karıştırırken sevgilisi Sinan Akçıl, "Ebru ile ilişkimiz çok güzel gidiyor" diyerek durumun kendisiyle ilgili olmadığını söyledi.

SİNANBANK

Önceki gün Nişantaşı'nda yemek yiyen Sinan Akçıl, yardımseverliğini konuşturdu. Mekan çıkışı etrafı yardım isteyen vatandaşlarla sarılan ünlü müzisyen, kimseyi kırmadı. Sokak çocuklarının her birine yemek almaları için 50 lira veren Akçıl için "Kalbi de zengin" yorumu yapıldı.

Kaynak: Takvim

 • 7
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 4 Mart 2015

Kıvanç Tatlıtuğ'u şaşırtan fiyat

'Serval' cinsi bir kedi almak için petshop'a giden Kıvanç Tatlıtuğ, 38 bin dolarlık fiyatı duyunca şoke oldu. Yakışıklı oyuncu, kedi yerine 20 liralık balık alıp dükkandan çıktı.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, şimdiye kadar oynadığı diziler ve reklamlardan büyük bir servetin sahibi olsa da parasını dikkatlice harcıyor. İstanbul ve Bodrum'un birçok yerinde mülk satın alarak yatırımlar yapan oyuncu, çeşitli kuruluşlara yaptığı yardımlarla da takdir kazandı. Birçok ünlü isim gibi hayvansever olan Tatlıtuğ, çocukluktan itibaren kedi tutkunu. Evinde birkaç kedi besleyen yakışıklı oyuncu, önceki gün yeni bir kedi sahibi olmak için Etiler'deki bir petshop'a gitti. 'Serval' cinsi bir kedi satın almak isteyen Kıvanç Tatlıtuğ, bu sevimli hayvanın fiyatını duyunca ise şoke oldu.

ADINI 'BAŞAK' KOYDU

Kendi arasında da cinslerine göre ayrılan Serval kedilerinin en iyisi olan 'F1' cinsini beğenen Tatlıtuğ, kedinin '38 bin dolar' olduğunu duyunca neye uğradığını şaşırmış. Yakışıklı oyuncu, "Ben bu fiyatı bu kediye vereceğime bir kuruluşa yardım yaparım" diyerek kediyi almaktan vazgeçmiş. Kedi almak için petshop'a giden Kıvanç Tatlıtuğ, dükkandan 20 liraya Beta cinsi balık satın alarak çıkarken balığına da sevgilisi Başak Dizer'in adını vermiş.

EN PAHALI 3. KEDİ

Yabani bir kedi olan Serval kedisini evde besleyebilmek için özel belgeler gerekiyor. Bu tür kedilerin fiyatları 50 bin dolara kadar çıkıyor.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN