Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yatarak para kazanıyor

Eda Taşpınar, güzelliğini paraya çevirmeyi başardı! Geçtiğimiz yaz çıkardığı güneş yağlarıyla yüklü bir gelir elde eden sosyetik ikoncan, ticareti çok sevmiş olacak ki; yeni bir güzellik ürünüyle raflardaki yerini aldı! Bacaklarının güzelliğini ve selülitsiz halini 'at kılı fırçasına' borçlu olduğunu söyleyen Eda Taşpınar, şimdi de bu ürünü bazı kozmetik mağazalarında satışa sunmaya başladı. Bu sayede de cebini doldurmayı hedefleyen sosyetik güzel; yeni güzellik ürünleri çıkarmayı planlıyor! Yazın yaklaşmasıyla Bodrum ve Çeşme'deki beach'lerin reklam için peşine düştüğü Taşpınar, şezlongda yatması karşılığında yaklaşık 30 bin lira alıyor!

EDA TAŞPINAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ebru'ya koruma ordusu

İstanbul'daki bir alışveriş merkezindeki tanıtıma katılan Ebru Şallı'ya 11 koruma eşlik etti. Şallı için alınan yoğun güvenlik önleminin nedeni ise anlaşılamadı!

Önceki gün bir tanıtıma katılan Ebru Şallı, kendisine eşlik eden koruma ordusuyla şaşkınlık yarattı. Sefaköy Armoni Park AVM içinde yer alan Fishour'un açılışına katılan Şallı, tanıtıma gelmeden saatler önce AVM'de izdihama neden oldu. Spor bir kıyafetle hayranlarıyla buluşan Ebru Şallı'ya tanıtım alanına gelene kadar tam 11 koruma eşlik etti.

EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

UTANDIRAN YORUM!
Şallı'nın koruma ordusu, tanıtım bitene kadar da güzel sunucunun yanından bir saniye olsun ayrılmadı. Tanıtım esnasında bir hayranı cep telefonunu uzatarak Ebru Şallı'yı eşi ile telefonla görüştürdü. Hayranının eşi ile telefonda tanışan Şallı "Burada tek başına geziyor ben senin yerinde olsam kocamı tek başına bırakmam" diyerek herkesi kahkahaya boğdu. Yoğun güvenlik önlemlerine rağmen güzel sunucunun yanına yaklaşmayı başaran bir kadın; Ebru Şallı'ya "Harun'la yakışmıyordun, Sinan'la birbirinize çok yakışıyorsunuz. Sinan tam senlik" dedi. Şallı, bu yorum karşısında sessiz kaldı.

Kaynak: Takvim

 • 3
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Saba'ya aşk servisi

Ekranların 'Bayan Kahkaha' lakaplı sunucusu Saba Tümer, özel hayatındaki sessizliğini bozdu. Ünlü sunucu, önceki akşam erkek arkadaşı ile Ortaköy Zuma'da yemek yedi. İkili, mekandan ayrı ayrı çıkarak gazetecilere aynı karede görüntülenmekten kurtuldu. Tümer'in gizemli sevgilisi, mekandan çıkıp kendisini bekleyen özel şoförlü aracına bindi. Ortaköy'de tur atan gizemli beyefendi, ardından yeniden Zuma'ya gelerek Saba Tümer'i mekandan aldı. İkilinin araçtaki neşeli halleri de dikkat çekti.

SABA TÜMER FOOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Halil ÇİLİNGİR / TAKVİM

 • 4
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Adriana Lima boşanıyor

Reklam filmi çekimleri için geçtiğimiz günlerde ülkemize gelen Victoria's Secret meleği Adriana Lima, eşinden boşanma kararı aldı. İstanbul'da evliliğini yeniden gözden geçiren Lima, basketbol oyuncusu eşi Marco Jaric'in kendisinı aldattığına dair haberlerle sarsılmıştı. Güzel yıldız, bu iddialara yanıt vermedi. 2 çocuk sahibi Lima'nın eşinden boşanmaya karar verdiği öğrendildi. Daha önce de pek çok kez aldatıldığına dair haberler çıkan Lima, bu kez eşini affetmeyeceğe benziyor.

ADRİANA LİMA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Nihayet

İlişkilerini ilk kez GÜNAYDIN'ın duyurduğu Hazal Kaya-Ali Atay çifti, aylar sonra ilk kez birlikte görüntülendi. Sevgililer, İstanbul Film Festivali'nin after partisinde objektiflere böyle yansıdılar.

 • 6
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ömer Seval'den Gülben Ergen açıklaması

Adı Gülben Ergen’le aşk dedikodularına karışan işadamı ve emlak danışmanı Ömer Seval, önceki gün Nişantaşı’nda objektife yansıdı. Hürriyet'in haberine göre; Ergen’i tanıdığını ancak aralarında özel bir arkadaşlık olmadığını söyleyen Seval, “Gülben Ergen’le Çanakkale Biga’daki bir okul açılışında tanıştık. Daha sonra kendisinin Nişantaşı’ndaki yatırımlarıyla ilgili birkaç görüşme yaptık. Hepsi bu. Ortada bir aşk olsa söylerim, zaten siz de görür ve yazarsınız. Kendisiyle tek münasebetim iştir” dedi. Gülben Ergen, geçen aralık ayında Olcay Doğan Anaokulu’nun açılış töreni nedeniyle Biga’daydı.

 • 7
 • 31
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni sevgilisi Avustralyalı

BENTLEY'LE

Ve Cem Yılmaz, kalbini yeni bir aşka açtı! 2013'ün son günlerinde eşi Ahu Yağtu ile boşanan ünlü komedyen, sarışın sevgilisiyle ilk kez Ortaköy'deki Zuma Restaurant çıkışı görüntülendi. İkili, mekandan Yılmaz'ın Bentley marka aracıyla ayrıldı. 

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

OTELDELER

Ünlü komedyenin, ismi öğrenilemeyen sarışın sevgilisinin Avustralyalı olduğu ve 'The Water Diviner' filminin çekimleri için gittiği Avustralya'da tanıştıkları ortaya çıktı. İkilinin, üç gündür Les Ottomans Hotel'de kaldığı öğrenildi. 

BİZE ULAŞIN