GTO’da İşlemler Sıra Beklemeden Yapılıyor

Giriş Tarihi: 23.2.2015 11:58
GTO’da İşlemler Sıra Beklemeden Yapılıyor
Ticaret Odası (GTO), üyelerinin odadan ücretsiz aldıkları belgeleri sıra beklemeden alabilmeleri için “BELGEMATİK” cihazı geliştirdi.
GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, yaptığı açıklamada, Türkiye’de faaliyet gösteren odalar içinde bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Önceki hafta çağrı merkezini faaliyete geçirdiklerini hatırlatan Bartık, üyelerinin işlerini kolaylaştırmak ve hizmet kalitesini artırmak için yenilikçi çalışmalara devam ettiklerini dile getirdi. Göreve geldikleri günden beri üyelere daha hızlı hizmet vermek için çalıştıklarını anlatan Bartık, iş dünyası için zamanın en önemli maliyet kalemlerinden olduğunu ve günlük hayatta işlemlerin daha hızlı çözülmesi gerektiğini ifade etti. Bir güne çok iş sığdırmak için plan yapan insanlara kolaylık sağlamanın öncelikleri arasında yer aldığını vurgulayan Bartık, odada işi olan üyelerin işlerini kolaylaştırmak için çalıştıklarını dile getirdi. Önce çağrı merkezini hizmete açtıklarını anımsatan Bartık, şimdi de “BELGEMATİK” adı verdikleri cihazı üyelerinin hizmetine sunduklarını söyledi. Bartık, şunları kaydetti:
“Bu teknolojiyi odalar içinde ilk kullanan Gaziantep Ticaret Odası oldu. Yazılımını bilgi teknolojileri servisimizin hazırladığı BELGEMATİK’le eskiden uzun süren işlemler şimdi kısa bir zamanda tamamlanabiliyor. Nihai amacımız işlemlerin odaya gelmeden üyelerin şahsi bilgisayarlarıyla yapılması, bunun için de çalışmalarımız sürüyor “dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GTO’da İşlemler Sıra Beklemeden Yapılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN