Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 15/06/09

Magazin Gündeminden Başlıklar 15/06/09
Çağla'ya güneş yasağı geldi!

Alişan'la sunduğu sabah programı tatile giren Çağla Şikel, eşi Emre Altuğ'la birlikte Çeşme'ye geldi. Ünlü çift, yılın yorgunluğunu deniz kenarında uzanarak çıkarırken; 2.5 aylık hamile olan Çağla Şikel'e eşi 'güneş yasağı' koşmuş! Güneşin zararlı ışınlarından korkan Emre Altuğ, üzerine titrediği eşine günde sadece iki saat güneşlenme izni veriyormuş.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/06/09
Angelina takıntısını abarttı

İki yıl önce çevirdiği 'Transformers' filmindeki performansıyla dikkat çeken Megan Fox, şöhrete kavuştuktan sonra burnunu ve göğüslerini yaptırdı. Geçirdiği operasyonlardan sonra güzelliğiyle Angelina Jolie'ye benzetilen 23 yaşındaki yıldız, bu benzerliği kullanmaya başladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/06/09
Magazini çıkarlarım uğruna kullanmam!

'Vur' adlı albümünü çıkaran Gökhan Tepe 'Elveda Derken' dizisindeki rolüyle Ortadoğu'da yakaladığı şansı Avrupa'da da sürdürmeyi hedefliyor. Tepe'nin planları arasında magazinden uzak bir gelecek var.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/06/09
Hande Bodrum'da 'şemsiye' açtı

Hande Ataizi Türkiye'ye döndü! Ocak ayında gece kulübü çıkışı kameralara şemsiyeyle saldıran ünlü oyuncu, bu olayın ardından 'kafa dinlemek' için sevgilisi Philippe Amram ile birlikte ABD'ye gitmişti. Ataizi beş ay sonra döndü. Oyuncu, Bodrum Princess Otel'de kız arkadaşlarıyla tatile çıktı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/06/09
El ele geldiler mesaj verdiler

Altın Kelebek ödül törenine katılan Işın Karaca sevgilisi Sedat Doğan ile ilk kez objektiflerin karşısına geçti. Kendisinden 10 yaş küçük olan stil danışmanı sevgilisi ile mutluluk pozu veren Karaca, magazin gazetecisi Esin Övet'in eski kocası olan Doğan ile ilişkisi başladığı dönemde günlerce medyada yer almıştı. Sevgililer gece boyunca birbirlerinin elini bir an olsun bırakmayarak haklarında çıkan haberlere kulak asmadıklarını gösterdi ve 'mutluyuz' mesajı verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/06/09
Ayaküstü röportaj vermezmiş!

Şarkıcı Tuğba Özerk, yarın piyasaya çıkacak yeni albümünü yapımcısı Deniz Erol'la kutladı. Vira Vira adlı restoranda Erol'la yemek yiyen Özerk; mekan çıkışında gazetecileri karşısında görünce şaşırdı. Büyük halka küpeleri, drapeli elbisesi ve bağcıklı stilettolarıyla dikkat çeken Tuğba Özerk; kendisine yöneltilen sorulara "Gece vakti ayakta röportaj yapmıyorum. Bazı şeylerin zamanı vardır" karşılığını verdi. Özerk'in albüm arifesinde sinirli olduğu gözlerden kaçmadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/06/09
Zeynep'in yeni evi Anadolu Yakası'nda

Zeynep Tokuş, boşandığı eşi Alp Nuhoğlu'nun evinden taşındı. Güzel oyuncu oğluyla birlikte Beykoz'da ev kiraladı. Oyuncu Zeynep Tokuş, geçtiğimiz günlerde boşandığı Dr. Alp Nuhoğlu'nun evinden taşındı. Dört yıl önce evlendiği Nuhoğlu'ndan tek celsede ayrılan Tokuş; boşanma sonrası onunla aynı evde yaşamayı sürdürmüştü.
SON DAKİKA