Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015

 • 1
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015

Ece Erken içini döktü

Boşanmak için dava açtığı eşi Serkan Uçar'ın şiddetine maruz kalan Ece Erken, Instagram'da içini döktü.

İşte Erken'in o açıklamaları...

"Yaş farkı, çocuk için evlendi, bak ikinci evliliği de yine olmadı, yine şiddet vs. denmesin diye bekledim, sabrettim ama olmadı bu kadar dayanabildim...

Aslında ünlü-ünsüz farketmez, hangimiz yaşamıyoruz ki benim yaşadıklarımı? Evlendiğimiz kişiyi farklı göstermeyi, yüceltmeyi sevmiyor muyuz? Aile kurumuna saygıdan, başkaları ne der korkusundan susmuyor muyuz? Aman çocuğum analı-babalı büyüsün diye birçok şeye katlanmıyor muyuz? Ben de yaptım 1 sene kadar ve pişmanım...

Hiçbir anne oğlunu sebepsiz yere maddi gücü de olsa tek başına büyütmek istemez. En iyi anneler beni anlar. Hiçbir anne ne yaşarsa yaşasın oğlunun babasını kötü bilmesini istemez ama can güvenliğimiz için savcılığa başvurmaya mecburduk...

Beni geçmişte yaptığım hata vs ile suçlayan kim varsa Allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın, çocuk için evlendi diyenler için de tek cümlem oğlumu 2 aylıkken aldırmak istedim doktorum itiraz etti ben de yapamadım...

Allah'a şükür çok sağlıklı bir oğlum var, dimdik ayaktayım, daha da güçlü duracağım oğlum için. Aile kurumuna saygımdan, oğlum için susuyorum. Konuşacak tek yer rapor, delil ve şahitlerle mahkemedir, o da avukatın işidir...

Savcılık tarafından verilen uzaklaştırma, ailemi ve beni koruma kararı; herkesin bildiği üzere ispatsız, delilsiz verilmez. Sizler sadece görmüş olduğunuz fotoğraflar veya sözlerle o insanla ilgili hüküm veremezsiniz. Ne kadar iyi insan veya mutlulardı diyemezsiniz. Vardır bir sebebi deyip saygı duymak düşer herkese. Oğlum sağlıklı ortamda, sağlıklı bir ailede, en iyi eğitimi alarak büyüyecek o kadar.

 • 2
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015

Sertab Erener ile Emre Kula evlendi

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, İzmir'in Seferihisar İlçesi'nde bir süredir isminin anıldığı gitarist Emre Kula ile dünya evine girdi.

Seferihisar Belediyesi'nde 4-5 kişinin katılımıyla düzenlenen nikahı; Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'in kıydığı belirtildi. Mutluluğa "evet" diyen Sertab Erener ile Emre Kula çiftinin, nikahın ardından ilçede tatillerine devam ettiği öğrenildi.

Süpriz bir şekilde evlenen Sertab Erener ve Emre Kula çifti, aldıkları bu ani kararı ailelerine bile haber vermeden gerçekleştirdiler.

Geçtiğimiz günlerde de adının aşk dedikodularına karıştığı gitarist Emre Kula'yı Babylon'da dinlemeye giden Sertab Erener, fotoğraflarını çeken muhabirlere "Beni çekmeyin. Bir sevgilim olsa aslan gibi çıkarırım. Ama böyle sanki suç işliyormuşum gibi hissediyorum." diyerek tepki göstermişti.

Erener, 18 yıllık sevgilisi Demir Demirkan'ın ihanetine uğramış, ikili bu yüzden geçtiğimiz yıl yollarını ayırmıştı.

 • 3
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015

Toygar Işıklı Hollywood yolunda

Bestelediği başarılı dizi ve film müzikleriyle, Yurt içi ve yurt dışında aldığı ödüllerle adından sürekli söz ettiren Toygar Işıklı Hollywood yolunda.

Geçtiğimiz aylarda başta Şili olmak üzere Latin Amerika'dan teklifler alan ve anlaşmalar imzalayan ünlü müzisyenin başarılı soundtrackleri Amerikalı yapımcıların da ilgisini çekti. Los Angeles'ta Hollywood film yapımcıları ve ABC, CBS gibi çok önemli kanalların Müzik supervizörleriyle yeni dizi ve film projeleri için görüşen besteci, yurt dışında da önemli çalışmalar yapma yolunda çok önemli bir adım atmış oldu.

 • 4
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015

Hadise'siz tatile çıktı

Hadise'yle aşk yaşayan sosyetik playboy Uğur Güven tek başına tatile çıktı. Önceki gün Cennet Koyu'da demirli olan teknede Mirkelam ve Ayşen Sabancı'yla tatil yaparken görüntülenen Güven, üçgen vücuduyla dikkat çekti.

TAVLA BENİ TAVLA!

Mirkelam ve Ayşen Sabancı çifti tavla oynayarak vakit geçirdiler. Ayşen Sabancı daha sonra Güven ve bir kadın arkadaşının olduğu zodyakla su kayağı yaptı.

Kaynak: Makaron

 • 5
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015

'Siz yapın biz sevelim'


Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, önceki gün Bodrum'daki Casa Frida Beach'deydi. Yeni albümü 'Pırlanta'nın satışlarından oldukça mutlu olduğu gözlenen Akalın, kızı Hira'yı uyumaya gönderdikten sonra eşi Okan Kurt'la birlikte güneşlendi. Akalın, gazetecilerin "İkinci çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna esprili bir yanıt verdi: "Siz yapın da biz sevelim."

 • 6
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015

Beste Açar üvey annesi İpek Açar'ı mahkemeye verdi

Geçtiğimiz nisan ayında kanserden hayatını kaybeden şarkıcı Kayahan'ın büyük kızı Beste Açar Haravon ile üvey annesi İpek Açar arasında miras kavgası başladı. Kavga, Beykoz Sulh Hukuk Mahkemesi'nde açılan "terekenin tespiti" davasına Açar'ın verdiği dilekçe ile ortaya çıktı.

Habertürk'ten Hayati Arıgan'ın haberine göre; babasının ölümünden 10 gün önce Kayahan-İpek Açar ortak hesabında 894 bin lira bulunduğunu kaydeden Beste, ancak bu miktarın kendisine 207 bin olarak bildirildiğini, hesaptan çekilen miktarın 687 bin lira olduğunu öğrendiğini öne sürdü.

Beste, avukat aracılığıyla mahkemeye verdiği dilekçesinde, "Babasının vefatından hemen sonra eşi İpek Açar'ın miras işlemlerinin takibi ve intikali için büyük bir ısrar ve aceleyle son derece kapsamlı bir vekâletname istediğini, ancak acısının çok taze olması nedeniyle vekâletname hazırlayamadığını" belirtti.

Türkiye'nin en ünlü sanatçılarından biri olan babasının oldukça varlıklı olduğunu bildiği halde ölümünden sonra terekede kendisine 200 bin lira kaldığının söylendiğini dilekçesinde anlatan Beste Açar, miktara şaşırdığını ancak üzerinde durmadığını kaydetti.

Babasının mal varlığının ayrıntıları konusunda net bir bilgiye sahip olmadığını da kaydeden Açar, üvey annesinden banka hesap dökümlerini istediğini, ancak hesap dökümleri yerine, babasının vefatından günler sonra açılmış, 3-4 bin TL olan birkaç hesap numarası ile 207 bin TL hesap bakiyesi bulunan bir hesap numarası bildirildiğini belirtti.

İpek Açar'ın kendisine babasının terekesi konusunda bilgi vermediğini iddia ederek, veraset intikal beyannamesi verilmesi için açık-kapalı hesap kalmaması adına bankadan bilgi istediğinde şoka girdiğini kaydetti."

Beste Açar, Kayahan-İpek Açar ortak hesabında kalan paranın 207 bin TL olarak bildirildiğini, babasının ölümünden 10 gün önce hesapta 894 bin TL olduğunu öğrendiğini iddia etti.

ÇEKİLEN TOPLAM MİKTAR 687 BİN TL

Babasının kanser rahatsızlığı nedeniyle 20 Mart 2015'te uyutulmaya başlandığını kaydeden Beste Açar Haravon, 20 Mart 2015 günü hesaptan, 445 bin TL'nin, yıllardır babasının yanında çalışan ve banka hesap işlerini takip eden Zülfikar U. tarafından çekildiğini iddia etti.

Zülfikar U.'nun devam eden tarihlerde de aynı hesaptan 10 bin, 5 bin ve 25 bin TL çektiğini öne süren Beste Açar Haravon, "Babam koma halinde yaşam savaşı verirken, en yakınları hesaplarından para kaçırma organizasyonuna girişmiştir" dedi.

Tespit edilememesi için paraların nakit olarak çekilip bilinmeyen bir hesaba aktarıldığını iddia eden Kayahan'ın kızı, mahkemeden, İpek Açar ve Zülfikar U.'nun banka hesap dökümlerinin istenmesini talep etti. Açar, babası hastanedeyken hesabından çekilen para miktarının toplam 687 bin TL olduğunu iddia etti.

NİLÜFER'DEN 1500 DOLAR

Babasının ölümünden hemen önce imzaladığı ve hayata geçen albüm anlaşmalarını da üvey annesinden istediğini belirten Beste Açar, "Anlaşmalar yerine 'Sanatçı Nilüfer'den gelen paradan sana düşen' açıklamasıyla üvey annesinin, hesabına 1500 dolar transfer ettiğini, İpek Açar'ın, Kayahan'ın terekesi ile tereke gelirlerini şahsi hesaba yönlendirdiğini ileri sürdü.

Beste Açar Haravon, mahkemeden söz yazarı, besteci ve yorumcu olan babasının 2014-2015 yıllarında müzik birliklerinden ne kadar gelir elde ettiğinin sorulmasını ve Balıkesir Gömeç'te bulunan 5 gayrimenkulün tapu kayıtlarının istenmesini de talep etti.

Açar, 20'den fazla sanatçının seslendirdiği "Kayahan'ın En İyileri 1" albümünün, Aralık 2014'te piyasaya çıktığını, 2 haftada 110 bin adet satış yaptığını, 700 bin kez de internetten indirilerek 4 milyon TL ciro getirdiğini anlattığı dilekçesinde, yapımcı firmalardan Kayahan'a ne kadar ödeme yapıldığının sorulmasını da istedi.

 • 7
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 7 Temmuz 2015

Sessiz sedasız evlendiler

Dokuz ay önce ilk bebekleri Wyatt'ı kucaklarına alan Mila Kunis- Ashton Kutcher çiftinin, hafta sonu nikah masasına oturduğu öğrenildi. People dergisi, uzun süredir birlikte olan çiftin gizli bir törenle evlendiğini yazdı. 37 yaşındaki Kutcher, Demi Moore'dan boşandıktan sonra ikinci kez evlenirken, 31 yaşındaki yeni anne Kunis, ilk kez nikah masasına oturdu.

BİZE ULAŞIN