Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2019'un en çok beklenen filmleri!

2019'un en çok beklenen filmleri!

2018 yılı sinemaseverler için güzel bir yıl oldu. Pek çok önemli yapım vizyona girdi, onlarca iddialı film kasım ve aralık ayında izleyiciyle buluşacak! Peki 2019'da bizi neler bekliyor? Yeni yıla girmeye çok az bir süre kalmışken 2019'da vizyona girecek en heyecan verici filmleri listeledik

2019'un en çok beklenen filmleri!

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - 23 AĞUSTOS 2019

1969 yazında Los Angeles'de geçen filmde, hit bir dizide oynamış bir erkek TV aktörünün film sektörüne girmeye çalışması anlatılıyor. Quentin Tarantino'nun yönettiği filmin başrol oyuncularında yok yok. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth ve daha pek çok ismin yer aldığı film sabırsızlandırıyor.

2019'un en çok beklenen filmleri!

CAPTAIN MARVEL - 7 MART 2019

Samuel L. Jackson, Jude Law, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan ve Clark Gregg'in gibi isimlerin başrollerini paylaştığı filmdeki ana karakter Captain Marvel'a, Room (Gizli Dünya) filmi ile tanıdığımız ABD'li oyuncu Brie Larson hayat veriyor. Brie Larson'ın Marvel evreninin ilk kadın süper kahramanına hayat vereceği filmde, özel güçler kazanan Carol Danvers'ı iki uzaylı ırkının savaşında ortada kalan dünyayı kurtarmaya çalışmasını göreceğiz.

2019'un en çok beklenen filmleri!

GREYHOUND - 21 MART 2019

Alman denizaltılarından kaçarak Kuzey Atlantik'i geçmeye çalışan Amerikan savaş gemisi 'Greyhound'un kaptanı Ernest Krause'nin hikayesini beyazperdeye taşıyor. Yönetmenliğini Aaron Schneider'in, senaristliğini ve yapımcılığını Tom Hanks'in üstlendiği filmin başrolünde yine Tom Hanks var.

2019'un en çok beklenen filmleri!

X-MEN: DARK PHONENIX - ŞUBAT 2019

Sinemaseverlerin merakla beklediği X-Men: Dark Phoenix, 1990 yıllarında geçiyor. Charles Xavier (James McAvoy) ve ekibi bir yandan gücü kontrolünün dışına çıkan Jean Grey'i (Sophie Turner) durdurmak bir yandan da dünyayı ele geçirmeye çalışan uzaylılara engel olmak için mücadele ediyor. Simon Kinberg'in yönettiği filmde McAvoy ve Turner'ın yanı sıra Jennifer Lawrence, Jessica Chastain, Michael Fassbender ve Nicholas Hoult rol alıyor.

2019'un en çok beklenen filmleri!

CHAOS WALKING: THE KNIFE OF NEVER LETTING GO - 28 ŞUBAT 2019

Daisy Ridley (Viola Eade) ve Tom Holland'ın (Todd Hewit) başrollerini paylaştığı film 'Yeni Dünya' adlı bir gezegende geçiyor. Gezegen, 'Noise' adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme dönmüş durumda. Düşünce okumaya sebep olan bu virüs, getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklüyor. Ancak Todd ve Viola bu virüsü etkisiz hale getirebiliyor. Nasıl mı? Cevabı muhtemelen şubatta öğreneceğiz.

2019'un en çok beklenen filmleri!

THE VOYAGE OF DOCTOR DOLITTLE - 5 NİSAN 2019

Hayvanlarla konuşabilen bir doktoru konu alan yeni "The Voyage of Doctor Dolittle" uyarlamasının başrolünü Robert Downey Jr. üstleniyor. Hugh Lofting'in 1920'li yıllara ait çocuk kitabından beyazperdeye uyarlanacak Doktor Dolittle, Polinezyalı papağan, köpek Jip, maymun Chee Chee ve genç Tommy Stubbins'ın açık denizdeki maceralarını anlatıyor.

BİZE ULAŞIN