Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyeciliğin miladı:

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde başlattığı devrim gibi projeleriyle, başta olmak üzere Boğaz ve Marmara Denizi'ndeki değişim belgesele konu oldu...

Belediyeciliğin miladı: Haliç

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde başlayan başta olmak üzere Boğaz ve Marmara Denizi'ndeki değişim "İki Deniz Bir Şehir: Su Altından İstanbul" belgeleriyle gözler önüne serildi.

Belediyeciliğin miladı: Haliç

İstanbul'u çevreleyen sularda 130 canlı türünün yaşadığı tespit edildi.

Belediyeciliğin miladı: Haliç

Bir zamanlar çevreye yaydığı pis koku nedeniyle yanından geçilemeyen 'te şimdi balık tutuluyor.

Belediyeciliğin miladı: Haliç

120 DALIŞ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Dalgıçlar, İstanbul'u çevreleyen 33 noktada 120 dalış gerçekleştirdi. Selimpaşa, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Florya, Yeşilköy, Yedikule, , Sarayburnu, Kız Kulesi, Dolmabahçe, Ortaköy, Çengelköy, Baltalimanı, Emirgan, İstinye, Tarabya, Beykoz, Rumeli Feneri, Anadolu Feneri, Kilyos, Karaburun, Şile, Moda, Caddebostan, Maltepe, Yelkenkaya, Madam Martha, Sivri Ada, Heybeliada, Büyükada Kurşunburnu, Balıkçı Adası ve Tuzla'da dalış gerçekleştirdi.

Belediyeciliğin miladı: Haliç

Dalgıçlar; 130 canlı türü görüntüledi.

Belediyeciliğin miladı: Haliç

130 DENIZ CANLISI...
İstanbul sularında gorgon mercanı, denizatları, deniziğneleri, denizkestaneleri, denizyıldızları, horozbinalar, mercanlar, papazbalıkları, mercan, hani balıkları, deniz şakayıkları, çırçır, iskorpit, gelincik, vatoz, dil balığı türlerine bolca rastlanıldı. İstanbul'u çevreleyen boğaz ve denizlerinde yaşayan canlı türlerinin ve ekosisteminin ayrıntılı olarak incelendiği çalışmalar kapsamında zengin bir arşiv oluşturuldu.

Belediyeciliğin miladı: Haliç

SABAH'a konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Turizm Müdürü Halil İbrahim Şan, İBB Kültür Daire Başkanlığı Turizm Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "İki Deniz Bir Şehir: Su Altından İstanbul" belgeseliyle, İstanbul'un saklı kalmış su altı zenginlikleri gün yüzüne çıkarıldığını söyledi.

BİZE ULAŞIN