Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yüzünden düşen bin parça!

Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder, önceki akşam Zorlu Center'da mutfak alışverişi yaptı. Fenerbahçe'nin şampiyonluğunun ardından Sneijder'in moralsiz olduğu görüldü.

 • 2
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Cem Yılmaz'dan LÖSEV'e tuğla bağışı

LÖSEV'in 'Bir tuğla da siz koyun' kampanyasının basın tanıtımına katılan Cem Yılmaz, 10 bin tuğlayla bağış rekoru kırdı. 'Tuğla değerleniyor diye yatırım yaptım' esprisi yapan komedyen, herkesi güldürdü.

Lösemili Çocuklar Vakfı'nın (LÖSEV) hayata geçirdiği Avrupa'nın ilk onkoloji kentini tamamlamak amacıyla hayata geçirilen "Bir tuğla da sen koy" kampanyasının basın tanıtımına ünlü komedyen Cem Yılmaz damga vurdu. 10 bin tuğlayla bağış rekoru kıran Yılmaz, esprileriyle kırıp geçirdi.

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

'BEN DE RAHATSIZIM'
Nebahat Çehre'nin rahatsızlığı nedeniyle orada olmadığını öğrenmesi üzerine elleriyle başını gösteren komedyen; "Ben de rahatsızlığımdan dolayı burdayım. Rahatsızlığım onkoloji branşıyla mı ilgili bilmiyorum ama geldim" diyerek güldürdü. Cem Yılmaz, esprilerini sürdürdü: "Bir tuğla da siz koyun. Başlangıç olarak Cem kardeşinizden 10 bin tuğla. Hemen duyar gibiyim, 'Sana ne yapar?' diye. Zaten bana değil hastanemize bir şey yapması içindi."

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM

 • 3
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Otomobili sattı

Neslişah Alkoçlar’la düğün hazırlığı yapan Engin Altan Düzyatan, klasik otomobilini sattı. Ünlü oyuncunun aracı elden çıkarmasının ardından, “Düğün masrafları için mecbur kaldı” söylentileri dolaşmaya başladı.

 • 4
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Vejetaryen olmak istedi ama başaramamaktan çekindi!

Bundan dört sene önce, çekimleri Afrika'da gerçekleştirilen bir vahşi hayat belgeseli için Kenya'ya giden Tarkan'ın, bu geziden sonra vejetaryen olmaya karar verdiği söylenmişti.

BİLGİ ALIYOR 

Ünlü sanatçının, vejetaryen yaşama kendisini çok yakın görmesine ve çok fazla kırmızı et tüketmemesine rağmen henüz vejetaryenliğe geçme kararı almadığı öğrenildi. Bu konuda arkadaşlarından ve derneklerden bilgi alan Tarkan'ın vejetaryenliği denediği fakat tam anlamıyla başaramamaktan korktuğu için henüz bu yaşam şeklini benimsemediği ortaya çıktı.

TARKAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

'RÖPORTAJ TALEBİMİZE DÖNMEDİ' 

Türkiye Vejetaryen Kulübü'nün internet sitesi de konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Basında çıkan haberler üzerine, kendisinin bu yaşam biçimini seçmesinde etkilendiği detayları konuşmak üzere Tarkan'a bir görüşme ve röportaj talebi iletmiştik. Ancak Tarkan ne bu durumu kabul etti, ne de reddetti. Bize 'Vejetaryenliğe çok yakın olmama ve bu yaşam biçimini denememe rağmen ne yazık ki henüz vejetaryen olamadım' dedi. Şayet bu yaşam biçimini benimserse, bu konuda kulübümüze röportaj vereceğini de sözlerine ekledi. Göreniniz, duyanınız olur; 'Hem vejetaryenim diyor, hem de balıkları ne güzel mideye indiriyor' diyenler çıkabilir. Bizden duyun istedik; basında çıkabilecek haberlere aldanmayın; bu bilginin henüz kendisince doğrulanmadığını unutmayın."

TARKAN VEJETARYEN OLMAMAKTA HAKLI!

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, vejetaryen yaşam biçimi ve zorluklarıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: "Vücudun alması gereken B12 vitamini en yoğun şekilde kırmızı ette bulunur. Vejetaryen yaşam tarzını seçenlerin yaşayabileceği en büyük zorluk ise, B12 vitamini almadığı için unutkanlık olur. Tarkan da vejetaryenliği benimsediğinde B12 almayacağı için şarkı sözlerini unutabilir ve kilo alabilir. Vejetaryen olmamakta haklı.

 • 5
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Süreyya Yalçın sevgilisinin fotoğraflarını sildi

Babası Faruk Yalçın'dan kalan 4 milyar dolarlık servetle gündem yaratan Süreyya Yalçın, uzun yıllardır aşk yaşadığı Tugay Gökkaya'yla ilişkisini bitirdi. Aylardır dünyayı dolaşan ikiliden Yalçın, ayrılığı Twitter'dan duyurdu. Süreyya Yalçın, sevgilisiyle dostça ayrıldığını söylese de kimseyi inandıramadı. Sosyetik ikoncanın, Instagram profilinde bulunan ve Tugay Gökkaya ile çekilen tüm fotoğrafları silmesi, ikilinin arasında büyük bir sıkıntı yaşandığının kanıtıydı.

 • 6
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Nebahat Çehre'nin kardeşi yıllar sonra ortaya çıktı

Nebahat Çehre, kardeşi olduğunu iddia eden Hasan Çehre’ye “Kardeşim değil, test yaptırsak başı ağrır” diye karşılık vermişti. Ancak ortaya çıkan nüfus kayıt örneği, ünlü oyuncuyu zor durumda bıraktı. Su satarak evini geçindiren Samsunlu Hasan Çehre’nin İzzet Çapa’ya yaptığı “Ben Nebahat Çehre’nin herkesten sakladığı ve görüşmeyi reddettiği kardeşiyim” açıklaması ortalığı karıştırdı.

Hasan Çehre, yedi kardeş olduklarını, ancak yıllar içinde ayrı yerlere savrulduklarını, Nebahat Çehre ve annesinin İstanbul’da kendilerine yeni bir hayat kurduğunu, sonrasında da görüşmediklerini söyledi: “Uzun zaman onu bulmaya çalıştım.

NEBAHAT ÇEHRE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Bir gün telefonunu bulup aradığımda ‘Nereden buldun numaramı? Ben görüşmek istemiyorum’ dedi. Bir daha ne konuştuk ne de karşılaştık.” Bu iddia karşısında Nebahat Çehre suskun kalmadı, yanıt aynı gün geldi. Ünlü oyuncu, “Samsunlu ve soyadı Çehre olan herkes kardeşim olduğunu iddia etmeye başladı. Test yaptırırsak başları ağrıyacak” dedi. Ancak ortaya çıkan resmi evraklar, kardeşlik bağını doğruladı.

Nüfus kayıt örneği, Nebahat Çehre ile Hasan Çehre’nin aynı babanın çocuğu olduğunu, ancak annelerinin ayrı olduğunu ortaya koydu. Kayıtlara göre Nebahat Çehre İççet Çehre ile Fethiye Nar’ın kızı. Hasan Çehre’nin annesinin adı ise Yeter.

Kaynak: Hürriyet

 • 7
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Arkadaşlarla 4 saat sohbet

Sedef hastalığı ve iflas eden karaciğeri nedeniyle uzun süre hastanede yatan Nejat İşler, yeni hayatına adapte olmaya çalışıyor. Önceki akşam Cihangir'de arkadaşlarıyla buluşan oyuncu, bir balıkçıda dört saat oturdu. Çıkışta şapkasıyla yüzünü gizleyen İşler'in, parmağına yara bandı taktığı görüldü.

NEJAT İŞLER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN