Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nizip’te Mahalle Buluşmaları

Giriş Tarihi: 7.3.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:59
Nizip’te Mahalle Buluşmaları
Nizip Kaymakamlığı tarafından organize edilen, "Mahalle Buluşmaları“ Hafızpaşa Mahallesi’nde yapıldı.
Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları Başkanlığında 22 Nolu Taziye Evi’nde gerçekleşen toplantıya Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve Daire Amirleri katıldı. Hafızpaşa Mahallesi Muhtarı Müslüm Yeşil’in de hazır bulunduğu toplantıda vatandaşlar, çeşitli konulardaki görüş, öneri, dilek ve beklentilerini dile getirdi.
Burada bir konuşma yapan Kaymakam Harun Sarıfakıoğuları şunları söyledi:
“Yeniden başlatılan mahalle buluşmalarıyla, vatandaşların sorunlarını dinlemek ve sorunlara çözüm bulmak amacıyla mahalleyi ziyaret ettik ve aynı zamanda ilçeyi yönetenlerin çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmak için bu buluşmaları tertip ettik. Bu buluşmalardaki bir diğer amacımız ise, vatandaşı ziyaret ederken ayrıca sorun ve önerileri yerinde tartışmaktır.“
Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ise konuşmasında, “Yapılan toplantılar gerek mahalle sakinleriyle bir arada bulunmamıza, gerekse sorunları direk vatandaşın kendisinden dinlememizi sağlıyor” diyerek toplantıda bulunan vatandaşlarla ayrı, ayrı ilgilendi.
Toplantıda Nizip Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ömer Faruk Yakar, İlçe Tarım Müdürü Mustafa Yorgancı, Türk Telekom’un Müdürü Cem Güler ve Hafızpaşa Mahallesi sakinleri de hazır bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nizip’te Mahalle Buluşmaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN