Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2020 - En Güzel, Kısa, Uzun Özlü ve

Özellikle özel günlerde birbirinden için birçok kişi duygularına tercüman olacak nitelikte sözler araştırmaktadır. Alacağınız hediyeyi farklı bir boyuta taşıyabileceğiniz kısa, uzun güzel sözler ve bu başlık altında yer alıyor. Sadece özel günlerde değil herhangi bir günde de sevdiklerinizin yüzünde gülücükler açtıracak güzel sözler ve anlamlı sözler için ayrıntıları inceleyebilirsiniz. Sosyal medyada paylaşacağınız seçeneklerine de sabah.com.tr'den ulaşabilirsiniz. İşte 2020 kısa, uzun güzel, anlamlı ve özlü sözler!

Güzel Sözler 2020 - En Güzel, Kısa, Uzun Özlü ve Anlamlı Sözler

Güzel bir söz her zaman yüzleri tebessüm ettirebilir. Ummadığınız bir anda sevdiklerinizden duyduğunuz anlamı sözler ve bir anda sizi çok mutlu edebilir. Siz de anlamlı ve güzel sözler söylemek istediğiniz yakınlarınız için en güzel sözler seçeneklerine bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz öğüt verici nitelikte ise yine aşağıda yer alıyor. İşte hediyelerinize anlam katacak, duygularınıza tercüman olacak 2020 en güzel, özlü ve !

ANLAMLI VE GÜZEL SÖZLER 2020

En güzel ve anlamlı sözler seçerek sevdiklerinizin yüzünü güldürmek için doğru yerdesiniz. Sevdiklerinize iletebileceğiniz ya da sosyal medyada paylaşabileceğiniz anlamlı ve güzel sözler için sayfayı aşağıya doğru kaydırabilirsiniz. İster görselleri indirerek isterseniz metinleri kopyalayarak iletmeye başlayabilirsiniz.

ÖZLÜ SÖZLER 2020

Sosyal medyada en çok paylaşılan ve daha önce hiç duymadığınız en güzel özlü sözler seçenekleri de bu başlık altında yer alıyor.

Güzel Sözler 2020 - En Güzel, Kısa, Uzun Özlü ve Anlamlı Sözler

Mutluluk bir yüz olsa senin yüzün olur, Sevinç bir el olsa senin ellerin olur, Huzur bir göz olsa senin gözlerin olur. Sonsuzluk bir insan olsa sen olursun sevgilim.

Sen benim her şeyim, dünüm, bugünüm ve geleceğim... Tüm hayallerime ulaşmam için senin ellerine ihtiyacım var. Elimi sımsıkı tut ve bu yolları son nefesimize kadar birlikte aşalım.

Kocaman gülümsüyorum dünyaya, arkasında sen varsın gülücüklerimin. Varsın diye cümlelerim aşk dolu, varsın diye günaydınlarım şenlikli ve varsın diye düşüncelerim gökkuşağı barındırıyor.

Güzel Sözler 2020 - En Güzel, Kısa, Uzun Özlü ve Anlamlı Sözler

O kadar güzel gülüyordu ki, sevmesem ziyan olacaktı.

Hayallerimize tutunsak mesela, yarın sabah gidip nikâh kıysak, ilerleyen zamanlarda burnu sana benzeyen, çenesinin kıvrımını benden alan bir çocuğumuz olsa, sevgisini senden, affetmeyi benden öğrense, bilgiyi senden doğruyu benden alsa hiç fena olmazdı. Çok bir şey istemiyorum sana benzesin yeter, gerisi teferruat.

Zaman geçer aşk buralara da uğrar elbet. Kapım sevgin için sonuna kadar açık, kalbim emrine amade. Seni bir ömür seviyor olacağım.

Sana kendimi anlatmak istesem seni tenha da bulamam. Seni tenhada bulsam ben kendimi bulamam.

Güzel Sözler 2020 - En Güzel, Kısa, Uzun Özlü ve Anlamlı Sözler

Bir gün sabah sabah kapıyı vursam, Kim o dersin uykulu sesinle içerden. Saçların dağınıktır, mahmursundur.
Kimbilir ne güzel görünürsün sevgilim, Bir sabah vakti kapıyı çalsam, Uykudan uyandırsam seni, Ki, daha sisler kalkmamıştır Haliç'ten.

(Turgut Uyar)

Güzel Sözler 2020 - En Güzel, Kısa, Uzun Özlü ve Anlamlı Sözler

EN GÜZEL ANLAMLI SÖZLER

''Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum" Özdemir Asaf

''Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem.'' Özdemir Asaf

Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü, erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir. Madama de Stael

Güzel Sözler 2020 - En Güzel, Kısa, Uzun Özlü ve Anlamlı Sözler

''Aşk; bir bakıma sobaya dokunmak gibidir. Bir defa yanarsın, izi kalır. Sonra bir daha dokunmazsın, sadece yanına yaklaşırsın.'' S. Akın

''Öyle bir zamanda gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın.'' Orhan Veli Kanık

Güzel Sözler 2020 - En Güzel, Kısa, Uzun Özlü ve Anlamlı Sözler

DUYGUSAL SÖZLER

Saç diplerimden tırnak uçlarıma kadar kırgınım sana.

Eğer aşk yalansa acısı neden bu kadar gerçek.

Saçının bir teline dünyalar feda olsun kalbin hep benimle dolu olsun.

SON DAKİKA