Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sarı Fırtına'ya kırmızı kart

Sinem Kobal'ın kendisi gibi oyuncu olan İbrahim Çelikkol'la aşkına eski nişanlısından ilk yorum geldi. Arda Turan, 'Kendisinin ne yaptığı ve kiminle birlikte olduğu umrumda bile değil. Ben Sinem defterini çoktan kapadım' dedi.

Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol aşkı, magazin gündemine bomba gibi düşerken gözler Arda Turan'a çevrilmişti. Herkes, Kobal'ın eski nişanlısının Çelikkol'la birlikte olmasına nasıl bir yorum yapacağını merak eder olmuştu.

TEK DERDİ KARİYERİ
Şimdilerde Atletico Madrid'deki futbolculuk kariyerine ağırlık veren ve hayatının tüm kısmını yoğun maç ile antrenman temposunun aldığını söyleyen yıldız futbolcu, Sinem Kobal'ın yeni ilişkisini hiç umursamadı! Arda Turan'ın yakın çevresine, İbrahim Çelikkol'la eski nişanlısının fotoğrafları üzerine; "Sinem'in kiminle aşk yaşadığı, ne yaptığı beni hiç ilgilendirmiyor. Kendisinin ne yaptığı da umrumda değil. Ben Sinem defterini çoktan kapadım" dediği öğrenildi.

"ARKADAŞIZ" DEDİ
Arda Turan'ın çok değil birkaç ay öncesine kadar "Sarı fırtınam, başımın tacı" dediği Sinem Kobal ise İbrahim Çelikkol aşkını hiç de şaşırtıcı olmayan bir şekilde yalanladı. Ancak anlaşılan güzel oyuncu, Riva'da İbrahim Çelikkol'la el ele, kol kola, sarmaş dolaş görüntülendiğini unuttu! Güzel oyuncu, "Arkadaşız" açıklaması yaparken, İbrahim Çelikkol ise çıkan haberler üzerine konuşmayacağını söyleyerek Sinem'le birlikteliğini inkar etmedi!

KİMSEYİ İNANDIRAMADI
Sinem Kobal, İbrahim Çelikkol'la aşk yaşadığını "Arkadaşım" diye inkar ederken, kimse buna inanmadı. Kobal'ın yakışıklı oyuncuya attığı hayranlık dolu bakışlar "Bu nasıl arkadaşlık?" dedirtti!

YOLLAR AYRILDI
Yıldız futbolcunun eski nişanlısı için sarf ettiği sözler, "Sinem Kobal ve Arda Turan'ın yolları artık birleşmemek üzere ayrıldı" dedirtti.

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: TAKVİM

 • 2
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Merdivende aşk

Selçuk Şahin, önceki gece Nişantaşı’ndaki bir kulübün merdivenlerinde kız arkadaşıyla öpüşürken görüntülendi.

Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin, önceki gece kız arkadaşıyla Corridor Bar’daydı. Geç saatlere kadar sarmaş dolaş eğlenen ikili, habercilerin kapıda olduğunu öğrenince ayaküstü plan yaptı. Hürriyet'in haberine göre; Şahin, “Bizi yukarıda çekerler şimdi, sen önden çık, ben peşinden gelirim” diyerek sevgilisini gönderdi. Ancak ikili, merdivenlerde yapılan bu konuşma sırasında muhabirlerin zaten yakınlarında olduğundan habersizdi. Planı yaptıktan sonra kız arkadaşını öpüp bara dönen Şahin, o sırada objektife işte böyle yansıdı.

SELÇUK ŞAHİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Biz seçtik siz alın
Efsanevi teknik direktör Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim, 16 Mayıs'ta Shangri-La Hotel'de görkemli bir düğünle Volkan Bahçekapılı ile hayatını birleştirecek. Düğün hazırlıklarına hız veren Buse, Avrupa ve Amerika sosyetesinde yıllardır uygulanan, son zamanlarda bizim sosyetede de moda olan 'evlilik listesi' hazırlamış. Buse, evlilik hediyesi almak isteyen eşi dostu için Sırmaison'a gidip ihtiyaç listesini vermiş. Sırmaison, Nişantaşı ve Zorlu Center mağazalarında 'Buse'ye özel' adıyla özel bir bölüm hazırlamış. Bakalım, dünyaca ünlü birçok markanın çatal-bıçak ve yemek takımları, tasarım aksesuvarları ve dekorasyon ürünlerinin bulunduğu listeden kimler neler satın alıp Buse'ye hediye edecek...

 • 4
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ayaküstü çapkınlıkta

Yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu, önceki gece çapkınlık yaparken fena yakalandı. Urgancıoğlu, Nişantaşı 37’ adlı mekanda sarışın bir güzel ile muhabbeti ilerletti. Telefon numarasını verdiği güzel ile eğlenen oyuncu, çıkışta mekanı arka kapıdan terk etti.

KAAN URGANCIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Dedikodu gerçek çıktı!
Engin Hepileri'nin eşi Ayşe Topçu'dan boşanma nedeni olarak, aynı dizideki rol arkadaşı Beyza Şekerci ile yasak ilişkisi gösterilmişti. İddialar doğru çıktı; Engin Hepileri ile Beyza Şekerci, önceki akşam Tarabya Oteli'ne girerken görüntülendi. Hepileri, 1.5 ay önce eşinden boşanmıştı.

 • 6
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Akalın'dan Tatlıses bombası!
Demet Akalın, 23 Nisan'da çıkaracağı 'Rekor' isimli albümün bombasını açıkladı. Akalın albümünde, İbrahim Tatlıses'in 'Vur Gitsin' adlı şarkısını seslendirecek. Parçanın remiksini ise Tatlıses'in oğlu İdo yapacak. İdo, geçtiğimiz yaz "Vur Gitsin'i en çok Demet Akalın'ın okumasını isterim" demişti.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ebru Şallı para basıyor

Pilates DVD'lerine bir yenisini ekleyen Ebru Şallı, para basıyor. Birçok markanın yüzü olan Şallı, bir de güzellik merkezi açacak.

Türkiye'ye pilatesi tanıtan isimlerin başında gelen Ebru Şallı, tek başına bir şirket gibi çalışıyor! Şallı, önceki gün Pilates Serisi'nin yedincisi olan "Ebru Şallı ile Skinny Jeans Egzersizleri" DVD'sinin tanıtımını Tarabya Oteli'nde gerçekleştirdi.

TANITIMDAN TANITIMA
Şimdiden bir sonraki DVD'si için hazırlıklara başladığını söyleyen Ebru Şallı, bir yandan da tanıtımdan tanıtıma koşuyor. Birçok markanın yüzü olan Şallı; diğer taraftan da güzellik merkezi açmanın hayalini kuruyor.

YILLIK 5 MİLYON LİRA
Boşandıktan sonra işlerine hız veren Ebru Şallı'nın yıllık gelirinin 5 milyon lirayı bulduğu konuşuluyor. Bu arada Sinan Akçıl'la ilişkisinin güzel gittiğini söyleyen Şallı, evlilik için ise yorum yapmadı.

EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Halil ÇİLİNGİR - AYDIN HAMZA / TAKVİM

BİZE ULAŞIN