Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

'Arkadan gelin bir yerde buluşalım'

Yılmaz Erdoğan'ın kızı Berfin Erdoğan, önceki gece sevgilisiyle birlikte Ortaköy'deki Anjelique'de eğlendi. Çift, gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrıldı. Kapıda gazetecileri gören Berfin Erdoğan, sevgilisini öpüp başka bir taksiye bindi. Erdoğan, sevgilisine "Siz arkadan gelirsiniz; bir yerde buluşuruz" demeyi de ihmal etmedi. 

 • 2
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşk kıvılcımı

Eşinden geçen ay boşanan Pelin Karahan ile ünlü futbolcu İbrahim Toraman, gizli gizli görüşüyor.

İki yıl önce sürpriz bir şekilde Barcelona'da spor hocası Erdinç Bekiroğlu'yla evlenen Pelin Karahan, yine sürpriz bir şekilde geçtiğimiz ay tek celsede boşanmıştı. Her zaman güleryüzlülüğü ile dikkat çeken Pelin Karahan, geçtiğimiz gün Akmerkez'de bulunan Papermoon'daydı. İçeride bir kız arkadaşı ile oturuyoran Karahan'ın karşısında ise hızlı aşk hayatıyla magazin sayfalarında yer alan Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman vardı.

YENİ TANIŞTILAR
Yeni tanıştıkları her hallerinden belli olan ikili, akşam için sözleşti. Güzel oyuncu arkadaşı ile birlikte Akmerkez'de bulunan bir kuaföre giderken hemen arkasından da İbrahim Toraman çıktı. Fakat Akmerkez'in içinde gazetecilerin olduğunu gören ünlü futbolcu, Papermoon'a dönerek hemen telefonla Pelin'e bilgi verdi.

İkilinin yeni bir aşka yelken açıp açmayacağı ise merak konusu oldu.

PELİN KARAHAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Takvim

 • 3
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Doğulu asansörde müşteriler merdivende!

Pop müziğinin sevilen isimlerinden Kenan Doğulu, önceki akşam sevgilisi Beren Saat ile eğlenmek için Beyoğlu'ndaydı. Asmalımescit'teki Süreyya Teras adlı mekanda sahneye çıkan Cihan Okan'ı dinlemeye giden çifte, yakın dostları da eşlik etti. Gittiği her mekanda aşırı alkol alan Doğulu, bu geleneği yine sürdürdü. Çıkışta gazetecilerin olduğunu öğrenen sanatçı, asansörde beş dakika bekleyerek müşterilerin merdivenden inmesine sebep oldu. Bir süre otel içerisinde saklanan çift, mekandan yakın korumaların eşliğinde çıkış yaptı. Sevgilisi Beren Saat'in elini sıkı sıkı tutan Doğulu, ayakta durmakta zorlansa da korumasının yardımı ile aracına binerek semtten ayrıldı. 

 • 4
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılmaz eller!

İlişkileriyle Toplusoy Ailesi'nin tepkisini çeken Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy, aşklarını herkese inat doludizgin sürdürüyor. Önceki gün Nişantaşı'nda alışveriş turuna çıkan güzel oyuncu ile sosyetik sevgilisi, gün boyu el eleydi. Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy, evlilikle ilgili sorulara ise "Kısmet" demekle yetindi.

CEYDA ATEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Çocuk bana kaldı

Birkaç ay önce baba olan Mirgün Cabas, önceki gün oğlu Civan Mert’le Bebek turuna çıktı. Bebek arabasıyla cadde boyunca yürüyen Cabas, eşi Tuba Ünsal’ın neden onlara eşlik etmediği sorusuna şu yanıtı verdi: “Tuba’nın ailesi geldi, çocuk bana kaldı.”

 • 6
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Paparazzilere karşı termal gözlük

Demet Evgar; önceki gece aralarında Güven Kıraç'ın da bulunduğu arkadaşlarıyla birlikte Cihagir'deki Savoy adlı balıkçıda rakı-balık keyfi yaptı. Görüntülendiğini fark eden Evgar, güneş gözlüğünü taktı. Ünlü oyuncu, gazetecilere takılmayı da ihmal etmedi: "Termal gözlüklerimle sizi daha rahat görüyorum." 

DEMET EVGAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ben müzikle doğdum bırakmaya niyetim yok!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki gün birlikte düet yaptığı arkadaşı Murat Kurşun'un 'Ben Çağırmam Geleceksin' isimli yeni şarkısının klip çekimlerine katıldı. Geçtiğimiz günlerde Twitter'da müziği bıraktığına dair haberler çıkan Tilbe, "Müziği bıraktığım falan yok! Bir yanlış anlaşma oldu sanırım. Müzikle doğdum ben; bu böyle de devam edecek. Hayranlarım boşuna üzülmesin; onları asla yalnız bırakmam" dedi. Klip çekimlerinde oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Murat Kurşun ise şöyle konuştu: "Bu soğuk havada kamera karşısına geçtik. Yorucu oldu ama bu şarkı yılın en iddialı parçası olacak. Bu şarkıda Yıldız Tilbe beni kırmayarak isteğimi gerçekleştirdi ve birlikte düet yaptık." 

YILDIZ TİLBE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN