;

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sevgiliden özel şoför!

Eda Taşpınar katıldığı bir davette minik bir kaza geçirdi. Ayağında ufak çizik oluşan İkoncan için sevgilisi Can Verdi, ortalığı ayağa kaldırdı. Ünlü avukat, 'Aşkım o halde araba kullanma' diyerek hemen sevgilisine özel şoför gönderdi.

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, önceki gün hareketli saatler yaşadı. Nişantaşı'nda Samsung'un yeni açılan mağazasının davetine katılan İkoncan, nazara geldi. Seksi kıyafetiyle her zamanki gibi bütün bakışları üzerine toplayan Taşpınar, küçük bir kaza geçirdi. Yanından geçen garson tepsiden şarap kadehini İkoncan'ın ayağının dibine düşürdü. Kırılan camlar yüzünden ayağında küçük bir yara oluşan Taşpınar, bunu önemsemedi ve daha sonra soluğu Bebek Lucca'da aldı.

KÜÇÜK YARA BÜYÜK PANİK
Sevgilisi Can Verdi olmadan arkadaş gurubuyla eğlenmeye çıkan Taşpınar, yaşadığı tatsız olayı avukat aşkına telefonla anlattı. Durumu öğrenince büyük panik yapan Can Verdi, küçük bir yara alan sevgilisi için seferberlik ilan etti. Taşpınar'la saatlerce telefonda konuşan Can verdi, "Aşkım o halde sakın araba kullanma" diyerek eğlendiği mekana şoför göndertti. Eda Taşpınar ise sevgilisinin bu jesti karşısında oldukça mutlu görünüyordu.

Kaynak: Halil ÇİLİNGİR / TAKVİM

 • 2
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Twitter'a rakip geldi

Oyuncu Halit Ergenç, internet yatırımcısı oldu. Ortağı olduğu Pondr sosyal ağının tanıtımını yeğeni Aziz Akgül ile yapan Ergenç, dünya devleriyle yarışacaklarını söyledi.

Facebook, twitter gibi ağların eksikliklerini dile getiren Halit Ergenç "Pondr, tensel temas gibi. Çok büyüyeceğinden eminim. Yakında dünya devi olacağız" dedi.

 • 3
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Daima Kate!

Kate Moss, 40'ına girse de hâlâ vazgeçilmez! Topshop ve Rimmel London ile anlaşması süren manken, pek çok markanın da yüzü. Onlarca firma ise sırada bekliyor.

 • 4
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sinem suspus

İbrahim Çelikkol ile aşk yaşayan Sinem Kobal, önceki gün Bebek Otel'den çıkarken görüntülendi. Güzel oyuncu hakkında çıkan aşk haberleri karşısında suskun kalmayı tercih ederek hızla otelden ayrıldı.

 • 5
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tütü Maşallah

Daha önce jartiyerle korta çıkan Hülya Avşar yine şov yaptı. Bu kez balerinlerin giydiği 'Tütü' ile maç yapan Avşar Kızı, yıllara meydan okuduğunu gösterdi.

Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, İstanbul Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü'nde devam ediyor. Önceki gün oynanan Hülya Avşar, Ferhat Göçer, Behzat Gerçeker ve Ömür Gedik'in maçı izlenmeye değerdi. Çekişmeli geçen maçın galibi 2-1'lik set üstünlüğü ile Behzat Gerçeker ve Ömür Gedik ikilisi oldu. Geçtiğimiz haftalarda maça jartiyerle çıkarak dikkat çeken Avşar kızı bu kez de balerinlerin dans ederken giydiği 'Tütü' ismi verilen eteği seçti. 51 yaşında olmasına rağmen düzgün fiziği ve bitmeyen enerjisiyle dikkat çeken Avşar'ı izleyenler, "Maşallah" dedi.

KAHKAHA KRİZİ
Maçı kaybetmesini Avşar'ın ilginç eteğine bağlayan Ferhat Göçer, "Zaten Hülya'nın eteği yüzünden oynayamadım, dikkatim dağıldı" dedi. Bunun üzerine Avşar kızı "Ferhat, maç boyunca, ben önde top beklerken sen nereye bakıyordun söyle" demesiyle kahkaha krizi yaşandı. Bu maçın yeterince ciddi geçmediğini düşünen dörtlü, yeni bir maç için sözleşti.

FERHAT'IN GÖZÜ KAYDI
Ferhat Göçer ve Hülya Avşar ikilisi maçı kaybeden taraf oldu. Gözünün sürekli Avşar'ın eteğine takıldığını söyleyen Göçer, objektiflere de böyle yakalandı.

MODA YARATTI
Hülya Avşar, neye el atsa orası renkleniyor. Geçtiğimiz haftalarda tenis maçına jartiyerle çıkan Avşar Kızı, önceki gün de korta tütü ile çıktı. Avşar kortlarda yeni bir akımın öncüsü oldu.

Kaynak: Aydın HAMZA / TAKVİM

 • 6
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Didem görmesin!

Şehir dışında konser veren Can Bonomo İstanbul'a döner dönmez soluğu Cihangir'de aldı.

İki güzelle birlikte bir kafede 3 saat keyifli anlar yaşayan şarkıcının neşesi basını görünce kaçtı. Objektiflerden rahatsız olunca mekandan ayrılan Bonomo, çıkışta "Didem Hanım bayanları tanıyor mu?" sorusu karşısında sessiz kalmayı tercih etti.

Gazetecilerin markajından kurtulamayan ve bayan hayranlarıyla vedalaşmak zorunda kalan Can Bonomo, "Didem Hanım'la ayrıldınız mı?" sorusuna ise "Yok artık. Henüz değil" diyerek ilginç cevabıyla kafaları karıştırdı.

Kaynak: Aydın HAMZA / TAKVİM

 • 7
 • 17
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Como'lu özür

Murat Dalkılıç'tan, bir gecelik kaçamak yapıp üzdüğü sevgilisi Merve Boluğur'a jest! Ünlü popçu, ihanetini affeden sevgilisini Como Gölü'ne tatile götürdü. İtalya'da Murat'la romantik günler yaşayan Boluğur, tatil fotoğraflarını Instagram'da paylaştı.

BİZE ULAŞIN