Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 9
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Paravan sevgili!

Özgü Namal'dan ters köşe! Oyuncunun yeni sevgilisi; sanıldığı gibi rol arkadaşı İbrahim Çelikkol değil, şu an yer aldığı'Merhamet' dizisinin yönetmeni Çağatay Tosun çıktı!

İDDİAYI YALANLAMADILAR
Özgü Namal'ın adı yaz başından bu yana, yeni dizisi 'Merhamet'te başrolü paylaştığı İbrahim Çelikkol ile birlikte anılıyor. İkili, haklarında çıkan bu haberleri yalanlamayınca, herkes ikiliyi beraber sanıyordu. Ancak gerçek bir süre önce ortaya çıktı. Meğer ünlü oyuncunun asıl sevgilisi, dizinin yönetmeni Çağatay Tosun'muş.

TATİLDE BİLE YANLARINDA
İşin ilginç yanı ise İbrahim Çelikkol'un paravan vazifesi görmüş olması. İlişkilerini gizlemek isteyen Namal-Tosun ikilisi, gittikleri her yere, hatta tatile bile yanlarında İbrahim Çelikkol'u götürünce hedef şaşırttı. Bugüne kadar da başarılı olup aşklarını saklamayı başardılar.

ÖZGÜ NAMAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BODRUM'DA GÖRÜNTÜLENDİ
Haziran'da, İbrahim Çelikkol ile Özgü Namal'ın Çanakkale Küçükkuyu'da baş başa tatil yaptıkları haberleri çıkmıştı. Ancak o tatilde Çağatay Tosun da vardı. Özgü Namal ile yönetmen Çağatay Tosun; bu yaz Bodrum'da, yapımcı Mustafa Oğuz'un teknesinde görüntülenmiş ancak Namal'ın Çelikkol'la birlikte olduğu sanıldığından, kimse durumdan şüphelenmemişti.

 • 2
 • 9
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kızım annesi gibi sanatçı olabilir

İşadamı Kaya Çilingiroğlu; 16 yaşındaki kızı Zehra'nın, annesi Hülya Avşar gibi oyuncu veya şarkıcı olmak istemesi halinde ona destek olacağını söyledi

Kaya Çilingiroğlu ile kızı Zehra, önceki akşam İstinyePark'ta akşam yemeği yedi. Bir hayli neşeli oldukları görülen baba-kız, yemek boyunca uzun uzun sohbet etti. Mekan çıkışında Kaya Çilingiroğlu, kızına bineceği otomobile kadar eşlik etti. Daha sonra da Zehra'ya emniyet kemerini takması için ikazda bulundu. Çilingiroğlu, Zehra'nın oradan uzaklaşmasının ardından gazetecilere dönerek "Baba olmak zor iş" dedi.

KAYA ÇİLİNGİROĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

"HANIMEFENDİ İLE GÖRÜŞEMİYORUZ"
Annesi Hülya Avşar ile yaşayan Zehra'yı çok görememekten şikayet eden Çilingiroğlu, "Zehra'yı haftada en fazla bir-iki kez görebiliyorum. Hanımefendi, canı isteyince arıyor beni. Haftada bir veya iki kez birlikte yemek yiyoruz" diye konuştu. Kızıyla her şeyi rahatça konuşabildiklerini söyleyen Çilingiroğlu, "Zehra isterse, annesi gibi oyuncu veya şarkıcı olabilir. Ben ona her türlü destek olurum" dedi.

 • 3
 • 9
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kısa paça modası Yılmaz'ı da sardı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki akşam Etiler Nusret'te arkadaşları ile yemekteydi. Mekan çıkışında görüntü vermemek için aceleyle arkadaşlarının otomobiline binen Yılmaz'ın, son dönemde ünlü erkeklerin favorisi olan kısa paçalı pantolon modasına uyduğu görüldü.

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 9
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'O gerginlikten haberim yok ama üzüldüm'

Orhan Gencebay, eşi Sevim Emre ile birlikte önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı'ndaydı. Mekan çıkışında soruları yanıtlayan Gencebay, Bülent Ersoy'un kendisine selam vermeyen Ajda Pekkan'a "Ucube" demesi olayından haberi olmadığını söyledi. Gencebay, "Olayı bilmiyorum ama çok üzüldüm" dedi. Başbakan Erdoğan ile kız isteme anısını da anlatan Gencebay, "Başbakan, 'Sen büyüğümsün, sen iste' diyerek görevi bana vermişti" dedi.

ORHAN GENCEBAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 9
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kocasının soyadını taşıyacak

Kadınların evlendikten sonra bile kendi soyadlarını kullanmak için mücadele verdiği şu günlerde, ünlü yıldız Jessica Biel, hemcinslerini şaşırttı. Biel, kocası Justin Timberlake'in soyadını resmen kullanmaya başladı. Artık evraklarda adı; Jessica Timberlake olarak geçiyor.

JESSİCA BİEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 9
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bu kez bisikletle tur attı

Son dönemde motosiklete merak saran ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, bu kez bisiklet turunda görüntülendi. Sevgilisi Chloe Loughnan ile önceki akşam Bebek'te tur atan Ortaç, daha sonra Argentina Steak House'da mola verdi. Ünlü şarkıcı, hayranlarıyla bol bol fotoğraf da çektirdi.

SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 9
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Foto-Roman

Sosyetik fotoğrafçı Mehmet Turgut, bu kez yeni sevgilisiyle objektiflere yakalanan taraf oldu.

Sürekli objektif arkasında görmeye alıştığımız Mehmet Turgut, bu kez kendisi çekim konusu oldu. Sosyetik fotoğrafçı, önceki gece yeni sevgilisiyle birlikte Beyoğlu'nda objektiflere takıldı. İkili, aşk sarhoşuydu.

Mehmet Turgut, Beyoğlu'nun arka sokaklarında sevgilisi ile samimi görüntüler sergiledi. Etraftakilere aldırmadan her fırsatta öpüşen Turgut ve yeni sevgilisinin bu anları objektiflere takıldı. (TAKVİM)

BİZE ULAŞIN