Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Emre Kütük ile Ferhan Şensoy'un arası limoni

İlişkilerinin evliliğe gittiği konuşulan Emre Kütük ile Ferhan Şensoy’un aşkı bitti. Sevgililerin arası şu sıralar açık.

Emre Kütük, Derya Baykal ile Ferhan Şensoy'un büyük kızları Ferhan'a kör kütük aşık olmuştu. Hatta Emre'nin, Ferhan ile evlenmek istediğini bile duyuyordum. Ancak anneleri de çok yakın arkadaş olan çiftin aşkına galiba nazar değdi! Aralarının limoni olduğu konuşulan aşıklardan Emre'yi, bir süredir Lucca ve Şamdan gibi mekanlarda yalnız görmeye başladım. Bilemiyorum; ya evlilik fobisini Ferhan'la yendiğini düşündüğüm Emre beni yanılttı ya da evlilik için yaşı daha çok küçük olan 24 yaşındaki Ferhan yan çizdi. Ama görünen o ki, 40 yaşındaki Emre, yine bekar gezmeye devam edecek...

BÜLENT CANKURT / SABAH GAZETESİ

 • 2
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Adriana Lima'ya eşinden şok teklif

Victoria's Secret meleği Adriana Lima, bir dergiye verdiği çıplak fotoğraflar nedeniyle boşanmanın eşiğine geldiği Marko Jaric'le ayrılma kararı almıştı. US Magazine, dün ilginç bir iddia ortaya attı. Dergiye göre Jaric, Lima'dan Miami'deki ünlü Star Island'daki malikaneyi istedi. Bu teklif karşısında büyük bir şok yaşayan Lima'nın ayrılık kararını almakta geç kaldığını yakınlarına söylediği iddia edildi. Lima'nın, boşanma kararını almasındaki bir diğer nedenin de ihanete uğradığı iddiasıydı. Jaric'in olayla ilgili hiçbir açıklama yapmaması dikkatlerden kaçmadı.

 • 3
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Nejat İşler taburcu oldu

Bodrum'da hastaneye kaldırıldıktan sonra 22 Ocak'ta İstanbul'a nakledilen oyuncu Nejat İşler, 3 ay süren tedavisinin arından taburcu oldu. Amerikan Hastanesi'nden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, "8 Şubat 2014 tarihinde başka bir hastaneden yoğun bakım ünitemize transfer olan Nejat İşler, sağlık durumundaki olumlu gelişmelerin ardından ayaktan kontrol ve tedavilerine devam etmek üzere hastanemizden taburcu olmuştur" denildi.

 • 4
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Büyük kavgada şok gelişme

Yapımcı Can Tanrıyar İstanbul 10’uncu Aile Mahkemesi’ne başvurarak eski eşi şarkıcı Petek Dinçöz hakkında asılsız ve küçük düşürücü ithamlarda bulunduğu gerekçesi ile 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında koruma kararı aldırdı.

Hürriyet'in haberine göre; mahkeme Dinçöz’ün, Can Tanrıyar’a yönelik olarak şiddet, tehdit, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi. Tedbirin 1 ay süre ile uygulanmasına hükmeden mahkeme, Dinçöz’ün bu kararın gereklerine aykırı hareket etmesi halinde üç günden on güne kadar zorlama hapse tabi tutulacağını, tedbir kararının gereklerine aykırılığın her tekrarından 15 günden 30 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacağını hatırlattı.

Bir televizyon programına katılan Dinçöz eski eşi Can Tanrıyar’ın kendisini dövdüğünü belirterek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Emiie Erdoğan’a seslenerek, “Beni bu adamdan kurtarın” demişti.

 • 5
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bülbül dışkısıyla gençleşiyorlar

Yılların getirdiği yıpranma izlerini üzerlerinden atmak için zaman zaman olmadık yöntemlere başvuran ünlüler, yaşlanmayla mücadele yöntemlerine şimdi de “bülbül dışkısı”nı ekledi.

Başta Hollywood'un yakışıklı yıldızlarından Tom Cruise olmak üzere birçok ünlü, yılların yüzlerine kondurduğu izleri silmek için seansı 180 sterline, yani yaklaşık 650 TL'ye yüzlerine bülbül dışkısı sürdürüyorlar. 51 yaşındaki Tom Cruise, haberi veren Daily Mail'in "şimdiye kadarki en kuş beyinli tedavi" diye nitelendirdiği iki yıllık gençleşme seansları sayesinde epeyce gençleştiğini iddia ederken, 40 yaşına basan David Beckham'ın eşi Victoria Beckham da bülbül dışkısıyla gençleşme seanslarına başladığını açıkladı. Botoksa alternatif olarak gösterilen bu yöntemde, Japonya'nın Kyushu adasında yaşayan bülbüllerden toplanan dışkılar pirinç kepeği ve suyla karıştırılıp krem haline getirilerek yüz maskesi şeklinde uygulanıyor. 1 saatlik seans sırasında yüz derisinin bu dışkıyı emmesi bekleniyor. Dışkıda bulunduğu söylenen enzimlerin derideki ölü hücreleri kaldırıp yaşlanma ve güneş ışığıyla meydana gelen komplikasyonları yok ettiği iddia ediliyor.

 • 6
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Perşembe günü evleniyorlar

Uzun süredir birlikte olan Hamdi Alkan, Selen Görgüzel çifti düğün için gün sayıyor. Daha önce Roma'da evleneceklerini söyleyen mutlu çift düğün tarihini belirledi. Alkan ve Görgüzel'in 24 Nisan’da Roma’daki Türk Büyükelçiliği’nde sadece ailelerin katılacağı bir nikahla dünya evine gireceği öğrenildi. Selen Görgüzel, arakadaşlarıyla birlikte geçtiğimiz günlerde kına gecesi yapmıştı.

 • 7
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Pınar Altuğ'a şok dava

Ünlü sunucu Pınar Altuğ Atacan'a eski avukatı Ünver Yörüger, Atacan'ın eski eşi Umut Elçioğlu'na açtığı boşanma davasından alacaklarını tahsil edemediğini belirterek dava açtı.

Pınar Altuğ Atacan, 2003 yılında eski eşi Umut Elçioğlu'ndan boşanmıştı. Aradan 11 yıl geçtikten sonra boşanma davasına bakan avukatı alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle dava açtı. Habertürk'ün haberine göre; Yörüger, Beykoz 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açtığı davada 113 bin 906 lira talep etti. Vekalet ücretlerinin biriken faiziyle ödenmesini isteyen avukat, kendisini azleden Altuğ'dan manevi tazminat da talep etti. Avukat, "Yıllarca kendisine kızlarımdan biriymiş gibi davrandım" dedi.

FUZULİ MASRAFLAR YAPTIRDI

Altuğ ise mahkemeye gönderdiği cevap dilekçesinde eski avukatı Yörüger'e suçlamalarda bulundu. Atacan, boşanma davası sırasında kendisine fuzuli masraflar yaptırıldığını, kendisinin yapmadığı işleri yapmış gibi gösterilerek para talep edildiğini ve boşanma davası sonrası yapılan icra takiplerinden herhangi bir sonuç alınamadığını belirtti.

BİZE ULAŞIN