Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Üç dokunuşta böyle oldum

Emina Sandal, ülkesi Sırbistan'da yayınlanan Svet isimli dergiye 'Estetik harikası!' iddialarıyla ilgili konuştu: "Kırılan burnum için sadece üst üste üç estetik yaptırdım. Elmacık kemiklerimin iri görünme nedeni de estetik değil; bu burun operesyonudur."

EMINA SANDAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Arar son kez sahnede

Yaklaşık 8 aylık hamile olan Funda Arar, doğumdan önceki son konserini Kıbrıs'taki Merit Crystal Cove Hotel'de verdi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Arar'a; el yapımı antik bir beşik hediye edildi.

 • 3
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Geliniyle poz verdi

Vakko'nun Aqua Florya’daki mağaza açılışına, sevgilisi Ronit Gülcan ile annesi Kathy Hakko da katıldı. Geliniyle poz veren Kathy Hakko ile Gülcan’ın yakın ilişkisi “Ronit, artık ailenin ferdi” dedirtti.

 • 4
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

O kampanya senin bu kampanya benim!

Müzisyen Murat Ulu ve Buse Sedef önceki gün düzenlenen bir davetle evlendi. Gülşen ve Soner Kabadayı'nın nikah şahitliği yaptığı düğünün konukları arasında Murat Boz, Burcu Güneş ve Levet Dörter gibi isimler yer aldı. Green Peace'in Kuzey Kutbu kampanyasına destek veren Boz; Gezi Parkı hakkındaki bir soruya: "O kampanya farklı; bu farklı bir olay!" dedi.

MURAT BOZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sürpriz yakınlaşma

Kıvanç Tatlıtuğ, Azra Akın'la ilişkisini bitirdikten sonra eski sevgilisi İdil Fırat'la samimiyeti ilerletti. 2010 yazında ayrılan iki sevgili arasında yoğun bir mesaj trafiği yaşanıyor. İddialar ikilinin yeniden bir araya gelmesinin an meselesi olduğu yönünde.

Ünü Türkiye'yi aşıp Arap ülkelerine kadar uzanan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eski Türkiye ve dünya güzeli Azra Akın ile üçüncü kez aşk yaşamaya başlamış ama evlenecekleri düşünülürken ayrılmışlardı. Kıvanç, uzun süre aşk yaşadığı İdil Fırat'tan ayrıldıktan sonra tekrar Azra Akın'a dönmüştü.

Mutluluğu hep eskilerde arayan Kıvanç'ın yine eski defterleri karıştırdığını öğrendim! Duyduğuma göre Kıvanç, Azra Akın'dan ikinci kez ayrıldıktan sonra gözünü ve gönlünü eski sevgilisi İdil Fırat'a çevirmiş.

ŞİMDİLİK HAL HATIR SORUYORLARMIŞ!
Yakın çevresinden öğrendiğime göre Kıvanç, 2010 yazında ayrıldığı İdil Fırat ile mesajlaşmaya başlamış. Kıvanç, şimdilik Fırat'a hal hatır soran mesajlar atıyormuş. İdil Fırat'ın da aklı Kıvanç'ta kalmış olmalı ki, mesajları cevapsız bırakmıyormuş.

İki eski sevgilinin mesajlaşmasının bu kadar masum devam edeceğini sanmıyorum. Üç vakte kadar Kıvanç Tatlıtuğ ile İdil Fırat'ı el ele görürsem hiç şaşırmam.

Bakalım mutluluğu hep eskilerde arayan Kıvanç, bu kez muradına erebilecek mi!!!

Kaynak: BÜLENT CANKURT / SABAH GAZETESİ

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İDİL FIRAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yıllar sonra yine o kızla

Psikolojik sorunlar yaşayan Arda Kural'a, zor günlerinde 2007'de ilişkisini bitirdiği eski sevgilisi Eda Teksöz sahip çıktı! İki eski âşık, altı yıl sonra yeniden birlikte!

HİKAYELERİ AŞK FİLMİ GİBİ...
Gördüğü psikolojik tedavi sonrası ailesiyle Avcılar'a yerleşen Arda Kural, özel hayatında mutluluğu yakaladı! Ünlü oyuncu, senarist Eda Teksöz'le birlikte. İki sevgilinin hikayesi aşk filmlerini aratmayacak cinsten. Arda-Eda ikilisi 2007 yılında beraberdi ancak Arda'nın psikolojik sorunları çıkınca ayrıldılar.

ÖĞRENİNCE HASTANEYE KOŞTU
Ünlü oyuncu izini kaybettirince zor günler yaşayan Eda, yıllar sonra Arda'nın hastalık haberini öğrenince hastaneye koştu. Hem tedavi süreci, hem de iyileşme sürecinde eski sevgilisinin yanından ayrılmayan Eda, Arda'nın kalbini yeniden kazanmayı başardı. İkili, şimdi yeniden birlikte...

ARDA KURAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Karpuz kabuğuyla 5 kilo verdi

Son dönemde aldığı kilolarla dikkat çeken Demet Akalın, kısa sürede kilo vererek eski formuna kavuştu. 15 günde 5 kilo vermeyi başaran Akalın, sırrını paylaştı.

Evine ne tavuk ne de dana eti soktuğunu belirten Akalın, “Sabah, öğle, akşam karbonhidrattan fakir, proteinden zengin bir diyetle beslendim. Benim diyette bol protein ve sıvılar vardı. Karpuz kabuğu ve maydanoz suyunu çok lezzetli olduğunu düşünerek içtim. Ayrıca pasif jimnastik yaptım” dedi.

Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre; kiloları verdikten sonra “Dipçik gibi olmanın dayanılmaz hafifliği içersinde” olduğunu ifade eden Akalın, diyet programını uygulayacaklara “Ağır soslu, şekerli, tuzlu şeylerden kaçının. Her gün bir saat açık havada yürüyün” diyerek uyarıda bulundu. Eşi Okan Kurt’la Amerika tatiline çıkacaklarını belirten Akalın, tatilde telefon bile kullanmayacağını söyledi.

BİZE ULAŞIN