Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Cem Yılmaz Instagram'ı uçurdu

Twitter’da 6 milyon 150 bin takipçisiyle Türkiye’de en çok takip edilen kişi olan Cem Yılmaz, sosyal medyada bir hesap daha açtı.

Cem Yılmaz, 'Cem101mmxi' hesabıyla fotoğraf ve video paylaşım sitesi olan Instagram’a üye oldu. Instagram hesabı açan Cem Yılmaz’ı 5 günde 11 bin kişi takip etti. Twitter sayfasında sürekli yazdıklarını silen Cem Yılmaz, instagram hesabında üç günde 20 tane fotoğraf paylaştı. Yılmaz oğlu Kemal’le olan bir fotoğrafını paylaşarak, “Babba” notunu düştü.

 • 2
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

10 bin TL'lik bebek arabası!

Volkan Demirel minik kızı Yade için hiçbir masraftan kaçınmıyor.

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel ile evli olan Zeynep Sever Demirel şubat ayında kızı Yade'yi dünyaya getirmişti. Anne Demirel, dün henüz iki aylık olan kızı ile rutin kontrol için Amerikan Hastanesi'ne giderken görüntülendi. Minik Yade'nin yılan derisi görünümlü bebek arabası dikkat çekti. Bebek arabasının değerinin 10 bin TL olduğu öğrenildi. Volkan Demirel baba olacağını öğrendiğinde eşine cip hediye etmişti.

 • 3
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Meryem Uzerli'den özür mesajı

Facebook sayfasında yayınladığı "Buda Budist değildi. İsa Hıristiyan değildi. Muhammed, Müslüman değildi. Onlar sevgiyi öğreten öğretmenlerdi. Onların dini sevgiydi" mesajı nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Meryem Uzerli, takipçilerinden özür diledi.

Uzerli Facebook sayfasına "Eğer herhangi birini kırdıysam özür dilerim. Ben paylaştığım mesaj ile sevgi göndermek istedim, olay yaratmak değil. Bir sürü insan yanlış anladı. Bunu istemedim. Allah'a çok inanıyorum ve hayatta saygısız olmak istemem. Çünkü herkese karşı saygım sonsuz. Sevgiler..." notunu düştü.

 • 4
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tanışma anı

RİVA'DA GÖRÜLDÜ

Sinem Kobal'ın sevgilisi olduğu iddia edilen İbrahim Çelikkol'la ilişkisinin detayları ortaya çıkıyor. Kobal, geçen hafta Riva'da görüntülendiği Çelikkol için "Arkadaşım" dese de işte ilişkinin detayları...

ARALIK'TAKİ PARTİ

Kobal ile Çelikkol, ilk kez Aralık ayının sonunda düzenlenen 'Elveda 2013' partisinde tanışmış. Arkadaş ortamında tanışan ikilinin ilişkileri zamanla arkadaşlığa, sonra aşka dönüşmüş

 • 5
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Valeler gider Kıvanç gelir!

ETİLER'DEKİ BİR ETÇİ

Vale yok, sorun yok! Kıvanç Tatlıtuğ; sevgilisi Başak Dizer ile ailesini nihayet tanıştırdı. Tanışma geçtiğimiz günlerde Etiler'deki ünlü bir et restoranında gerçekleşti. Ancak tanışma için gece 00.00 tercih edildi.

"BUGÜN BENİM İÇİN ÖZEL"

Tatlıtuğ, samimi olduğu mekanın patronunu arayıp, "Sizin oraya ne zaman gelsem valeler gazetecilere haber uçuruyor. Bu durumdan rahatsızım. Bu akşam benim için özel bir gün. Ama mekana valeler gittikten sonra geleceğiz" dedi.

GÜVENİLEN ÜÇ PERSONEL

İşletmeci, bu teklifi kabul etti. 23.30'da mekan kapandı, valeler gitti ve Tatlıtuğ, ailesi ve sevgilisiyle mekanda buluştu. Tatlıtuğ ve misafirlerine ise patronun güvendiği üç kişilik personel yemek servisi yaptı.

 • 6
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bakın o kim çıktı?

OĞUZ KAYHAN'IN ESKİ EŞİ

Fenerbahçeli Selçuk Şahin'in Nişantaşı'ndaki bir bar çıkışı öpüşürken görüntülendiği kız arkadaşının kim olduğu ortaya çıktı. O; işletmeci Oğuz Kayhan'ın boşandığı Leyla Süleymanova'ymış. Kayhan, daha önce de Demet Akalın'la evlenip boşanmıştı.

 • 7
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Pelin Karahan evleniyor

Oyuncu Pelin Karahan, 3 aydır birlikte olduğu sevgilisi Bedri Güntay’la evlilik yolunda ilk adımı attı.

Pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu’ndan 5 ay önce boşanan Pelin Karahan, ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Karahan, 3 aydır birlikte olduğu Ulusal Güvenlik şirketinin sahibi Bedri Güntay’dan evlenme teklifi aldı. Teklifi kabul eden Karahan, rol aldığı dizinin ekrana veda etmesinin ardından düğün için hazırlıklara başlayacak. Güntay, Haziran ayının başında Pelin Karahan’ı ailesinden isteyecek. Önceki gün, bir davete katılan ünlü oyuncu parmağındaki yüzüğü soran muhabirlere ‘Bedri ile aramızda böyle bir şey yaptık, ailelerimizin de haberi var’ dedi. Evlilik tarihiyle ilgili olarak da ‘Net bir tarih yok. Her an her şey olabilir’ diye konuştu. Çiftin yaz ortasında nikah masasına oturmayı planladığı öğrenildi.

"Çocuk istiyorum"

Pelin Karahan, kısa bir süre önce “Yeniden evlenebilirim. Her genç kız gibi çocuk sahibi olmak istiyorum” demişti.

BİZE ULAŞIN