Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hamdi kavgası

Eski eşi Hamdi Alkan'dan dayak yediğini iddia eden Canan Hoşgör; Alkan'ın sevgilisi Selen Görgüzel'i de suçladı... Görgüzel, Hoşgür'ün kendisine iftira attığını söyledi!

Kendisi gibi oyuncu olan Hamdi Alkan'dan boşanan ve eski eşine '30 metreden fazla yaklaşmama kararı' çıkartan Canan Hoşgör; açtı ağzını yumdu gözünü. Hoşgör; eski eşi tarafından fiziksel ve ruhsal şiddete maruz kaldığını iddia etti. Canan Hoşgör; "Hamdi beni dizi ekibinden bir oyuncu ile aldattığı için boşandık" sözüyle de Selen Görgüzel'i ima etti.

'ÇİRKİN RUH' BENZETMESİ...
Görgüzel'in kendisini tehdit ettiğini de öne süren Hoşgör'ün bu sözleri üzerine gözler Alkan ve oyuncu aşkı Görgüzel'e çevrildi. Hamdi Alkan, suskun kalırken; Selen Görgüzel, şunları söyledi: "Çirkin ruhların yegane beslenme kaynağı iftiradır. İftira ruhlarını besler, güç kazandıklarını sanırlar. Ama ulaşamadıkları o güzelliğin ışıltısında yok olmaya mahkumdurlar."

'DEFALARCA ALDATTI!'
Eski eşi Hamdi Alkan'ın kendisini defalarca aldattığını dile getiren Canan Hoşgör; "Beni ilk aldattığı dönemde tekrar bir araya geldik ama aldatılmanın acısını çok ağır bir şekilde yaşadık" dedi. Hoşgör; eşi tarafından yıllar önce Ebru Şallı ile aldatılmıştı.

 • 2
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tekme tokat kavga ettiler

Öceki akşam bir arkadaşının Beyoğlu'ndaki yaş günü partisine katılan Sezen Aksu'nun keyifli başlayan gecesi, kabusa dönüştü.

SEZEN AKSU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Aynı mekanda olan oyuncu Görkem Aslan, çıkışta bir grupla yumruklaştı. Mekanda 1 saat hapis kalan Minik Serçe, kavga bitince koruma eşliğinde dışarıya çıktı.

 • 3
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Göreceksin gününü

Deniz Akkaya; Efe Önbilgin ile davalık olduğu dönemde kendisi hakkında yalancı tanıklık yaptığı iddiasıyla kızı Ayşe'nin dadısı S.M.D'yi, savcılığa şikayet etti!

DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İNTİKAM PEŞİNDE
Deniz Akkaya adliyeyi kapı komşusu yaptı! Ünlü manken, Efe Önbilgin ile arasındaki buzları eritti ama bu kez de onunla davalık olduğu dönemde aleyhine tanıklık yapan dadının peşine düştü. Akkaya; kızının dadısından "Yalancı şahitlik yaptı" diye şikayetçi oldu.

İFADE VERECEK!
Savcılık; dadı S.M.D hakkında soruşturma başlattı. Akkaya önümüzdeki günlerde savcılığa gelerek müşteki sıfatıyla ifade verecek. Akkaya- Önbilgin ikilisi, aralarının düzelmesinin ardından birbirlerinden şikayetçi oldukları davaları geri çekme kararı almıştı.

 • 4
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Çevresinde kuş uçurtmadılar

İzmir'de konser veren Megastar Tarkan için 14 güvenlik görevlisi seferber oldu. Kaldığı otelden dört bir yanını çeviren korumalar eşliğinde çıkan Tarkan, son sürat limuzine bindi

Megastar Tarkan, geçtiğimiz haftalarda İzmir Seferihisar'da konser verdi. Ünlü şarkıcı, konser öncesi konakladığı otelden ayrılırken ilginç görüntüler ortaya çıktı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı otelde; Tarkan asansörden inip otelin kapısına kadar getirilen araca bindi. Bu sırada Megastar'a hem otelin güvenlik görevlileri, hem de özel korumaları eşlik etti.

TARKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

KORUMALARIN ARASINDA KAYBOLDU
O sırada otelin lobisinin boşaltıldığı da görüldü. Toplam 14 görevli, Tarkan için seferber olurken; şarkıcıdan önce kapıdan beş kişi çıktı. Tarkan'ı aralarına alan beş kişi de arkadan geldi. Şarkıcı, aracına doğru yönelirken dört kişilik güvenlik görevlileri de arkasını korudu. Megastar etrafındaki korumalardan görünmüyordu. Otelin önünde ise az sayıda Tarkan hayranı vardı. Ardından Megastar, kendisi için kiralanan limuzine bindi. Korumalar, limuzinin etrafını sardı ve araç hareket edene kadar bekledi.

 • 5
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ayşe Hatun Önal sessizliğini bozuyor

Bir dönem podyumlarda fırtına gibi esen, ardından 'Çeksene Elini' adlı single'ıyla müzik dünyasına adım atan Ayşe Hatun Önal, uzun süren sessizliğini bozuyor. Yeni albümü için kolları sıvayan Önal, albümünde Gülşen ve Ozan Çolakoğlu ile birlikte çalışacak. Gülşen'in yazacağı yeni sözler ve Ozan Çolakoğlu'nun altyapısını hazırlayacağı müzikler ile albümünü oluşturacak olan Ayşe Hatun Önal'ın yeni albümünde yer alacak şarkılar ise şimdiden merak konusu...

AYŞE HATUN ÖNAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

500 bin liralık itibar davası

Feryal-Kemal Gülman çiftinin boşanma davasında sürpriz gelişme! Kemal Gülman, aldatıldığını iddia ederek kendisinden 200 milyon lira isteyen eşine karşı dava açtı. Gülman, eşi Feryal Hanım'ı; mal varlıklarını üzerine geçirme hevesine kapılmak ve itibarını zedelemekle suçladı.

FERYAL-KEMAL GÜLMAN ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

HAKSIZ, ACIMASIZ
Kemal Gülman'ın avukatı, dava dilekçesinde "Feryal Gülman, eşini haksız ve acımasız şekilde çocuk yaşta bir bayanla birlikte olmakla suçladı. Bu asılsız iddiasını basına servis ederek ticari itibarını zedeledi. Kocasının akıl sağlığının yerinde olmadığını iddia etti. 500 bin lira tazminat talep ediyoruz" dedi.

 • 7
 • 20
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Telefon Kulağına Yapıştı

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin ve eşi Asena Erkin; geçtiğimiz günlerde Etiler'de yemek yedi. Caner Erkin sürekli telefonla konuşan eşini "Telefon kulağına yapıştı" diyerek uyardı.

BİZE ULAŞIN