Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 11/06/09

Magazin Gündeminden Başlıklar 11/06/09
Parmak arası aşk

Hem de parmak arası terlikle. Sosyetiklerin cirit attığı Nişantaşı sokaklarında, sanat dünyasından ünlüler görmek pek mümkün değildir. Geçenlerde Hülya Avşar ile Sadettin Saran'ı görmüş ve çok şaşırmıştım. Nişantaşı'nda önceki gün de Nejat İşler ile sevgilisi Berrak Tüzünataç' a rastladım. El ele mağazaları turluyorlardı. Kadının fendi, bir kez daha erkeği yendi diye düşündüm. Çünkü benim bildiğim Nejat İşler, Cihangir'cidir; onu en fazla Beyoğlu'nda görebilirsiniz. Nejat İşler'i bohem sanatçıların yuvasından çıkarıp sosyetenin başkentine sokmak kolay iş değil. Ünlü çift, yakında Nişantaşı'ndan bir ev kiralayıp tamamen Nişantaşılı olursa hiç şaşırmam!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/06/09
Ajda'dan işlemeli mayo sürprizi

Harbiye Açıkhava'da sahne alan Ajda Pekkan, 2.5 saatlik performansıyla büyüledi. 63 yaşındaki Süperstar, seksi kostümünün yanı sıra fiziğiyle de genç kızlara taş çıkardı. Carte d'Or ve Sabah gazetesi sporsorluğunda düzenlenen Harbiye Açıkhava Konserleri'nde önceki gece Ajda Pekkan sahne aldı. 5 bin kişi kapasiteli Harbiye Açık Hava Tiyatrosu Süperstar hayranlarına dar geldi ve konseri yaklaşık 6 bin 500 kişi izledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/06/09
Evlilik bitti cip gitti

1998 Türkiye Güzeli Zeynep Tokuş ile jinekolog eşi Alp Nuhoğlu'nun arasına bir kez daha kara kedi girdiğini ilk kez kasım ayında bu köşede okumuştunuz. Kasım ayından bu yana devam eden gerginlik, geçen hafta tek celselik boşanmayla son buldu! Daha ne kadar sürer bilmiyorum ama anlaşmalı olarak boşanan çift, aynı evde oturmaya devam ediyor! Bu arada boşanmanın şokunu üzerinden atmaya çalıştığını söyleyen Alp Bey'in ilk hamlesini yaptığını öğrendim! Alp Bey, geçen yıl eşi Zeynep Tokuş'a aldığı 34 AZA 77 plakalı, siyah renkli Land Rover marka cipi, üzerine almak için işlemleri başlatmış. Yani evliliğin bitmesiyle Zeynep Hanım'ın cipi de gitti!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/06/09
Serdar Ortaç sahneden düştü

Ünlü Pop Sanatçısı Serdar Ortaç, dün akşam İzmir'de bulunan Rain Club'da verdiği konserde büyük bir tehlike atlattı. Sanatçı, vokalistleriyle sahnede dans ederken dengesini kaybederek düştü. Sahne kenarında bulunan görevli ve sahnede bulunan koruma tarafından sahneye geri çıkartılan Ortaç dans etmeye devam etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/06/09
Eşim bana annelik yapsın!

Çocuğunun olmasını istediğini belirten Doğulu, "Ben evlenmeden çocuk yapmak istemiyorum. Önce evlenmem lazım ama çocuk çok istiyorum. Her şeyimi onun için yapıyorum, onun için yaşıyorum" dedi. Evleneceği kişide aradığı özelliklere de değinen Kenan Doğulu, "Anne olması benim için çok önemli ve çok özel. Anne olabileceğini hissettiğim insan bana da annelik yapsın istiyorum. Çünkü ileride bana da sahip çıksın istiyorum" derken, bu sözler stüdyodaki izleyicileri güldürdü.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/06/09
'Fikren ve ruhen bitti' dedi, ayrıldı

Sunucu Esra Ceyhan, diş doktoru eşiyle anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Ceyhan, önceki gün akşam saatlerinde Beykoz Adliyesi'ne gelerek Aile Mahkemesi'ne dava dilekçesi verdi. Ceyhan dilekçede, eşiyle ruhen ve fikren anlaşamadıklarını, evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını anlatarak, anlaşmalı boşanmak istediğini bildirdi. Esra Ceyhan, dün sabah saat 08.30 sıralarında ise duruşma için yeniden adliyeye geldi. Mahkeme Esra Ceyhan ile eşi Barbaros Ceyhan'ın boşanmalarına hükmetti. Çiftin kızlarının velayeti Esra Ceyhan'a verildi. İkilinin, nafaka ve ortak mallar konusunda anlaştıkları öğrenildi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/06/09
Karım star o bile 300 bin $ almıyor

Cem Özer'le Şafak Sezer arasındaki sular durulmak bilmiyor. Cem Özer'in ailesinin sahip olduğu 'Usta' adlı yapım şirketinin çektiği 'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' adlı filmin başrolünde oynayan Şafak Sezer; geçtiğimiz aylarda, alacağı olduğu gerekçesiyle yapım şirketine dava açmıştı. Sonrasında da verdiği çeşitli demeçlerde; "Cem Özer'in çekleri karşılıksız çıktı", "Keşke Cem Özer-Nurgül Yeşilçay çiftini hiç tanımasaydım", "Filmin çekimleri sırasında hepimizi perişan ettiler", "Film için 300 bin dolara anlaştık, 150 bin dolarımı hâlâ ödemediler" diye konuşmuştu. Önceki gün bir basın toplantısı düzenleyen Cem Özer, sonunda Sezer'in iddialarına yanıt verdi: "Baştan beri suskunluğumuzu koruduk ama Şafak her çıktığı programda bu konuyu gündeme getirdi. Oysa adliyeye gitmiş bir konuda artık konuşulmaz. Ama olay medyaya yansıdığı için biz de hakkımızı medyada aramak zorunda kaldık..."
SON DAKİKA