Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Şaşırtan buluşma

Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile eski sevgilisi Sadettin Saran’ın yolu önceki gün Nişantaşı’nda kesişti.

Bahar havası Nişantaşı sokaklarını da hareketlendirdi. Tanınmış simalar, önceki gün semte akın etti. Nişantaşı turuna çıkanlar arasında Kaya Çilingiroğlu ile işadamı Sadettin Saran da vardı. Hürriyet'in haberine göre; Hülya Avşar’ın eski eşi Çilingiroğlu ile eski sevgilisi Saran, objektiflere yan yana takıldı. İkili, şöyle dedi: “Planlı görüşmedik. Ama hoş bir karşılaşma oldu, ayaküstü sohbet ettik.”

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sinan Akçıl ile Ebru Şallı Kilyos’ta yakalandı

Sinan Akçıl yeni albümü için Kilyos sahilinde objektif karşısına geçti, çekimlerde Ebru Şallı da sevgilisini yalnız bırakmadı. Ebru Şallı, Sinan Akçıl'ın çekimlerini izledi.

İki çocuğunun babası işadamı Harun Tan’la 11 yıllık evliliğini geçen yıl noktalayan Ebru Şallı ile şarkıcı Sinan Akçıl’ın aşkı doludizgin devam ediyor. İlişkilerini magazin basınından uzak tutmak isteyen, bu nedenle genellikle gözlerden uzak yerlerde bir araya gelen çift, önceki gün Kilyos sahilinde görüntülendi. Hürriyet'in haberine göre; yeni çıkaracağı albümün kartonet fotoğrafları için objektif karşısına geçen Sinan Akçıl’ı çekimler sırasında yalnız bırakmayan Ebru Şallı, önerileriyle de sevgilisine destek verdi. Çekimin tüm detaylarıyla ilgilenen ve set ekibiyle de görüşen Şallı, fotoğraflarının çekildiğini fark ettiğinde ise Akçıl’ın yanından uzaklaştı.

SİNAN AKÇIL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Şahane misafir

GENÇ KIZLARIN GÖZDESİ

Sinem Kobal'la ayrılan Arda Turan, genç kızların yeni gözdesi! Çapkın futbolcu da bu ilgiyi karşılıksız bırakmıyor. Turan, Madrid'deki evinde geçen hafta yine ilginç bir ismi ağırladı. 

KARDEŞİ PAYLAŞTI

O misafir; Aslıhan Doğan'dı. Arda'nın daha önce Şamdan'da birlikte eğlendiği Doğan, kız kardeşiyle gittiği Madrid'de Turan'ın evinde kaldı. Kız kardeşi, evde çekilen fotoğrafları Instagram'da paylaştı. 

ASLIHAN MAÇA DA GİTTİ

Aslıhan, ardından Atletico Madrid forması giyip salı günü oynanan Atletico-Barcelona maçını izledi. Aslıhan'ın kardeşi, Arda'nın oynamadığı maçta çektirdikleri hatıra fotoğraflarını Instagram'da paylaştı.

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni bir aşk mı?

Özlem Yıldız'ın eski eşi Sinan Serter, önceki akşam Etiler'deki Günaydın Steak House'da görüntülendi. Arkadaş grubu ile yemeğe çıkan Serter'in yanındaki esmer kadınla olan samimiyeti dikkatlerden kaçmadı. Yemek sırasında görüntülendiğini anlayan Serter, mekanın içine geçti. 

 • 5
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Alman yönetmenin partisine koştular

Alman yönetmen ve senarist Jan Ole Gerster, 33. İstanbul Film Festivali kapsamında önceki akşam Asmalımescit'teki Nu Pera'da düzenlenen partide DJ'lik yaptı. İKSV'nin organize ettiği partiye, ünlü isimler akın etti. Konuklar arasında; Tuba Ünsal-Mirgün Cabas, Hande Ataizi-Benjamin Harvey, Hatice Aslan, Kenan Ece vardı. Gecede pişti olan eski sevgililer Hatice Aslan ile Kenan Ece, "Sandığınız gibi küs değiliz" dedi. 

 • 6
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Mustafa Topaloğlu, Hasibe Topaloğlu’ndan boşanıyor

Türkücü Mustafa Topaloğlu, yıllardır boşanmaya yanaşmayan resmi nikâhlı eşi Hasibe Topaloğlu’nu sonunda ikna etmeyi başardı. Mustafa Topaloğlu, Hasibe Topaloğlu’ndan boşanıyor.

Hasibe Topaloğlu, 1976 yılında evlendiği Mustafa Topaloğlu’ndan anlaşmalı olarak boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı. Hürriyet'in haberine göre; ünlü türkücü, yaptıkları boşanma protokolü gereği iki çocuğunun annesi Hasibe Topaloğlu’na 30 bin lira maddi, 20 bin lira manevi olmak üzere 50 bin lira tazminat ile aylık 3 bin lira yoksulluk nafakası ödeyecek. Ayrıca MESAM’dan (Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği) doğan ve bundan sonra doğacak olan her türlü hak ve alacağını Hasibe Topaloğlu’na devredecek. Mustafa Topaloğlu’nun imam nikâhlı ikinci eşi Derya Abnat’tan da iki çocuğu bulunuyor.

MUSTAFA TOPALOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Elimi annem kadar çok sevdiğim birisi tutuyor'

Buse Terim, 16 Mayıs'ta nikah masasına oturacağı Volkan Bahçekapılı'ya 30'uncu yaşgününde bir sürpiz yaptı. Terim, Bahçekapılı'yı kahvaltı bahanesiyle Şile'deki Lavanda Butik Hotel'e götürdü. Bahçekapılı, otelde karşısında arkadaşlarını ve doğum günü pastasını görünce şaşkınlık yaşadı. Bahçekapılı, Terim'in jestine Instagram'da şöyle karşılık verdi: 'Doğduğumda elimi ilk annem tutmuştu. Şimdi 30 yaşındayım ve elimi annem kadar sevdiğim insan tutuyor."

BİZE ULAŞIN