Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 20/05/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 20/05/2009
Ünlü çiftin tedavileri sürüyor

Aynı hastanede tedavi altına alınan sanatçı Fatma Girik ile yönetmen Memduh Ün'ün sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. Yetkililer, Girik ve Ün'ün tetkik, tahlil ve radyolojik incelemelerinin ardından bugün akşam veya yarın sabah taburcu edilebileceklerini kaydetti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/05/2009
Jolie'nin izinde

Eşi İbrahim Kutluay ve çocukları ile Bebek'te keyifli bir gün geçiren Demet Kutluay, Angelina Jolie'nin izinden gittiğinin sinyallerini verdi. Hem kızı İrem'le ilgilenen, hem oğlu Ömer'i uyutan Kutluay, "Üçüncü çocuk da olabilir" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/05/2009
Berrak'ın ölümü Tolgahan'ı sarstı

'Elveda Rumeli' dizisinde Berrak Tüzünataç'ın canlandırdığı 'Vahide' karakterinin ölümü öyle gerçekçi anlatıldı ki, oyunculardan Tolgahan Sayışman derinden etkilendi. Sayışman, kendini toparlamak için iki gün izin alıp İstanbul'ageldi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/05/2009
Hakan Ural'ın aile fotoğrafı

Hakan Ural, pazar gününü, eşi Ezgi Ural ve Sibel Can'dan olan çocukları Melissa ve Engin Can'la İstinye Park'ta geçirdi. Alışveriş merkezinde dolaşan ve Masa Restaurant'ta yemek yiyen Ural Ailesi ilk defa birlikte görüntülendi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/05/2009
Sevgilimin peşinden sekiz yıl koştum

Oyuncu, sunucu, işadamı ya da playboy olarak tanınan Mehmet Aslan, sekiz senedir peşinden koştuğu kız arkadaşı ile mutluluğu bulduğunu anlattı. Aslan, kız arkadaşının ünlü olmadığının altını çizdi: Tanıdığınız biri olsa ciddiye giden bir ilişkimiz olmazdı!
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/05/2009
Mesut Engin'e Darülaceze sahip çıktı

Türk sinemasına yıllarını veren ancak işsizlik ve yalnızlık nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Yeşilçam'ın ünlü ismi Mesut Engin'e İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kayışdağı Darülaceze Müdürlüğü sahip çıktı. Uzun yıllardır sokaklarda, otobüs duraklarında esnafın yardımları ile yaşama mücadelesi verdiğini ve bu nedenle çeşitli hastalıklar yaşadığını söyleyen Engin, son dönemde ise tamamen yaşama sevincini yitirdiğini ve artık ölümü beklemeye başladığını ifade etti. Zamanın karşı konulmaz acelesine yenik düştüğünü ve yeniden yaşama tutunmasına katkıda bulunan herkese minnettar olduğunu söyleyen Engin, en kısa zamanda kendini toparlayacağının sözünü verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/05/2009
Paris aşkı olmadan duramıyor!

Cannes Film Festivali için Fransa'da bulunan Paris Hilton, gündüzleri de Cannes'ın tadını çıkarıyor. Sevgilisi Doug Reinhardt'la birlikte önceki gün kaldıkları otelin sahilinde güneşlenirken objektiflere yakalanan Hilton'un neşeli hali dikkat çekti. Gün boyu sevgilisine sarılmadan duramayan Hilton'a yakın kaynaklar, "Nereye gitse Doug da onunla birlikte gidiyor" dedi.
SON DAKİKA