Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi

Kenan Ece'den ayrılan Hatice Aslan, öncek gece Ozan isimli yeni sevgiliyse Etiler Şamdan'da eğlendi. Mekandan birlikte çıkan çift, ilk kez görüntüledi. Aslan, sevgilisinin kullandığı aracın arka koltuğuna oturdu. 

 • 2
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni sezon için davet verildi

İnternet alışveriş sitesi shopigo. com, önceki gün Nişantaşı'ndaki mağazasında ilkbahar-yaz 2014 gösterimi yaptı. Dünyaca ünlü tasarımcıları ve yeni yetenekleri buluşturmayı hedefleyen markanın etkinliğine Burcu Hanif, Aslı Şen, Zeynep Bilgin ve Evin Şaşmaz gibi ünlü isimler katıldı. 

 • 3
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Arabada yarım saat bekledi

Hande Yener, önceki akşam sevgilisi Ozan Öğüt ile birlikte Cihangir'deki evlerinin önünde görüntülendi. Öğüt, unuttuğu bir şeyi almak için eve çıktı. Aracın içinde yaklaşık yarım saat sevgilisini bekleyen Yener, "Ozan gelse de gitsek" dedi. 

 • 4
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İmparator'dan hediyeyi kaptı

Buse Terim, 'Buse for Desa' adlı kapsül koleksiyonunun tanıtımını Nişantaşı'ndaki Desa'da yaptı. Ceket, ayakkabı, çanta. bileklik gibi deri ürünlerden oluşan 11 parçalık koleksiyonun tanıtımına Ebru Şallı, Ahu Yağtu ve Pelin Karahan gibi isimler katıldı. Davette tüm gözler ise Buse'nin babası Fatih Terim'in üzerindeydi. Kızını tanıtımda yalnız bırakmayan İmparator, davetliler arasındaki Pelin Karahan'a jest yaptı. Terim, kızının tasarımı olan deri bir çantayı satın alıp Pelin Karahan'a hediye etti. 

ZATEN MÜZİĞİN İÇİNDEYİM 

Davetin diğer gözde ismi Ebru Şallı ise medyanın ablukası altındaydı. Şallı, albüm yapacağına dair iddiaları yalanlayıp "Zaten müziğin içindeyim. Daha ne kadar olabilirim" diyerek, Sinan Akçıl'la ilişkisine gönderme yaptı. 

 • 5
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Demirkubuz 'Kor' filmiyle geliyor

Usta yönetmen Zeki Demirkubuz'un 10'uncu film projesinin detayları belli olmaya başladı. Henüz oyuncu kadrosunu kesinleştiremeyen Demirkubuz'un 'Kor' adlı yeni filmi, şimdiden uluslararası destek fonlarında ve festivallerde adından söz ettiriyor. Üç kişi arasında geçen bir aşkın anlatıldığı dram ağırlıklı proje için birçok uluslararası festivale filmin İngilizce sinopsis'ini yollayan yönetmen, 18. Busan Uluslararası Film Festivali'ne kabul edildi. İngilizce adı ' Ember' olan film için yoğun bir çalışma temposuna giren Demirkubuz, bütün bu gelişmelere rağmen Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü bünyesindeki Sinema Destekleme Kurulu'ndan gelen haber ile büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Demirkubuz'un değerlendirilmeye alınan filmi, destekleme kurulu tarafından bir sonraki kurulda görüşülmek üzere geri çevrildi. Demirkubuz, destekleme kurulundan gelen bu haber üzerine uluslararası destek fonları ile olan görüşmelerini hızlandırdı. 

'Sağ Salim 3' çekilecek

Ersoy Güler'in yönetmenliğini yaptığı ve ilk olarak 2012 yılında gösterime giren 'Sağ Salim' isimli komedi filmi, izleyici ve yapımcının isteği doğrultusunda seri film haline geldi. İlkinde 65 bin kişiye ulaşan film, 2014 yılında çekilen serinin ikinci filmi 'Sağ Salim 2: Sil Baştan' ile 500 bin kişiye ulaştı. Bir reklam filmi ile ünlenen Burçin Bildik'in başrolünü oynadığı filmin üçüncüsü de 2014 yılının sonunda geliyor. Filmin başrolünde yer alan kahramanının başına gelen komik olayların işlendiği filmin üçüncüsünde kadın oyuncu olarak kimin oynayacağı şimdiden merak konusu oldu. Çünkü serinin ilk filminde Fulya Zenginer rol almış ve filmi 65 bin kişi izlemişti. Serinin ikinci filminde ise başrol Ezgi Asaroğlu'na verilmiş ve film, 500 bin kişiye ulaşmıştı. Yönetmen Ersoy Güler, bu filmde de bir anlamda kendisine uğurlu gelen Ezgi Asaroğlu'na rol vermek istiyor. 

 • 6
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Kızım İçin' yeniden vizyonda!

Başrollerini Yetkin Dikinciler, Eda Ece, İnci Türkay, Berke Üzrek, Yakup Yavru ve Güler Ökten'nin paylaştığı, yönetmenliğini ise Hakan Haksun'un yaptığı 'Kızım İçin' isimli sinema filmi yeniden vizyona girdi. Avşar Film ve On Numara Yapım'ın ortak çalışması olan film, ülkenin yoğun gündemi dolayısıyla gösterimde bir gün kalıp geri çekilmişti. Farklı hikayesi ve başarılı oyunculukları ile yılın önemli çalışmaları arasında yer alması beklenen filmin afiş çalışması da değiştirildi. Yeni afişe, filmin sloganı 'Son Bir Kez Sarıl Bana' cümlesinin eklenmesi göze çarpan en önemli farklılık oldu. Film 28 Mart Cuma günü yeniden vizyona girdi. 

 • 7
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisini bekledi

Gamze Özçelik, önceki akşam yakın bir arkadaşı ile Cihangir'de buluştu. Smyrna adlı mekana giden oyuncu, yaklaşık üç saat arkadaşıyla sohbet etti. Sevgilisi Mert Öcal'ın kendisini almak için yola çıktığını haber alınca mekanı terk eden Özçelik, 15 dakika boyunca caddede bekledi. Ters yöne girdiği için trafikte kalan Öcal, "Afedersin beklettim" diyerek sevgilisinin gönlünü aldı. 

BİZE ULAŞIN