Türkiye'nin en iyi haber sitesi

veren terapiler

Mutluluk veren terapiler

Beden ve ruh sağlığı için Güneş, toprak, gıda, hava ve suyun doğal terapiler olduğunu söyleyen Dr. Muammer Yıldız, oluşturan haller ve ilişkiler hakkında da bilgi verdi.

Mutluluk veren terapiler

Peki mutluluğun sırrı nelerde gizli?

Mutluluk veren terapiler

UYKU

Vaktinde ve yeterli uyumak verir. Neden vaktinde? Çünkü her günün ay güneş ve yıldızların konumuna (Burç) göre farklı enerji akımlarına maruz kalabiliyor. İnsan kainatın en muhatap bir örneği iken güneş ay yıldızla ile ilişkisinin olmaması düşünülemez. Uykunun yeterliliği ise insanda var olan mükemmel biyolojik şartın doğru çalışması için esastır.

Mutluluk veren terapiler

CİNSEL İLİŞKİ

Terapilerde en zor dile getirilen ama ailede en etkin terapilerden biri olan cinsel ilişki, hormonu destekleyici en önemli sebeplerden biridir.

Mutluluk veren terapiler

GIDA

Genetiği değiştirilmemiş, doğal ortamda yetişmiş, kimyasallardan uzak bir gıda fizyolojimize hayat verecektir. Kimyasal bir kokuya, parfüme dahi fizyolojik tepki kötü olabiliyor. Doğal koku bedende ve ruhta sebebi olabiliyor. Aroma ve kokular gıda ve çiçeklerde en yoğundur.

Mutluluk veren terapiler

KOKU

Koku uzun yıllardır terapilerin en başında gelen yöntemlerden birisidir. Temiz hava dahil güzel koku insanda bedende ve ruhta çok olumlu etkiler oluşturur. Bir kanserli hastanın iyileşmesi ve temiz hava bol oksijen sebep olabiliyorsa vücutta oluşturduğu etkiyi düşünün.

Mutluluk veren terapiler

YETERLİ GÜNEŞ IŞIĞI

Güneş kainatın gezegenimizin en iyi terapistlerinden birisidir. Sadece D vitamini olarak algılamamak gerekir. Gerçi D vitaminin fizyolojik etkileri de çok fazla insanlardaki sebebi insanlardaki eklem sağlığı beden sağlığı iskelet sağlığı için hayati önem taşıyan vitaminlerden birisidir . Güneşin ayrıca sadece D vitamini olarak değil birçok terapik etkileri var bunu doğanın bütün duaya bu etkiyi oluşturduğu için doğanın en iyi numunesi olan insana da bu etkiyi yapmaktadır

BİZE ULAŞIN