Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karakan: "7 Haziran Türkiye İçin Yeni Bir Dönemin Başlangıcı Olacaktır"

Giriş Tarihi: 22.2.2015 15:48
Karakan: 7 Haziran Türkiye İçin Yeni Bir Dönemin Başlangıcı Olacaktır
AK Parti Milletvekili aday adayı Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye için yeni bir dönüm noktası olacağını söyledi.
Gaziantep’ten AK Parti Milletvekilliği aday adayı Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, 1 Mart Pazar günü yapılacak olan temayül öncesi yoğun çalışmalarını sürdürüyor. Katıldığı toplantılarda büyük ilgi gören Sadık Karakan, 7 Haziran’ın Türkiye için yeni bir dönüm noktası olacağını ifade ederek güçlü ve büyük Türkiye’nin tarihi dönüm noktası olacak olan 7 Haziran’da kazananın sadece AK Parti değil Türkiye olacağını söyledi. Türkiye’nin AK Parti iktidarıyla birlikte istikrara kavuştuğunu ve hızla güçlendiğini ifade eden Sadık Karakan, bu yükselişe dur demek için dış güçlerin her türlü oyunu sahneye koymaktan çekinmediğini söyledi. Karakan, “Tabi ki büyüyen ve gelişen Türkiye’ye hizmet etme noktasında bilgi, tecrübe, donanımımı siyasi arenada da paylaşmak istedim. Tabi Türkiye artık dünyada çok güçlü bir devlettir. Bizim tarih boyunca çok sevenimiz olmamış. AK Parti iktidarları döneminde Türkiye çok ciddi bir mesafe aldı. Çok büyük bir yol kat etti. Bu maalesef birilerini çok fazla rahatsız etmeye başladı. AK Parti hükümetleri ciddi projelere imza atıp ciddi projelere imza atmaya başlayınca bir takım çevreler düğmelere bastı. Engellememiz gerekiyor, durdurmamız gerekiyor diye bir çaba içerisine girdi. Dolayısıyla Türkiye’de bu siyasi istikrarın ve düzgün yönetimin devam etmesi gerekiyor. Bence Türkiye’de yaşayan herkesin bu kritik süreçte AK Partiye destek vermesi gerekiyor. Hatta burada artık bir takım düşüncelerimizden de vazgeçip millilik adına, ülkenin geleceği adına, geleceğimiz adına bu partiye destek vermemiz gerekiyor. Bu ülkede yaşayan bir vatandaş olarak böyle bir sorumluluk hissederek bu göreve talip oldum. Elbetteki hayırlı hizmetler yapabilirsek Allah bunu bize nasip etsin. Bizden daha iyi yapacaklar oluşa da tabi ki onlara nasip etsin çünkü bu ülkenin hizmete ihtiyacı var. İhlasla, samimi bir şekilde, nefsi düşüncelerinden arınmış, tamamıyla ülkenin menfaatlerini düşünen insanlara ihtiyacı var. Biz de naçizane ülkemize bu noktada da hizmet edelim diye AK Parti’den aday adayı olduk. Ben daha önce gerek Gaziantep şehrimi, gerek ülkemi uluslararası arenada şerefle temsil etme onuru yaşadım. Bunları da anlatmaya imtina ederim, utanırım ama artık kitle iletişim araçları, teknoloji, hele hele bilgisayar teknolojisi çok gelişmiş. Zannediyorum karar verecek mekanizmalar, kişiler bunu araştırıp şahsımızla ilgili her türlü bilgiye ulaşacaklardır. 7 Haziran 2015 seçimlerinin ülkemiz için, Gaziantep’imiz için, hatta coğrafyamız için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Türkiye Hokey Federasyonu Başkanlığı döneminde başlattığı madde bağımlılığıyla mücadele projesi kapsamında madde bağımlısı gençlerin sporla bu alışkanlıkları yenmesini sağlayan Sadık Karakan’ın AK Parti’den milletvekili aday adaylığı spor camiasının da büyük takdirini kazandı. Türkiye’nin sadece ekonomik alanda değil spor alanında da kalkınma sürecine girdiğini ifade eden Sadık Karakan, bu sürecin devamlılığı için 7 Haziran’da sandıktan AK Parti iktidarının daha güçlü çıkması gerektiğini savundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karakan: "7 Haziran Türkiye İçin Yeni Bir Dönemin Başlangıcı Olacaktır"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN